Page 17 of 19

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:06 27. Oct 2012
by Barbar321
xxxMajkyxxx wrote:
Na leceni partaku pmoci "leu" tu mate kleriky... Ja bych leceni partaku pomoci ampuli nezavadel ani v nepovedenem snu.
Však já taky ne :shock:

...a právě tu to snad obhajuju, ne? :lol:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:17 27. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Barbar321 wrote:
xxxMajkyxxx wrote:
Na leceni partaku pmoci "leu" tu mate kleriky... Ja bych leceni partaku pomoci ampuli nezavadel ani v nepovedenem snu.
Však já taky ne :shock:

...a právě tu to snad obhajuju, ne? :lol:
Tahle veta uz nebyla reakce na tebe...doufal jsem ze ten oddelenej radek bude stacit :P

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 10:13 14. Nov 2012
by Barbar321
Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.

Kdo se pak v tom má vyznat :(

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 17:41 14. Nov 2012
by Aillen
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.

Kdo se pak v tom má vyznat :(
Ale no tak :) , vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.

Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda :wink:

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:16 14. Nov 2012
by Barbar321
Aillen wrote:
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.

Kdo se pak v tom má vyznat :(
Ale no tak :) , vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.

Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda :wink:
:? :? :?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 21:40 14. Nov 2012
by -darkvision-
Barbar321 wrote:
Aillen wrote:
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.

Kdo se pak v tom má vyznat :(
Ale no tak :) , vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.

Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda :wink:
:? :? :?
Copak, tobe se furt něco nelibi :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:51 19. Nov 2012
by Barbar321
Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:58 19. Nov 2012
by karolina
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku :D
Žádný takový, ten recept je super! Bouchne kotel, tak to vlastně světlo je :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:46 19. Nov 2012
by Caehan
Barbar321 wrote:Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku :D
Tu příručku psal gnóm, uvědomuješ si, že kdyby obsahovala funkční recept, nebylo by to realistické. :P

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:16 19. Nov 2012
by Barbar321
Ach jo. Co to s vámi je. To, že mi nechcete opravit počet použitelných složek u jednotlivých surovin bych ještě nějak :?: :?: :?: překousl, ale že i úpravu základního lektvárečku pro naprosto nezkušené lajky? To mi :wall: nebere

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 14:24 19. Nov 2012
by Caehan
*Ukazuje horečně na svůj předchozí příspěvek* ...ale gnóm!

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:09 19. Nov 2012
by Barbar321
Hmm, mám nápad. Zrušíme alchymii :lol:

*podstrkuje příslušný arch k podpisu všem naslouchajícím*

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 15:23 19. Nov 2012
by karolina
Kdyby si třeba napsal, že sil přidá +20 síla, tak se to možná opraví, ale tohle jsou fakt blbosti. Ber to z reálnýho života, ty koukneš na surovinu a víš kolik poživatelných věcí z ní jde uvařit? (Uplně si představuju jak stojím před otevřenou lednicí: brokolice 0, maso 20...) Beztak ty rozdíly jsou minimální a není zase tolik bylin se špatným počtem. Navíc.. ber to jako rezervu, aby se dali přidat recepty :D

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 12:46 25. Nov 2012
by zachy
Kucik wrote: * Alchymie predelana zpet na spellids - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
* Upraven vypis hracskych kostek
* + Nekolik mensich oprav.
Mohl by prosím někdo otestovat, jak je to nyní s Dispelem a alchymií (funguje/nefunguje a shodí/neshodí hru)?

Re: Chyby v Alchymii

Posted: 13:22 25. Nov 2012
by Shaman88
Já jsem prošel skripty alchymie až do všech podružných skriptů a nemělo by tam už nic shazovat hru...
Kuciku udělal jsi nakonec tu úpravu dispellů?