Page 17 of 22

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 15:30 26. May 2010
by KaTo
Arsen wrote:Stejně tohle je spíš o lagách než o síle monster, tady se skoro každý NPC chová jak hipser nebo hidař :D
Mno..neříkám tak, ani tak, ale...
...dokud monstra "jen" chodí a jsou "kontrolovaně" ubíjena...dá se zabít kde co. Ale jak si vezmou NPC na pomoc skill "lag-port", můžou být sebeslabší/sebesilnější a strategie jejich "zabíjení" sebelepší/sebehorší :roll: :twisted: ...výsledek je jeden :D :lol: :lol: :lol: .

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 17:39 26. May 2010
by kucik
Kdyžuž se před časem řešilo, že v partě se strhává moc xp, tady je zlomkem vyjádřeno, kolik xp dostanete podle velikosti party:

Code: Select all

počet členů	xp
1	 1
2	 0.75
3	 0.67
4    0.63
5	 0.6
10	0.55
Takže např pokud jsem wizna, tak mi víc strhne vyvolanej summon, než fighter v partě.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 17:52 26. May 2010
by -darkvision-
Nechapu jakej je rozdil mezi summonem a fightrem. Kdyz jsou v parte, tak proste to je jedna a ta sama polozka ne?

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:01 26. May 2010
by černý vlk
DenGrasse wrote:Pro všechny kdož zmiňují "nereálnost" světa ohledně přesílených potvor, které by samy vybily vesnice a města:

určitě víte, že já jsem největším zastánce "reality" světa na celém serveru. zmiňovaný problém mne tudíž velmi trápí, stejně jako fakt, že se nestvůry v takto obtížných dungeonech každý restart obnovují. To by se přece dít nemělo, dkyž už je chrabří dobrodruzi, supermágové, třičvrtědraci, stínoví devastzabijáci a další laskaví hrdinové s nemalým úsilím a občasným škemráním u Astarothových nohou pobijí! Měly by přece zůstat pobité, aby tu ubohou ves, městys či zříceninu dál neohrožovaly!

Už jsem navrhoval, aby byly dungy jednorázové a po vybití se neobnovovaly. Při výkonnosti postav v zabíjení by během tak asi dvou dnů byl modul pěkně vyčištěný od kreatur a žádné nové by nepřišly, leda po uvážení DM. Konečně by nikoho neohrožovaly!
Mně by se takový svět líbil.
A co vy, černí vlci atd.: chtěli byste v něm hrát? :mrgreen: :idea: :mrgreen:
mno, mně by se hrálo stejně ;) 2 měsíce jsem nebyl v dungu ;)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:02 26. May 2010
by kucik
Neni. Kdyby to bylo to samý, tak tam explicitně nepíšu, že je za něj jinej postih.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:03 26. May 2010
by černý vlk
KaTo wrote:
DenGrasse wrote:...nikoho neohrožovaly!
Mně by se takový svět líbil.
A co vy, černí vlci atd.: chtěli byste v něm hrát? :mrgreen: :idea: :mrgreen:
Mě tak napadá, kdyby "černí vlci a spol" někdy pod drápy NPC padli (pod -10 HP, heh)...byl by od nich taky natrvalo pokoj nebo by se respawnovali dál a dál?

//rýpu, joke :twisted:

edit: Když se můžou respawnovat Hráči, proč je někomu trnem v oku, že se respawnují NPC? :wink:
s Nulieth jsem nejméně půl roku nezemřel (spíše déle) a ano, klidně když umře, nechám si dát permku.. a co ty? hmm?

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:05 26. May 2010
by kucik
černý vlk wrote: mno, mně by se hrálo stejně ;) 2 měsíce jsem nebyl v dungu ;)
To je celkem odvážně tvrzení na to, že si zrovna vybavuju jisté nedávné screeny na DM foru z dungu a s tvojí postavou. Dva měsíce to teda určitě nebyly.

Né že bych proti tomu něco měl. Jen pro pořádek.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:05 26. May 2010
by Tretas
černý vlk wrote:a ano, klidně když umře, nechám si dát permku.. a co ty? hmm?
DM víte co je vaším posláním...? :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:07 26. May 2010
by -darkvision-
kucik wrote:Neni. Kdyby to bylo to samý, tak tam explicitně nepíšu, že je za něj jinej postih.
No a ja jako clovek tomu nerozumi a chtel by to pochopit z te tabulky nechape proc je vyhodnejsi mit v parte fightera nez summona co se tyce expu. Z te tabulky to proste nevidim, fakt ne. :?

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:10 26. May 2010
by černý vlk
kucik wrote:
černý vlk wrote: mno, mně by se hrálo stejně ;) 2 měsíce jsem nebyl v dungu ;)
To je celkem odvážně tvrzení na to, že si zrovna vybavuju jisté nedávné screeny na DM foru z dungu a s tvojí postavou. Dva měsíce to teda určitě nebyly.

Né že bych proti tomu něco měl. Jen pro pořádek.
s Nulieth? *vzpomíná* no, po ztížení jsem prošel ještě věž ve zříceninách v prahvozdu a stačilo mi :D po úpravách se mi nějak nechce :D

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:11 26. May 2010
by kucik
V té tabulce není, kolik máš za summona, pouze kolik máš za PC postavu v partě. Za jednoho summona, pokud jsi sám máš 67%xp než bys měl bez něj. Neuváděl jsem to tam, protože takovejch tabulek bych tam musel plácnou hodně.

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:13 26. May 2010
by kucik
černý vlk wrote:
kucik wrote:
černý vlk wrote: mno, mně by se hrálo stejně ;) 2 měsíce jsem nebyl v dungu ;)
To je celkem odvážně tvrzení na to, že si zrovna vybavuju jisté nedávné screeny na DM foru z dungu a s tvojí postavou. Dva měsíce to teda určitě nebyly.

Né že bych proti tomu něco měl. Jen pro pořádek.
s Nulieth? *vzpomíná* no, po ztížení jsem prošel ještě věž ve zříceninách v prahvozdu a stačilo mi :D po úpravách se mi nějak nechce :D
Ne s Nulieth. S jakoukoliv tvou postavou.
A kdyžuž teda říkáš že permka klidně, tak za tenhle měsíc tvoje postava umřela šestkrát ;)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:17 26. May 2010
by -darkvision-
Dííky kuciku, uz to chapu 8)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 18:22 26. May 2010
by černý vlk
kucik wrote:..
já mluvil o Nulieth ;) ale i s novou postavou se dá hrát velmi opatrně, tedy abych neriskoval...žel, zemřel jsem většinou v partě, když jsem se je snažil zachránit :D což mě poučilo ;)

Re: Přehnaně silná monstra

Posted: 06:30 27. May 2010
by -RoF-
Fíha DM dělají screeny hráčů z dungu? Proč? Tohle by mě zajímalo.
*vzpomíná jak mu kdysi Dm ládoval do dungu jedno NPC za druhým*
efu_redo wrote: Jen je škoda, že na thalii všichni jen craftí nebo lootují.
Tohle je vcelku odvážné tvrzení, zvlášť když to samé děláš taky :wink:
A nezapomínej, nemůžeš hráče do ničeho nutit, nech je dělat co je baví (pokud to samozřejmě není proti pravidlům).

Jo jinak, je tu pořád řeč o partě. Ale nikdo mi zatím pořádně neodpověděl, jak parta ustojí implozi s TO42, zvlášt, když NPC mají jakousi int a postavě s vysokou výdrží tu implozku pod nohy nehodí, ale počkají si na postavu slabou a pak jí tam sejmou.