Page 161 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:18 07. Dec 2013
by Bahnak
Nepochopeno Krysáku, samosebou mám s mágem vykouzleny všechny boosty co zrovna umím, pobíhá mi po lajně nabůstěnej familiar se sumonem, a na liště s nervozním prstíkem naklikávám obvazy pro spolubojovníky, jen mi prostě k mágovi kuše nesedí a vzpoměl jsem si že to v NWN singlu řešili hůlkou mrazu s nekonečným použitím.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:23 07. Dec 2013
by G-ladiator
4. edice DnD to řeší tak, že cantripy (0. úroveň kouzel) mají neomezené použití. To je změna, kterou bych taky uvítal

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:35 07. Dec 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:4. edice DnD to řeší tak, že cantripy (0. úroveň kouzel) mají neomezené použití. To je změna, kterou bych taky uvítal

To by mohlo být zajimavé.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:38 07. Dec 2013
by Shaman88
karolina wrote:
Shamane, jestli můžu v tomhle nějak pomoct, třeba ty šaty probrat a zařadit co kam má, tak řekni.
Můžeme zkusit. V zásadě je to projetí těch 255 vzhledů. Třeba v toolu a zkoušet trupy, každému trupu musí být přiřazena hodnota 0-8. Reprezentující typ zbroje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:41 07. Dec 2013
by Shaman88
Bahnak wrote:Nepochopeno Krysáku, samosebou mám s mágem vykouzleny všechny boosty co zrovna umím, pobíhá mi po lajně nabůstěnej familiar se sumonem, a na liště s nervozním prstíkem naklikávám obvazy pro spolubojovníky, jen mi prostě k mágovi kuše nesedí a vzpoměl jsem si že to v NWN singlu řešili hůlkou mrazu s nekonečným použitím.
Do začátků nevím nevím, ale zajimavý nápad.
Pro pozdější lvly si budeš muset počkat na nějakou mágovu prestižku.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:48 07. Dec 2013
by Krysak
Bahnak wrote:.......
Ale pochopeno, kdysi jsem se po něčem podobném slídil, asi by ta hulka musela mit útok na touch, aby o nebylo moc silné.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:33 07. Dec 2013
by sandoftime
Vetešník v Ivory. Má tam stánek, ale není tam ani ve dne ani v noci. Ještě asi nebyl implementová, co?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:00 07. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:KaTo wrote:Šaty - použitelné trupy pro elfky (upřesňuji - pro nekozaté XXXL

elfky

)
Vím, že už sem to sem psal, ale je nějaká šance, že se zprovozní většina dynamických trupů i pro pixie? Jestli elfky nemají "použitelné" trupy, pak pixie se momentálně i jen zobrazuje pouze cca 7 trupů, z toho tři nejsou typu "kozy ven". Se hraje blbě fintilka, která zároveň nění šlapka

A šak vílky jsou vždy málo oblečené, jen krátké sukně, něco přes prsa a tak. Vílky jsou stejně spíš asexuální stvoření

.
Já vílku na DH hrál nahou třeba a nijak to nevadilo, páč byla většinou upatlaná od borůvek a tak.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:39 07. Dec 2013
by Diemo
Skreti mi chybej, snad se na ne nezapomnelo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:24 07. Dec 2013
by G-ladiator
Bylo by supr, kdyby se daly použít
tyto dynamické modely goblinů.
EDIT: A našel jsem i [http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=6697]dynamické illithidy[/url] +
hezčí hlava.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:39 07. Dec 2013
by sandoftime
G-ladiator wrote:Bylo by supr, kdyby se daly použít
tyto dynamické modely goblinů.
EDIT: A našel jsem i [http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=6697]dynamické illithidy[/url] +
hezčí hlava.
Ti by byli super jako hratelná rasa
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:41 07. Dec 2013
by G-ladiator
Však skřeti i illithidi hratelní jsou

Proto to postuju.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:58 07. Dec 2013
by soul1
Ta možnost na ktere se sice už pracuje ale stale neni:( Ala Elfsky puldrak...
Celkem škoda byt elf a nerozumět elfum ochuzuje mě to pořadně o RP

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:28 07. Dec 2013
by J.F.Payne
Tak jseš elf, nebo půldrak?

)
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:29 07. Dec 2013
by Mourisson1
Elfí půldrak
