Page 17 of 17

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 20:38 31. Jan 2017
by Deunan
Paulus wrote:Tak mi to nedalo ....jestli vidím dobře tak sis během navyšování úrovní zatím kliknul jen 5 bodů do čarozpytu. Potřebuješ 6.
Dik za kontrolu, je tomu skutecne tak. Prave si to overuji dle zakladnich atributu. Je tam doopravdy jen pet bodu. Na 7 se to prehouplo pomoci bonusu za Poustniho Elfa. Vzdy je treba se ucit evidentne :)

Dik vsem za tipy.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 21:14 13. Sep 2018
by soul1
jsem z toho nějakej blbej. Překopavam buildy a sekl jsem se. kolik bodu do dovednosti bych měl mit na první urovní? Tip.
Bojovník - oprava int 0.
Podle vypočtu mi sedí 8
Hra ale říka 12 to je tám ještě nějaky zaklad co to dava?
Omlouvám se za primitivní otazku ale už jsem z toho opravdu vymletej.

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 21:18 13. Sep 2018
by Nalkanar
Pokud je to člověk, tak má bonus 1 bodu navíc, tzn. první lvl je (2+1) * 4

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 21:19 13. Sep 2018
by sandoftime
jestli hraješ člověka tak máš extra bod navíc, tzn 4 na prvním levelu

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 21:21 13. Sep 2018
by soul1
HAAA! Diky tak už vím co mi to unikalo :D

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 22:01 19. Nov 2019
by Crusty
Ahoj mám mega problém, po aktualizacích ovladače (grafického) jsem přešel do NWN s extrémními fps lagy.. Ale jako fatálními asi 1 fps.. Počítač mi stíhá i různé nároky-vysoké hry, pouze zde je problém.. Nevíte čím by to mohlo být? c: :wall: :|

PS: Laguje se mi i kampaň atd, aby to nebylo myšleno pouze na Thálii..

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 10:27 25. Nov 2019
by Puxina
Crusty wrote:Ahoj mám mega problém, po aktualizacích ovladače (grafického) jsem přešel do NWN s extrémními fps lagy.. Ale jako fatálními asi 1 fps.. Počítač mi stíhá i různé nároky-vysoké hry, pouze zde je problém.. Nevíte čím by to mohlo být? c: :wall: :|

PS: Laguje se mi i kampaň atd, aby to nebylo myšleno pouze na Thálii..
Co jsem našel na netu, tak NWN má problém s více jádrovými procesory.

Co radí, tak by mohlo pomoct:

Otevři ve složce tvého NWN soubor nwnplayer.ini a tam změň u Client CPU Affinity z 0 na 1.

Je to jedna z rad co byla tady https://www.gog.com/forum/neverwinter_n ... ps_in_nwn1

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 16:57 02. Apr 2020
by Luelle
Zdar a silu, nejsem uplne novacek, ale rikala jsem si, ze bych si po 100 letech zase zahrala...ovsem...Narazila jsem. Ma nekdo nejakou radu? diky

:wall:

nwn.PNG

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 17:05 02. Apr 2020
by Desmond
Stáhni si patch 1.69 ze stránek Thalie. http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe

Re: Nováčkovské dotazy

Posted: 18:38 02. Apr 2020
by Luelle
Desmond wrote:Stáhni si patch 1.69 ze stránek Thalie. http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe
super diky, uz se mi povedlo dostat dovnitr…

akorat, kdyz se pripojim na server, nemam v seznamu zadne postavy. Bylo vsechno smazano nebo se nekde stala chyba?