Page 17 of 17

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:11 17. Jul 2013
by J.F.Payne
Podívej se jakej máš equip, některej equip dává bonusový kouzla navíc. Počet kouzel u čaroděje samozřejmě určuje inteligence.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 09:13 17. Jul 2013
by soul1
prvni čaroděj (int 21 oblečena) ma meně kouzel než druhej ktery ma stejnou inteligenci a je nahatej :D což važně teda nechapu kde se stala chyba hehe

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:13 17. Jul 2013
by -darkvision-
Není ten jeden čaroděj vyloženě zaměřenej na nějakou školu (od tvorby postavy). Naopak ten druhej je pro všechnu magii (nenapadaj mě ted po ránu ty správné výrazy :D )

edit: Nebo máš na mysli tím zapamovatelná kouzla - kouzla které se naučíš ze svitku ?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:18 17. Jul 2013
by Theogil I
Nejspíš to bude tak jak říká Dark. Prvního čaroděje máš zaměřeného hned od založení na všeobecnou magii (má otevřeny všechny školy magie a běžný počet kouzel) a druhého máš specializovaného na nějakou magii (iluze, nekro, vzývání ...) - kouzla školy na protilehlém pólu jsou nepřístupna a za to má o jeden slot v kouzlech navíc.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:36 17. Jul 2013
by soul1
takže tim že mam toho noveho maga zaměřeneho na všeobecnou tak budu sesilat o jedno kouzlo v každem kruhu meně?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:38 17. Jul 2013
by Shaman88
soul1 wrote:takže tim že mam toho noveho maga zaměřeneho na všeobecnou tak budu sesilat o jedno kouzlo v každem kruhu meně?
Ano. To je daň za všeobecnost.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:39 17. Jul 2013
by soul1
dobre už je to jasne... rozhodně mi to přijde jako menči daň než přijit přimo o nějake určite kouzla

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:40 17. Jul 2013
by Amber
Shaman88 wrote:
soul1 wrote:takže tim že mam toho noveho maga zaměřeneho na všeobecnou tak budu sesilat o jedno kouzlo v každem kruhu meně?
Ano. To je daň za všeobecnost.
Jo, probíralo se to tady přece při diskuzi o tom, jaké jsou (ne)výhody zaměření na určitou školu magie. :)

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:43 17. Jul 2013
by soul1
očividně jsem to tak nějak přehlednul protože jsem nerozuměl všemu očem se tu bavilo hehe :-D

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:46 17. Jul 2013
by Amber
soul1 wrote:očividně jsem to tak nějak přehlednul protože jsem nerozuměl všemu očem se tu bavilo hehe :-D
Zkus si tu diskuzi třeba projít zpětně a porovnat se svými dvěma mágy pro srovnání ;)
Holt i omyly se člověk učí :)

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 10:48 17. Jul 2013
by soul1
neni na škodu mit i špatne zkušenosti aspoň si v budoucnu kdybych nahodou dělal dalši postavu dam větši pozor.