Mno..neříkám tak, ani tak, ale...Arsen wrote:Stejně tohle je spíš o lagách než o síle monster, tady se skoro každý NPC chová jak hipser nebo hidař
...dokud monstra "jen" chodí a jsou "kontrolovaně" ubíjena...dá se zabít kde co. Ale jak si vezmou NPC na pomoc skill "lag-port", můžou být sebeslabší/sebesilnější a strategie jejich "zabíjení" sebelepší/sebehorší