Re: Chyby v Alchymii
Posted: 14:06 27. Oct 2012
Však já taky nexxxMajkyxxx wrote:
Na leceni partaku pmoci "leu" tu mate kleriky... Ja bych leceni partaku pomoci ampuli nezavadel ani v nepovedenem snu.
...a právě tu to snad obhajuju, ne?
Však já taky nexxxMajkyxxx wrote:
Na leceni partaku pmoci "leu" tu mate kleriky... Ja bych leceni partaku pomoci ampuli nezavadel ani v nepovedenem snu.
Tahle veta uz nebyla reakce na tebe...doufal jsem ze ten oddelenej radek bude stacitBarbar321 wrote:Však já taky nexxxMajkyxxx wrote:
Na leceni partaku pmoci "leu" tu mate kleriky... Ja bych leceni partaku pomoci ampuli nezavadel ani v nepovedenem snu.![]()
...a právě tu to snad obhajuju, ne?
Ale no takBarbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat
Aillen wrote:Ale no takBarbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat, vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.
Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda
Copak, tobe se furt něco nelibiBarbar321 wrote:Aillen wrote:Ale no takBarbar321 wrote:Bylo by dobrý zkontrolovat množství lektvarů, které jdou vyrobit z jednotlivých surovin s číslovkou, která ukáže reaktant.
Kdo se pak v tom má vyznat, vlastně je dobře, že v tom trochu zmatek, alespoň je bádání v alchymii zajímavější, přírodě je přeci vlastní určitá nahodilost a nedůslednost, ostatně třeba si stvořitel světa občas při tvoření zdříml, nebo mu jeho protivník narušil plány.
Kdyby bylo vše dokonalé, byla by to nuda![]()
![]()
Žádný takový, ten recept je super! Bouchne kotel, tak to vlastně světlo jeBarbar321 wrote:Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku
Tu příručku psal gnóm, uvědomuješ si, že kdyby obsahovala funkční recept, nebylo by to realistické.Barbar321 wrote:Bylo by dobrý upravit knížku, která je u alchymisty k dostání jako "základy alchymie". Pochybuju, že uvedené suroviny, které jsou zde jako příklad uvedené vedou k požadovanému výrobku
Mohl by prosím někdo otestovat, jak je to nyní s Dispelem a alchymií (funguje/nefunguje a shodí/neshodí hru)?Kucik wrote: * Alchymie predelana zpet na spellids - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
* Upraven vypis hracskych kostek
* + Nekolik mensich oprav.