Page 17 of 41

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:08 03. Jun 2013
by Fryn
Konečně doplněna výsledná tabulka pro třetí turnaj.

Jinak, pro další turnaj nominuju M5A1 Stuart a hlasuju (opět) pro mapu Ensk. Nominace a hlasování o mapě pro tento "ročník" bych uzavřel až za dva týdny v neděli, společně s rozhodnutím, jestli se použije tabulkový systém nebo se zůstane u pavouka.

Osobně, přestože by to znamenalo nárůst odehraných zápasů, bych byl možná raději za tabulkový systém, protože u něj nezáleží až tolik na počtu účastníků a není třeba vymýšlet různé úpravy do turnajového pavouka a dávat "divoké karty".

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 09:39 04. Jun 2013
by Theogil I
Matilda
Ensk
tabulka
HOW :D

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:18 04. Jun 2013
by kucik
copy&paste
Matilda
Ensk
tabulka

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 11:10 04. Jun 2013
by de Aers
Matilda, mapa je mi šumák a jsem pro tabulku.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:00 04. Jun 2013
by -darkvision-
Jsem pro stejnou mapu jako byla ve III.tieru.
Do IV. půjdu taky, tank teprve nominuju, nevím co tam vše mám.
Preferuji tabulkovou metodu. Je to více zápasů a to dle mě vytvoří větší zábavnost. Časově náročné zápasy nejsou.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:44 08. Jun 2013
by Awadar
Matilda

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 14:13 09. Jun 2013
by Molly23
Stejná mapa jako minule a beru Pz III!
Image

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 10:22 10. Jun 2013
by -RoF-
Puxina
Matilda
Na mapě mi nezáleží

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 13:08 10. Jun 2013
by Diemo
misaku jedu s tebou :) PZ3, jedno jaka mapa

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:32 10. Jun 2013
by Fryn
Fajn, zdá se, že se v turnaji přece jen objeví více rychlejších a ne tolik oplácaných strojů :) . Aktualizován seznam účastníků i s jejich stroji a volenou mapou.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 18:54 10. Jun 2013
by Bruciacullo
jsou nějaká omezení? nebo si můžu dát vše? krom artyn samozřejmě

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 20:04 10. Jun 2013
by Bruciacullo
Hertzer a mapa je mi jedno

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 19:30 12. Jun 2013
by Fryn
Bruciacullo wrote:jsou nějaká omezení? nebo si můžu dát vše? krom artyn samozřejmě
Kromě artyn je ze čtvrtého tieru povoleno vše.

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:20 12. Jun 2013
by klobouk
Jezdí Shaman taky nějaké turnaje? Že bych ho za ten trolling trochu rozstřílel za všechny, co to musí číst?

Re: Thalijský WoT turnaj

Posted: 21:35 12. Jun 2013
by Shaman88
Já jezdím už jen s T50.