Page 17 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:59 29. Aug 2010
by Pajule
PRINC! jasně já vim kdo to je..chvilkokvá přítelkyně? Nikkiho Sixe Vanilla nebo jak..nevim už si envzpomínam vyléčená zdrog(tedko je hodně křestansky založená) u Prince tančila - více se dozvíte v Heronovém deníku Nikkiho Sixxe(ale ona je uplná guma už) knihu doporučuji

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:02 29. Aug 2010
by Urlraen
Urlraen ještě hodně zamlada. Když procházel pubertou

Edit: Přidán blikající pro pajky
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:09 29. Aug 2010
by Pajule
jééé Leničce se vždycky líbil

škoda,že tu nemá svoje blikající vočka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:15 29. Aug 2010
by marii
Mno jo..fesak...kdepak se asi toula:))
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:19 29. Aug 2010
by Pajule
takovej hezoun modelína:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:36 29. Aug 2010
by marii
Pajule wrote:takovej hezoun modelína:D
hehe uz po tobe blika ocima:D ...Vsechny panny na Thalii po nem vzdychaly:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:37 29. Aug 2010
by Pajule
a knoflikem:D
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:55 29. Aug 2010
by de Aers
marii wrote:Pajule wrote:takovej hezoun modelína:D
hehe uz po tobe blika ocima:D ...Vsechny panny na Thalii po nem vzdychaly:D
Spíš na něm ne ?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:14 30. Aug 2010
by -RoF-
Ony sou na Thalii nějaké panny? Fakt? Já myslel že je to vymřelý druh, když tu sou takoví lovci jako je třeba ...... a nebo třeba
Jinak to oblečení je jak uniforma těch Deathstars.....hmm ten knoflík bude nějaké slabé místo Urlraena že jo?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:17 30. Aug 2010
by Urlraen
Jestli jsou na thalii panny.. no vypadá to teda spíš, že po něm ani na něm žádná nevzdychala
Tohle je naopak Urlraenovo silné místo, dovede knoflíkem metat blesky! Očima jen zaměřuje pozici kam poletí. *trochu nervózně se rozhlídne*
RoF: Je to uniforma deathstars *zvedá palec nahoru*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:04 31. Aug 2010
by de Aers
Přiblížení k Israelovi
edit : Nyní skutečná barva očí u druhého portrétu.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 06:14 31. Aug 2010
by -RoF-
Takový sladouš? A já myslel, že je to ten drsnější typ, když.....

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 10:42 31. Aug 2010
by Práček
no tak ja si predstvuju urlraena kdyz je v kabatku a dlouho nestříhanej

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:54 31. Aug 2010
by LDamian
Ad Urlraen a Is:
Neprehanejte to. Zacina se to tu moc ohrivat.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:00 31. Aug 2010
by Pajule
tka a rozhlodla sem se!chci to děcko domů!