Page 17 of 36
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:46 15. May 2012
by Molly23
Aneb co vidí neznalí

. Co vidím já, je letadlo podobné typu Piper Cub, které je známé pro svou jednoduchou pilotáž (američtí farmáři ho často používají), má úžasnou vlastnost, že dokáže vzlétat a přistávat na ploše do 20ti metrů. Jednoduchá lehká pevná konstrukce, off-road podvozek a je to

.
Takže s tímto strojem rutina...
Ale tohle... hmmhmmhmmm, tomu já říkám frajeřina!
http://www.youtube.com/watch?v=Ez63f_iVsD8
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:55 15. May 2012
by Nalkanar
To asi sleduješ ve velkém i Red Bull Air Race, což?
Re: Zajímavá videa
Posted: 19:58 15. May 2012
by Molly23
Nalkanar wrote:To asi sleduješ ve velkém i Red Bull Air Race, což?
Ani tak ne, ale mám moc rád historická letadla a líbí se mi i tahle akrobacie společná. Tohle jsou totiž stíhačky a ne komáři jako Redbuláci

.
Re: Zajímavá videa
Posted: 20:01 15. May 2012
by Nalkanar
Ah so.
Re: Zajímavá videa
Posted: 20:17 15. May 2012
by Bahnak
Ať se pořád jen nesmějeme lidem za to že se jim nedaří.
Tady jsou krásné ukázky když to vyjde bez držkopádů.
http://www.youtube.com/watch?v=YpA_TO8b ... =fvwp&NR=1
Re: Zajímavá videa
Posted: 20:23 15. May 2012
by Molly23
Re: Zajímavá videa
Posted: 10:57 17. May 2012
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?v=QJRlqk0jKjo
Aaaah! Mustang, nějaká motorka (ale také se mi moc líbí!) a ty hodinky co má pilot! Nádhera! A hlavně ten zvuk motoru toho Mustanga je epickej prostě...
Re: Zajímavá videa
Posted: 11:23 17. May 2012
by kucik
A co z toho vyplývá? Vykašlete se ty americký choppery - všude budete jezdit pozdě

Re: Zajímavá videa
Posted: 11:26 17. May 2012
by Molly23
Já bych nejradši toho Mustanga, to je fakt sexy letadlo

... ten nablejskanej hliník! Spitfire je sice taky hezkej, ale tomu sluší jen kamufláž.
Re: Zajímavá videa
Posted: 14:04 10. Jun 2012
by Molly23
Zase se jedná o fotečky, aneb jak blbli vojáci za druhé světové...
http://www.hurriyetdailynews.com/Defaul ... 229&gpid=1
Re: Zajímavá videa
Posted: 23:31 13. Jun 2012
by Molly23
Další věc z druhé světové, nebo o druhé světové... pohádka o nacismu
http://www.youtube.com/watch?v=D8bCuNiJ ... re=related
Re: Zajímavá videa
Posted: 14:00 17. Jun 2012
by klobouk
Re: Zajímavá videa
Posted: 16:17 18. Jun 2012
by Prasokralik
Re: Zajímavá videa
Posted: 22:42 21. Jun 2012
by Prasokralik
http://www.buzzfeed.com/expresident/pic ... n-humanity
video to není ale nechtěl jsem to nechat zapadnout ve spamu (a zakládat nový topic jde proti mojí lenosti)
Re: Zajímavá videa
Posted: 22:54 21. Jun 2012
by Desmond
There is still some hope for humanity.
Hezký!