Page 161 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:42 12. Sep 2011
by Bruciacullo
Maškarní se líbilo,
pěkně se tam RPilo.
Spousta pití jídla též,
okázalé? to je lež!
Dokonce i DM přišlo,
počasí nám pěkně vyšlo.
Zážitek byl povedený,
a ty pěkné postav změny.
Bylo to tam vážně krásné,
že děkuji je snad jasné!

Re: Poděkování
Posted: 08:10 12. Sep 2011
by -RoF-

Taky děkuju za velmi hojnou účast a plno srandy, co jsme si tam užili.
A díky těm co helfli s organizací *mrkne na Natha*
A taky díkas kucikovi za opravení masek.
Hodně se mi líbily ty vaše skvělé převleky, to bylo taky něco.
Já pak dám do IC nějaké fota i s textem

*doufá, že se ty screeny uložily*
Jinak hudba z hudebních nástrojů našla uplatnění, což je jen dobře. Jen musím sepsat jaká je rychlá a jaká pomalá a doplnit k tomu zpěv. A chce to ty housle, tam jsou fajn písničky

. A chce to sehnat víc bardů
Re: Poděkování
Posted: 10:49 12. Sep 2011
by KaTo
Přidám se k děkujícím. Od organizátorů (PC i NPC, aka DM), přes postavy (PC) s připravenými scénkami, a závěrem musím vyzdvihnout "zdravé pařanské jádro" (Lothiane, ty to vidíš!!!

), které vydrželo na bále až "do" konce...včetně dohry "za" koncem.
P.S.
Nevím kdo hrál postavu s maskou draka, ale "veršované" lákání do sluje bylo dobrý! Doufám, že elfina "veršovaná" obrana obstála se ctí

a bez újmy na drakově...psýché!

Re: Poděkování
Posted: 22:41 12. Sep 2011
by Pajule
OBROVSKÉ díky Maye a Jitřenkám! bylo to fakt paráda a já si to užila..jen ta Estela moc ne

Re: Poděkování
Posted: 22:46 12. Sep 2011
by Braenn
Dík, světlá strano:)
Re: Poděkování
Posted: 22:57 12. Sep 2011
by mandos
Taky moc díky Maye a Jitřenkám. Akce skvělá, jen musíme "holky" zapracovat na té organizaci no XD
Re: Poděkování
Posted: 14:00 13. Sep 2011
by Lolipop
Teď když jsem měla možnost odzkoušet si přidání hudby k nástrojům, oceňuji práci, kterou si s tím kdo dal a děkuji.

To teprve teď bude romantika při měsíčku.

Re: Poděkování
Posted: 14:01 13. Sep 2011
by Maya
mandos wrote:Taky moc díky Maye a Jitřenkám. Akce skvělá, jen musíme "holky" zapracovat na té organizaci no XD
Taky vám děkuji, bavila jsem se... A to opravdu

"Budou tu pasti," *bum bum bum* "au, fakt tu jsou..Jdeme dal" *bum bum bum*

Re: Poděkování
Posted: 17:27 13. Sep 2011
by davidsoft
Děkuji xpm335 za pěkné ukočení vztahu Terse s Elandrou zrovna v době, kdy jsem to potřeboval.
Re: Poděkování
Posted: 17:30 13. Sep 2011
by Braenn
Lolipop wrote:Teď když jsem měla možnost odzkoušet si přidání hudby k nástrojům, oceňuji práci, kterou si s tím kdo dal a děkuji.

To teprve teď bude romantika při měsíčku.

Díky. Jsem ráda, že to nalezlo uplatnění a těší mě to kdykoli hudbu slyším:) Už aby byl i klavír a housle! A věřím že ostatní z tvůrců jsou na tom stejně.
Re: Poděkování
Posted: 01:14 14. Sep 2011
by J.F.Payne
Díky naší standartní družince i Tersovi (ale po uších dostaneš za to neodlognutí při tak dlouhým afk!).
A taky DM za vyšetřování tajemných zločinů. Je to super

Re: Poděkování
Posted: 17:57 14. Sep 2011
by Jeanes
Nalkanar wrote: A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?)

K tomuhle počinu se hlásím já

díkys, jsem rád, že se líbí!
Re: Poděkování
Posted: 11:29 17. Sep 2011
by artaxas
Musím poděkovat za parádní hru drowowi... tuším že Vierdril Zaundar, nebo tak nějak

.
Re: Poděkování
Posted: 12:28 17. Sep 2011
by halfox
Díky za skvělé vysvětlení Karathské politiky a různých dalších poměrů. Aspoň se v tom již trošku orientuju!

Re: Poděkování
Posted: 13:07 17. Sep 2011
by Ikstremist
Děkuji NWN kostce za to, že umí u monster které mě bez critikalu nedokáží trefit hodit 5x20. To si tak elf bojuje, hráč večeří stím, že je všechno OK a nic se nemůže stát a najednou prd prd prd prd prd podsvětí.