Page 162 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:50 03. Feb 2012
by Molly23
Kdo by nechtěl takovou basu od piva? Naprosto krutá záležitost! Chci! Dyt to jede líp jak můj klasickej pionýr z roku 62!

http://www.aumojekoule.eu/videa/nejobli ... tail/3690/

Re: Vtípky

Posted: 23:32 03. Feb 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 23:59 03. Feb 2012
by de Aers
Malej, ale šikovnej.
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:00 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Vtípky

Posted: 14:19 05. Feb 2012
by Absinthorix
http://youtu.be/uj0mtxXEGE8 jak nedostat na prdel od policajtů (americká verze)

Re: Vtípky

Posted: 15:35 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:41 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
jak drowaci na povrchu hehe
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:25 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:41 05. Feb 2012
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:41 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 18:18 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:03 05. Feb 2012
by Amber
Jak si asi budu připadat zítra ráno u zkoušky... doufám, že jako opice :D

Image

Re: Vtípky

Posted: 19:34 05. Feb 2012
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:44 05. Feb 2012
by Molly23
Aneb jak husiti poráželi křižáky!

EDIT: Je to ale ve skutečnosti člen Švýcarské pěchoty!!!

Re: Vtípky

Posted: 21:08 05. Feb 2012
by J.F.Payne
Ale tohle je Švýcar, Molly.