Page 17 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:38 26. Mar 2008
by leontynka
Děkuju za pěkné přijetí, jakého se mi tu dostalo, nečekala jsem, že moje první krůčky naberou tak ... raketový spád!
Zdravím všechny, koho jsem dnes večer potkala! (a potkám?

)
Re: Poděkování
Posted: 23:11 26. Mar 2008
by Pajule
jojo taky uz predem diky za prijeti..

Re: Poděkování
Posted: 23:31 26. Mar 2008
by Lorelei
Chtěl jsem také všem poděkovat za pěknou hru a to (Terner, Julie, Lenvien, Ril-Arn, Modrin a Julii). Opravdu pěkně stravený večer, fakt jsme se někdy dost smál.
Re: Poděkování
Posted: 00:05 27. Mar 2008
by cmon
Jojo připojuji se k Loreleiovi byl to pěkný RP večer

Re: Poděkování
Posted: 07:45 27. Mar 2008
by Aznar
i ja se trochu zasmal, kdyz sem se najednou objevil tam, kde sem byt nemel
ale po prvotnim lehkym soku to nakonec byla sranda

Re: Poděkování
Posted: 10:57 27. Mar 2008
by Pajule
Re: Poděkování
Posted: 18:26 29. Mar 2008
by Neithan1
Rad by som podakoval DM JiBovi za skvely Q so zlobrom, aj ked som zo zaciatku nevedel ako to poriadne zahrat ale nakoniec sme to myslim zvladli pekne

Re: Poděkování
Posted: 01:27 30. Mar 2008
by Pivo
Rád bych poděkoval DM za ochotu při výměně věcí.
Re: Poděkování
Posted: 18:50 30. Mar 2008
by Marvin
dakujem netihanovi1 za pekne poobedne ****** a ta ***** musi *******, lebo inak si to uz ani neviem *********. Uz sa ale hrozne tesim na dnesnu *** s ***** a ostatnymi, bude to prijemne *********** vecera ....
Re: Poděkování
Posted: 18:53 30. Mar 2008
by Neithan1
Marvin wrote:dakujem netihanovi1 za pekne poobedne ****** a ta ***** musi *******, lebo inak si to uz ani neviem *********. Uz sa ale hrozne tesim na dnesnu *** s ***** a ostatnymi, bude to prijemne *********** vecera ....
*** tiez ****

Re: Poděkování
Posted: 19:18 30. Mar 2008
by Kiri
Nejaka nova moda s tema hvezdickama? -az mi odpovedej tak to pls smazente nekdo... dik-
Re: Poděkování
Posted: 23:10 30. Mar 2008
by Pivo
Děkuji za skvělé psycho v hospodě ohledně vlkodlaka.Smál jsem se skoro hodinu v kuse.Hurdun,Lacalen díky za pěknou hru

Re: Poděkování
Posted: 00:12 31. Mar 2008
by kaz
taky diky Arto, jsem zvedav jak se to nakonec vsechno vyresi

Re: Poděkování
Posted: 13:05 31. Mar 2008
by Pivo
kaz wrote:taky diky Arto, jsem zvedav jak se to nakonec vsechno vyresi

Doufám,že nemáš chuť na maso

Re: Poděkování
Posted: 07:15 08. Apr 2008
by Theogil I
Nad Melvikem a Kucikem se rozezněly andělské chóry - už se nemůžu dočkat dnes večer domů a šupky dupky testovat NOVÝ CRAFT. Díky všem zainteresovaným, zase se mám na co těšit. T.