Page 17 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:59 29. Aug 2010
by Pajule
PRINC! jasně já vim kdo to je..chvilkokvá přítelkyně? Nikkiho Sixe Vanilla nebo jak..nevim už si envzpomínam vyléčená zdrog(tedko je hodně křestansky založená) u Prince tančila - více se dozvíte v Heronovém deníku Nikkiho Sixxe(ale ona je uplná guma už) knihu doporučuji :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:02 29. Aug 2010
by Urlraen
Urlraen ještě hodně zamlada. Když procházel pubertou :D
Edit: Přidán blikající pro pajky

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:09 29. Aug 2010
by Pajule
jééé Leničce se vždycky líbil :D škoda,že tu nemá svoje blikající vočka :twisted: :oops:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:15 29. Aug 2010
by marii
Mno jo..fesak...kdepak se asi toula:))

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:19 29. Aug 2010
by Pajule
takovej hezoun modelína:D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:36 29. Aug 2010
by marii
Pajule wrote:takovej hezoun modelína:D
hehe uz po tobe blika ocima:D ...Vsechny panny na Thalii po nem vzdychaly:D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:37 29. Aug 2010
by Pajule
a knoflikem:D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:55 29. Aug 2010
by de Aers
marii wrote:
Pajule wrote:takovej hezoun modelína:D
hehe uz po tobe blika ocima:D ...Vsechny panny na Thalii po nem vzdychaly:D
Spíš na něm ne ?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:14 30. Aug 2010
by -RoF-
Ony sou na Thalii nějaké panny? Fakt? Já myslel že je to vymřelý druh, když tu sou takoví lovci jako je třeba ...... a nebo třeba :roll:

Jinak to oblečení je jak uniforma těch Deathstars.....hmm ten knoflík bude nějaké slabé místo Urlraena že jo? :twisted: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:17 30. Aug 2010
by Urlraen
Jestli jsou na thalii panny.. no vypadá to teda spíš, že po něm ani na něm žádná nevzdychala :)

Tohle je naopak Urlraenovo silné místo, dovede knoflíkem metat blesky! Očima jen zaměřuje pozici kam poletí. *trochu nervózně se rozhlídne*
RoF: Je to uniforma deathstars *zvedá palec nahoru*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:04 31. Aug 2010
by de Aers
Přiblížení k Israelovi
edit : Nyní skutečná barva očí u druhého portrétu.
ZackFair.jpg
zelenookapriserka.jpg
Memories_of_the_Past_by_blackthunde.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:14 31. Aug 2010
by -RoF-
Takový sladouš? A já myslel, že je to ten drsnější typ, když..... :roll: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 10:42 31. Aug 2010
by Práček
no tak ja si predstvuju urlraena kdyz je v kabatku a dlouho nestříhanej ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:54 31. Aug 2010
by LDamian
Ad Urlraen a Is:

Neprehanejte to. Zacina se to tu moc ohrivat. :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:00 31. Aug 2010
by Pajule
tka a rozhlodla sem se!chci to děcko domů!