Page 17 of 67
Re: League of Legends
Posted: 12:58 14. Sep 2012
by Shaman88
Tak já si to taky zkusím nainstalovat.....
Re: League of Legends
Posted: 13:02 14. Sep 2012
by Shaman88
To si mám stáhnout evropu nebo usa?
Re: League of Legends
Posted: 13:05 14. Sep 2012
by Nalkanar
My jsme na EU East & Nordic.
Re: League of Legends
Posted: 13:08 14. Sep 2012
by Shaman88
Koho tam mám napsat jako referala ? je to k něčemu dobré?
Re: League of Legends
Posted: 13:13 14. Sep 2012
by Nalkanar
Třeba Prasokralik

mě je to u řitě

dotyčný si na tobě snad něco vydělá *pokrčí rameny*
Re: League of Legends
Posted: 15:28 14. Sep 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Tak to já včera dal kill, pak Shaco sjel na asi 80 HP a byl pronásledovaný Teemem a Warwickem, ze strany naběhla Sivir, jsem se brushnul, doběhli spoluhráči, Sivir dohebala na můj křovinový Ignite, doběhl Teemo a Warwick, Warick dropl rychle jak sviň a umřel na můj hozený nůž a Teema už někdo dorazil

Triple kill jak vyšitej

Ale když teema někdo dorazil tak to není moc triple kill....

Re: League of Legends
Posted: 16:24 14. Sep 2012
by Shaman88
Jsem Shaman88t
Kolik toho musím odehrát sám abych mohl hrát s někým z vás?
Re: League of Legends
Posted: 16:32 14. Sep 2012
by Prasokralik
Nic
Re: League of Legends
Posted: 16:35 14. Sep 2012
by Shaman88
Člověk by čekal že po tom co stáhne hru ze stránek a proběhne download a instalace ... že už je vše hotovo....
Ale ejhle zapnul jsem to a stahuje to nějakej update.
Re: League of Legends
Posted: 16:39 14. Sep 2012
by Prasokralik
Samozřejmě, LoL si podobně jako většina aktuálních mmo her stahuje nejnovější obsah a udržuje klient aktuální. Navíc dnes byl "patchovací" den, vyšel nový patch s opravami, upravami a novým championem. To se děje v průměru 2-3x do měsíce.
Re: League of Legends
Posted: 16:42 14. Sep 2012
by Shaman88
Akorát jsem nečekal že ten patch bude stejně velkej jako ten původní instalátor

Re: League of Legends
Posted: 16:53 14. Sep 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Akorát jsem nečekal že ten patch bude stejně velkej jako ten původní instalátor

pokud spouštítš hru poprvé tak se není čemu divit
Re: League of Legends
Posted: 17:27 14. Sep 2012
by Shaman88
Dá se nějak založit practice hra?
Abych si jen ošahal ty týpky a itemy... bez hráčů a zaroveň bez toho dementního tutorialu?
Re: League of Legends
Posted: 17:31 14. Sep 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Dá se nějak založit practice hra?
Abych si jen ošahal ty týpky a itemy... bez hráčů a zaroveň bez toho dementního tutorialu?
Ano dá. Ale to už odporučuji raději hrát CooP vs. AI. 5 hráčů z matchamkingu vs. 5 botů. Jinak custom hra se zakládá play > custom > create game > vyberes mapu a můžeš si pohrát s nastavením > pak přidáš bota (alespon jednoho aby jsi to nevyhrál zbytečne rychle) a start game
Re: League of Legends
Posted: 17:33 14. Sep 2012
by Shaman88
Další otázka:
Jak zjistím roli toho týpka v partě - jestli je to support tank carry? //teda jestli se hraje na supporty - warty, kurýr, stacky, pully... atd??