Page 17 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:38 26. Mar 2008
by leontynka
Děkuju za pěkné přijetí, jakého se mi tu dostalo, nečekala jsem, že moje první krůčky naberou tak ... raketový spád! :oops:

Zdravím všechny, koho jsem dnes večer potkala! (a potkám? :wink: )

Re: Poděkování

Posted: 23:11 26. Mar 2008
by Pajule
jojo taky uz predem diky za prijeti.. :twisted: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:31 26. Mar 2008
by Lorelei
Chtěl jsem také všem poděkovat za pěknou hru a to (Terner, Julie, Lenvien, Ril-Arn, Modrin a Julii). Opravdu pěkně stravený večer, fakt jsme se někdy dost smál.

Re: Poděkování

Posted: 00:05 27. Mar 2008
by cmon
Jojo připojuji se k Loreleiovi byl to pěkný RP večer :)

Re: Poděkování

Posted: 07:45 27. Mar 2008
by Aznar
i ja se trochu zasmal, kdyz sem se najednou objevil tam, kde sem byt nemel :lol:
ale po prvotnim lehkym soku to nakonec byla sranda 8)

Re: Poděkování

Posted: 10:57 27. Mar 2008
by Pajule
mno bylo to fakt moc pěkny , takhle dobrý RP s dobryma hracema sjem dlouho nezazila..:D :D :D a samozrejme dobrym DM :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 18:26 29. Mar 2008
by Neithan1
Rad by som podakoval DM JiBovi za skvely Q so zlobrom, aj ked som zo zaciatku nevedel ako to poriadne zahrat ale nakoniec sme to myslim zvladli pekne :)

Re: Poděkování

Posted: 01:27 30. Mar 2008
by Pivo
Rád bych poděkoval DM za ochotu při výměně věcí.

Re: Poděkování

Posted: 18:50 30. Mar 2008
by Marvin
dakujem netihanovi1 za pekne poobedne ****** a ta ***** musi *******, lebo inak si to uz ani neviem *********. Uz sa ale hrozne tesim na dnesnu *** s ***** a ostatnymi, bude to prijemne *********** vecera ....

Re: Poděkování

Posted: 18:53 30. Mar 2008
by Neithan1
Marvin wrote:dakujem netihanovi1 za pekne poobedne ****** a ta ***** musi *******, lebo inak si to uz ani neviem *********. Uz sa ale hrozne tesim na dnesnu *** s ***** a ostatnymi, bude to prijemne *********** vecera ....

*** tiez **** ;)

Re: Poděkování

Posted: 19:18 30. Mar 2008
by Kiri
Nejaka nova moda s tema hvezdickama? -az mi odpovedej tak to pls smazente nekdo... dik-

Re: Poděkování

Posted: 23:10 30. Mar 2008
by Pivo
Děkuji za skvělé psycho v hospodě ohledně vlkodlaka.Smál jsem se skoro hodinu v kuse.Hurdun,Lacalen díky za pěknou hru 8)

Re: Poděkování

Posted: 00:12 31. Mar 2008
by kaz
taky diky Arto, jsem zvedav jak se to nakonec vsechno vyresi :D

Re: Poděkování

Posted: 13:05 31. Mar 2008
by Pivo
kaz wrote:taky diky Arto, jsem zvedav jak se to nakonec vsechno vyresi :D
Doufám,že nemáš chuť na maso :lol:

Re: Poděkování

Posted: 07:15 08. Apr 2008
by Theogil I
Nad Melvikem a Kucikem se rozezněly andělské chóry - už se nemůžu dočkat dnes večer domů a šupky dupky testovat NOVÝ CRAFT. Díky všem zainteresovaným, zase se mám na co těšit. T.