Page 17 of 21
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 23:53 31. Oct 2011
by Derken-
*tleská* A právě mám monitor od pasty Bahnáčku
Máš u mě čajík i vodničku

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 00:00 01. Nov 2011
by Rejty
Bahnak wrote:...
Začínám mít v oblibě tento obrázek

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 00:07 01. Nov 2011
by Molly23
Navrhuji velký diskuzní sraz Thalie. Z osobní zkušenosti vím, že se tyhle věci mnohem lépe probírají face to face. Já bych si třeba rád pokecal s DMkama a formou diskuze, třeba by jsme společně něco vymysleli. Takhle na foru to působí hrozně nepřátelsky všechno, třeba to tak od některých ani myšleno nebylo. Doufám, že přijdou aspon někteří z týmu na plánovanou seanci Thalijské mafie.

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 00:07 01. Nov 2011
by Rejty
Molly23 wrote:Navrhuji velký diskuzní sraz Thalie.
Tak přijeď teď na sraz...

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 00:10 01. Nov 2011
by Molly23
Rejty wrote:Molly23 wrote:Navrhuji velký diskuzní sraz Thalie.
Tak přijeď teď na sraz...

Už mám rezervé na klubovně

, rozhodně to bude lepší takhle vyjevit své vize a nápady. Těším se!
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 02:06 01. Nov 2011
by Thuereg
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 07:45 01. Nov 2011
by kokosak
Mno, Bahňák to tak všechno krásně shrnul.... Ale stejnak si dovolím, i přes svůj mrzský, zelený status ještě něco dodat. Já osobně znechucený nejsem, přesně něco takovýho sem čekal. Jediný, co mě překvapuje je dýlka flejmu - vypovídá o tom, že nejsem sám, kdo nemá do čeho (nebo koho?) píchnout.
Jinak jo, ta rovnice JE stupidní, anžto je operátor otazník a rovnítko je až za pravou stranou rovnice.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 09:06 01. Nov 2011
by Molly23
Myslím že tenhle flejm zahrnuje hned několik podflejmů
-oškliváčtí npcéčkové
-pohled na systém guild
-odchod hráče
-vězení
-nadržování jistým skupinám hráčů
-demokracie
-permice
...........
No myslím, že jsem snad pojal všechny co se tu objevili.
PS: co se týče rovnice souhlasím s Kokosákem (dostanu odměnu?

)
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 09:09 01. Nov 2011
by Prasokralik
Hlavně to pak všechno presunte do spamu, at se nám načítají stránky. Chci vidět jak se bude bers tvářit až pokoříme stranu tisíc.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 09:52 01. Nov 2011
by Alvarion
Vyjimečně souhlasím bez vyhrad s Bahnákem i jeho stylem nadsázky a i mne pobavil:) (Ať taky slyší ode mne druhou pochvalu, když ho jen furt kritizuji:)
Byl jsem shodou okolností OOC na zacatku přibehu. (Skype - my na lovu "jezevců" on na lovu gardistů). 3 lidé z 4 na tom kanálu říkali od prvního okamžiku. "Chlape jdeš si pro permku změn styl." Dotyčný subjekt měl již však syndrom superhrdiny v nelečitelné poslední fázi, a to jak IC, tak OOC. Několikrát zaznělo i srovnání s Willamem Wallacem. Jako rýpal jsem ho upozornoval, že on tu zenu miloval, ze znasilnění přechazeli i horalé jako zlo, které nestojí za smrt. "Ius primae noctis" bylo dokonce součástí zákonů te doby. Ovšem rozpuklý patologický syndrom v posledním stádiu velel k "paladinství", i tak se zastal neznámé ženy oděné vyzývavě. Rozsudek smrti si podepsal skutečně svým činem a svým rozhodnutím.
Srovnávat tento precedent s jinými není možné kvuli okolnostem a patologicky rozvinutému syndromu superhrdinství. Doplněného o: "tohle je přeci quest, přeci mne nenechaj umřít". Bohužel je tato nemoc léčitelná pouze následky.
Jediné co mi chybí zejména z důvodu léčitelných případů je, že zatím nebyl zveřejněn text v událostech popisující popravu zločince. Nevěřím, že by ambit nechal poprvit veřejně známého vraha neveřejně bez toho, aby alespon nezveřejnil, co se stalo. Jeden z nejsilnejších nástrojů, které tyran má, je právě takováto demonstrace následků činů proti němu.
PS: tyran není myšlen negativně, ale v jeho původním symslu, dle mého OOC názoru je Ambit skutečně schopný tyran a jeho vláda bude zřejmě významně ve prospěch země. Když teda odmyslím, jak platí ty gardisty a psíky....

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 09:59 01. Nov 2011
by Molly23
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 10:02 01. Nov 2011
by DenGrasse
Rozpočet Ambita si v hrubých rysech vedu

Tak on něco ušetřil tím, že rozpustil roty královských myslivců, což je obecně známé; zabavil majetky Lambertů, Canisů a Flaxiů, což je taky obecně známé.
Jinak se lze o řadě věcí dozvědět IC, je tudíž škoda je vyzrazovat na foru.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 10:16 01. Nov 2011
by Molly23
DenGrasse wrote:Rozpočet Ambita si v hrubých rysech vedu

Tak on něco ušetřil tím, že rozpustil roty královských myslivců, což je obecně známé; zabavil majetky Lambertů, Canisů a Flaxiů, což je taky obecně známé.
Jinak se lze o řadě věcí dozvědět IC, je tudíž škoda je vyzrazovat na foru.
Opovaž se něco vyzrazovat OOC!!! *šušká tichounce* a když už tak někde u piva.
Hodlám se brzy ponořit do spisů v knihovně, snad se mi tam podaří něco vyčíst.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 10:19 01. Nov 2011
by Shaman88
Dyt je to vládce ne?
Když mu dojdou prachy tak si udělá nové....
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 10:21 01. Nov 2011
by DenGrasse
Shaman mně dycky rozseká
Začínám si myslet, že si tu z nás jen děláš prdel a já se nechám dycky nachytat.