Page 161 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:42 12. Sep 2011
by Bruciacullo
Maškarní se líbilo,
pěkně se tam RPilo.
Spousta pití jídla též,
okázalé? to je lež!

Dokonce i DM přišlo,
počasí nám pěkně vyšlo.
Zážitek byl povedený,
a ty pěkné postav změny.

Bylo to tam vážně krásné,
že děkuji je snad jasné!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Re: Poděkování

Posted: 08:10 12. Sep 2011
by -RoF-
:) Taky děkuju za velmi hojnou účast a plno srandy, co jsme si tam užili.
A díky těm co helfli s organizací *mrkne na Natha*

A taky díkas kucikovi za opravení masek.

Hodně se mi líbily ty vaše skvělé převleky, to bylo taky něco. :)
Já pak dám do IC nějaké fota i s textem ;) *doufá, že se ty screeny uložily*

Jinak hudba z hudebních nástrojů našla uplatnění, což je jen dobře. Jen musím sepsat jaká je rychlá a jaká pomalá a doplnit k tomu zpěv. A chce to ty housle, tam jsou fajn písničky ;). A chce to sehnat víc bardů

Re: Poděkování

Posted: 10:49 12. Sep 2011
by KaTo
Přidám se k děkujícím. Od organizátorů (PC i NPC, aka DM), přes postavy (PC) s připravenými scénkami, a závěrem musím vyzdvihnout "zdravé pařanské jádro" (Lothiane, ty to vidíš!!! :lol: :lol: ), které vydrželo na bále až "do" konce...včetně dohry "za" koncem.
P.S.
Nevím kdo hrál postavu s maskou draka, ale "veršované" lákání do sluje bylo dobrý! Doufám, že elfina "veršovaná" obrana obstála se ctí :twisted: a bez újmy na drakově...psýché! :lol:

Re: Poděkování

Posted: 22:41 12. Sep 2011
by Pajule
OBROVSKÉ díky Maye a Jitřenkám! bylo to fakt paráda a já si to užila..jen ta Estela moc ne :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:46 12. Sep 2011
by Braenn
Dík, světlá strano:)

Re: Poděkování

Posted: 22:57 12. Sep 2011
by mandos
Taky moc díky Maye a Jitřenkám. Akce skvělá, jen musíme "holky" zapracovat na té organizaci no XD

Re: Poděkování

Posted: 14:00 13. Sep 2011
by Lolipop
Teď když jsem měla možnost odzkoušet si přidání hudby k nástrojům, oceňuji práci, kterou si s tím kdo dal a děkuji. :oops: To teprve teď bude romantika při měsíčku. :D

Re: Poděkování

Posted: 14:01 13. Sep 2011
by Maya
mandos wrote:Taky moc díky Maye a Jitřenkám. Akce skvělá, jen musíme "holky" zapracovat na té organizaci no XD
Taky vám děkuji, bavila jsem se... A to opravdu :-D "Budou tu pasti," *bum bum bum* "au, fakt tu jsou..Jdeme dal" *bum bum bum* :-D :-D

Re: Poděkování

Posted: 17:27 13. Sep 2011
by davidsoft
Děkuji xpm335 za pěkné ukočení vztahu Terse s Elandrou zrovna v době, kdy jsem to potřeboval.

Re: Poděkování

Posted: 17:30 13. Sep 2011
by Braenn
Lolipop wrote:Teď když jsem měla možnost odzkoušet si přidání hudby k nástrojům, oceňuji práci, kterou si s tím kdo dal a děkuji. :oops: To teprve teď bude romantika při měsíčku. :D
Díky. Jsem ráda, že to nalezlo uplatnění a těší mě to kdykoli hudbu slyším:) Už aby byl i klavír a housle! A věřím že ostatní z tvůrců jsou na tom stejně.

Re: Poděkování

Posted: 01:14 14. Sep 2011
by J.F.Payne
Díky naší standartní družince i Tersovi (ale po uších dostaneš za to neodlognutí při tak dlouhým afk!).

A taky DM za vyšetřování tajemných zločinů. Je to super :)

Re: Poděkování

Posted: 17:57 14. Sep 2011
by Jeanes
Nalkanar wrote: A ještě díky WBčkům přes craft, ten kdo dělal ty popisky kovů a kamenů si s tím dal sakra práci (nomis?) 8)
K tomuhle počinu se hlásím já :) díkys, jsem rád, že se líbí!

Re: Poděkování

Posted: 11:29 17. Sep 2011
by artaxas
Musím poděkovat za parádní hru drowowi... tuším že Vierdril Zaundar, nebo tak nějak :mrgreen: .

Re: Poděkování

Posted: 12:28 17. Sep 2011
by halfox
Díky za skvělé vysvětlení Karathské politiky a různých dalších poměrů. Aspoň se v tom již trošku orientuju! :) :idea:

Re: Poděkování

Posted: 13:07 17. Sep 2011
by Ikstremist
Děkuji NWN kostce za to, že umí u monster které mě bez critikalu nedokáží trefit hodit 5x20. To si tak elf bojuje, hráč večeří stím, že je všechno OK a nic se nemůže stát a najednou prd prd prd prd prd podsvětí.