Page 162 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:13 08. Dec 2013
by Zsarx
G-ladiator wrote:[http://nwvault.ign.com/View.php?view=Hakpaks.Detail&id=6697]dynamické illithidy[/url] + hezčí hlava.
Tohle by bylo hodně supr.

+ se přimlouvám za neomezený cantripy. Wizard s kuší byl vždycky trochu divnej, ale Illithid s kuší( ikdyž neviditelnou) je ještě uplně jinej level :D.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:02 08. Dec 2013
by Strigo
Chybí mi možnost rozdělat ohniště pro všechny postavy.
A možnost zapálit ohniště bez pomůcek pro hraničáře, druida, tuláka a všem co se to hodí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:04 08. Dec 2013
by mandos
V Karatě se dá koupit křesadlo u vetešníka na rozdělání ohňů je to dýka taková a nemá nějak omezení použití pokud vím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:10 08. Dec 2013
by Caehan
Zapalování ohniště pomocí kouzel (a jeho hašení pomocí téhož)...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:26 08. Dec 2013
by Strigo
mandos wrote:V Karatě se dá koupit křesadlo u vetešníka na rozdělání ohňů je to dýka taková a nemá nějak omezení použití pokud vím.
No mě jde třebas o to, aby kupříkladu bylo těžší zapálit oheň na sněhu apod. a křesadlo bylo jen pomůckou k tomu ... kupříkladu by bylo nějaké TO dle krajiny.
Hráč by zapálil oheň tak že by byl hod na nějakou vlastnost zvýšený o bonus z křesadla a levelu tuláka, hraničáře, druida apod. (samozřejmě možnost zapálení kouzly by se bral taky v potaz)

Ohniště postavit umí každý, ale zapálit ho je těžší.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:28 08. Dec 2013
by Mourisson1
Ano, ano, máme lokace do 15 lvlu, zabugované příšery. Některé nefunkční spelly či bugující podrasy. Kašlem na to jdem dělat TO sněhu na oheň :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:32 08. Dec 2013
by Strigo
Mourisson1 wrote:Ano, ano, máme lokace do 15 lvlu, zabugované příšery. Některé nefunkční spelly či bugující podrasy. Kašlem na to jdem dělat TO sněhu na oheň :D
Topic se jmenuje "Co vam na thalii chybi". Nevšiml jsem si, že by tam bylo "Co vam na thalii chybi a chcete to hned."

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:34 08. Dec 2013
by Mourisson1
Nevím, mně tohle přijde jako naprosto zbytečná pitomost, ale možná to tak vidím jen já, who knows.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 03:42 08. Dec 2013
by Strigo
Mourisson1 wrote:Nevím, mně tohle přijde jako naprosto zbytečná pitomost, ale možná to tak vidím jen já, who knows.
teď na začátku to asi pitomost je, protože jsou důležitější věci, ale později by se mi to vcelku líbilo

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:51 08. Dec 2013
by Rejty
Caehan wrote:Zapalování ohniště pomocí kouzel (a jeho hašení pomocí téhož)...
To by mělo fungovat, nefunguje?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:21 08. Dec 2013
by sandoftime
Nevím jak moc lsožité by to blyo na přidání, ale u barvíře by se šikla možnost navíc nakopírovat vzhled aktuálního oblečení na nové.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:27 08. Dec 2013
by J.F.Payne
sandoftime wrote:Nevím jak moc lsožité by to blyo na přidání, ale u barvíře by se šikla možnost navíc nakopírovat vzhled aktuálního oblečení na nové.
+1!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:56 08. Dec 2013
by XŠevyX
Strigo wrote:Chybí mi možnost rozdělat ohniště pro všechny postavy.
A možnost zapálit ohniště bez pomůcek pro hraničáře, druida, tuláka a všem co se to hodí.
Ono by bohatě stačilo udělat těch ohňů víc.. včera jsem zase bezúspěšně hledal asi půl hodiny a po tom co jsem dostal slow z vyčerpání mě ještě odkráhlovalo stádo vos :wall:
Nevím jestli jsem tak špatný v hledání ohniště, nebo tam fakt žádné nejsou ale moc bych prosil jich tam pár nasázet. (nebo udělat možnost pro hraničáře, tuláky a druidy vytvořit vlastní ohniště na libovolném místě-feat)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:01 08. Dec 2013
by J.F.Payne
Ono u těch ohňů stejně nejde spát, a ani maso se na nich nedá zpracovat...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:24 08. Dec 2013
by XŠevyX
Tak v tom případě moje postava umře na únavu :wall: