Page 17 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:36 26. Feb 2012
by Ajax the Great
F.E.A.R. ; Diablo 2 lod ; WHO ; občas DotA ; Skyrim ; Heroes VI ; Jedi Academy

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:40 27. Feb 2012
by Molly23
Ondřej Švára napsal:

"Zakoketovat si s babama patří mezi primární cíle každého zdravého samce i ve vzdálených galaxiích a na cizích planetách. Dokonce i ve stavu beztíže, cestujete-li zrovna vesmírem. Tvrdí to autoři Bonecraftu, 3D akční pornohry, v níž členové chlípné kosmonautí družiny pod velením ještě chlípnějšího kapitána Fort Wortha nutí do stavu "bez tíže" především svoje penisy."

To zní jako úplně totálně ujetá hra...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:50 28. Feb 2012
by Prasokralik
Upřímně se divím, že za tuhle "hru" je blizzardi nežalovali.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:37 28. Feb 2012
by Prasokralik
de Aers wrote:Alan Wake
Pecka. Líbí se mi ve druhé kapitole jasná referenca na Maxe

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:20 28. Feb 2012
by de Aers
No mě to ke konci přišlo už jen jedno a to samý dokola :) Ale ze začátku se mi to fakt líbilo :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:11 29. Feb 2012
by Prasokralik
To mě to přijde už teď, pořád jen střílet tři samý týpky dokola a dokola a dokola :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:58 29. Feb 2012
by Prasokralik
Tak jsem to dohrál a máš pravdu, ke konci to je už takové... meh

Dohrát to jen ze setrvačnosti a i když je jasné, že to pořádný závěr mít nebude, tak to jeden stejně chce vidět. I když teď se sám sebe ptám, jestli jsem radši neměl na youtube shlédnout walkthrough.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:10 02. Mar 2012
by Nalkanar

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:01 09. Mar 2012
by Prasokralik

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:23 13. Mar 2012
by johnny98-G
Tak jsem opet upadl do sparu Mass effect

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:32 13. Mar 2012
by -RoF-
johnny98-G wrote:Tak jsem opet upadl do sparu Mass effect
Jak jsem psal kámošovi .... *Mává* ted víc jak tři dny o tobě nebudu vědět.
:D :D :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:07 13. Mar 2012
by pavad
Ujíždět je asi silné slovo - ale výborná hra, doporučuji: Dwarf Fortress

Jen na vás je, zda budete kutat do hlubin pro vzácné kameny a kovy a trpaslíci již světlo dne neuvidí, nebo zda je necháte vystavět pevnost tyčící se nad pláněmi a osazenou katapulty, které promění "návštevy" goblinu a trollů ve skvělou příležitost pro "turkey shot day". Můžete si vybrat, zda potížisty budete řešit po trpaslicku - silou v oceli oděných veteránů (přímých zbraní je snad dva tucty typů), pastmi (je libo goboše rozsekat rotačními čepelemi či snad utopit ve vodě nebo v lávě? Asi v lávě, tak prosím, zatáhněte Vaše trpasličí veličenstvo za tuto páku.... Sssssss....) nebo propadly (Trpaslík 1: "Nepřátelé na mostě?" Trpaslík 2: "Ano pane!" Trpaslík 1: "Most zasunout!" Orci: "Grááááááááá..." Orčí těla: "Plesk."). Dozvíte se (jestli chcete), po čem trpasličí duše piští, tužby, myšlenky... (Autentícké myšlenkové dění trpaslíka, kterému jeho milovanou trpaslici ogři rozmlátili na kaši, jeho kamarád uklouzl a skutálel se z mostu do lávového jezera a jeho oblíbeného domácího mazlíčka mu rozsapala zombie vlka: "Cítím se osamělý, přišel jsem o svou manželku, kamaráda i pejska... Ale dal jsem si legendární večeři v hodovním sále naší pevnosti z drahokamy zdobených zlatých talířů a tak je všechno v cajku!").

Zde je odkaz na stránku s příběhy - velmi inspirativní čtení. :) http://poobar.wordpress.com/ Doporučuji hlavně kapitolu "War, July 9, 2007" a "Hammertime".

Stránky hry: http://www.bay12games.com/dwarves/features.html

Rozšířené grafické rozhraní: http://www.gamesetwatch.com/2009/11/sto ... rf_for.php

Varuji, jde velmi návykovou oddechovku.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:27 13. Mar 2012
by Fryn
pavad wrote:Ujíždět je asi silné slovo - ale výborná hra, doporučuji: Dwarf Fortress ...
Tak této hře se raději vyhýbám jako čert kříži. Obavy z toho, že bych ji příliš podleh, jsou celkem na místě :) , protože něco tak propracováného se jen tak nevidí (třebaže graficky hra vůbec neoslní - jestli se z hlediska dnešní doby dá vůbec mluvit o nějaké grafice).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:26 15. Mar 2012
by G-ladiator
Tak Mass Effect 3 dohrán. lehký spoiler (označte): Hra je úžasná. Až na ten příšerný konec. A další informace, které BioWare postupně vypouští mi poněkud kazí chuť si ME sérii někdy znovu zahrát. Ale uvidíme, jak se to vyvine.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:22 15. Mar 2012
by Molly23
Ha! Tak se třeste protivníci ve šturmovikách... nastudoval jsem taktiku nejlepšího stíhače všech dob z knihy "Sejměte Hartmanna", ve hře jí zkusil a s velkým potěšením, že to má brutální efekt i ve hře jsem ji nacvičil. Opravdu se nedivím, že Erich sestřelil tolik strojů (352), protože to je ultimátní!!!

Taktika: 1) najít nepřítele
2) zhodnotit
3) zaútočit
4) zmizet / počkat

To jsou základní kroky, ale důležitý je ten útok. Pro nezkušeného pilota je to trochu oříšek. Snažíme se vyhnout soubojům v zatáčkách, to se vyplítvá hromada munice, nejlepší je přifrčet z převýšení za ocas nepřítele a začít palbu ze všech hlavní nejdříve ze 100 metrů. V takové blízkosti pokud nejste fakt střevo se prostě musíte trefit a efekt palby je zničující. Můžete si být celkem jisti, že ikdyž se z nepřítele nekouří, nebo mu něco neupadlo, takže jste mu hooodně ublížili. Pozoroval jsem případ, kdy jsem v Bf-109 G6 poslal krátičkou dávku do Il-2 M3, do míst chladiče na břiše mezi křídli (zranitelné místo). Nepozoroval jsem žádné poškození, ale posádka začala skákat ven. Další stroj to samé a nutno poznamenat, že Il-2 patřil k nejpevnějším strojům ve vzduchu. Další zajímavý experiment na francouzkém bojišti. P-36 vs Bf-109E. Bylo to v noci, dostal jsem se za ocas P-36 a poslal krátkou dávku. Neviděl jsem žádné poškození a věnoval se jiným strojům, až pak jsem si všiml, že jsem mu vyřadil motor.

Díky Karayo 1, ted budu strašné OP...

Image