xxxMajkyxxx wrote:
Na leceni partaku pmoci "leu" tu mate kleriky... Ja bych leceni partaku pomoci ampuli nezavadel ani v nepovedenem snu.
Však já taky ne
...a právě tu to snad obhajuju, ne?
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat
Ale no tak , vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat
Ale no tak , vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.
Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat
Ale no tak , vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.
Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda
Copak, tobe se furt něco nelibi
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku
Žádný takový, ten recept je super! Bouchne kotel, tak to vlastně světlo je
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku
Tu příručku psal gnóm, uvědomuješ si, že kdyby obsahovala funkční recept, nebylo by to realistické.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency. ZANEPRÁZDNĚN
Ach jo. Co to s vámi je. To, že mi nechcete opravit počet použitelných složek u jednotlivých surovin bych ještě nějak překousl, ale že i úpravu základního lektvárečku pro naprosto nezkušené lajky? To mi nebere
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
*podstrkuje příslušný arch k podpisu všem naslouchajícím*
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Kdyby si třeba napsal, že sil přidá +20 síla, tak se to možná opraví, ale tohle jsou fakt blbosti. Ber to z reálnýho života, ty koukneš na surovinu a víš kolik poživatelných věcí z ní jde uvařit? (Uplně si představuju jak stojím před otevřenou lednicí: brokolice 0, maso 20...) Beztak ty rozdíly jsou minimální a není zase tolik bylin se špatným počtem. Navíc.. ber to jako rezervu, aby se dali přidat recepty
Mohl by prosím někdo otestovat, jak je to nyní s Dispelem a alchymií (funguje/nefunguje a shodí/neshodí hru)?
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC