Page 17 of 21

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 19:54 23. Jun 2013
by Absinthorix
Molly23 wrote:Chlapy, víte že Lena Headey (Cersei) fotila i hambatý obrázky?!
Image
(ano, nechce se mi googlit)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:39 24. Jun 2013
by Absinthorix
Spoilery... nekoukat :twisted:
Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:42 26. Jun 2013
by Molly23
Já věděl že intro ke GoT je vykrádačka! Pustte si tuto píseň ze SW a přetočte na 2:53, hned to uslyšíte!

http://www.youtube.com/watch?v=MLlS8i3sFWs

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:47 26. Jun 2013
by kucik
Jak jsi jen opovážili použít tuto kombinaci těch čtyř tónů! Odporné! Zavrženíhodné! Fuj!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 12:59 26. Jun 2013
by Molly23
Na tom by se dali vysoudit miliony!

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 14:00 26. Jun 2013
by Bahnak
Náhodou dobrý nález :mrgreen:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 19:48 23. Jul 2013
by Molly23

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 11:31 10. Aug 2013
by Molly23
Tywin Lannister v Tmavomodrém světě :)

Image

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 13:33 10. Aug 2013
by J.F.Payne
Podle mě by ten chlápek vypadal epicky dobře i v eskymáckým kožichu a kroxkách.

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 13:38 10. Aug 2013
by G-ladiator

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 14:39 10. Aug 2013
by de Aers
:shock:

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 17:55 28. Aug 2013
by Molly23
Když už jsem už zmínil ten Tmavomodrý svět tak se podělím ještě o jednu historku z natáčení s Tyvinem :).

"Na pohřbu Bedřicha Mrtvého (David Novotný) se objeví v krátkém záběru Charles Dance. Původně v této scéně být neměl, protože jeho účast nebyla nutná a režisér si neplánoval tohoto drahého herce nechávat tak dlouho. Když však Charles Dance zjistil, že ve scéně být nemá, reagoval: "Já, že bych nebyl na pohřbu svého pilota?", a zůstal na natáčení zadarmo." (Jirka_Šč)

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 15:33 07. Apr 2014
by Molly23
Po novém dílu začínám mít Aryu víc a víc a rád :D

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 15:37 07. Apr 2014
by kokosak
...bych se asi měl kouknout. Už byla svatba? Myslim ta druhá :D

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Posted: 16:31 07. Apr 2014
by G-ladiator
Ne.
EDIT: Pokud teda nemyslíš svatbu na Dvojčatech, ta byla v minulé sezoně.