Page 162 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:08 18. Sep 2011
by Nalkanar
Díky za přednášku, ač postava asi nedocení zcela jistá asi zásadní sdělení, tak bylo i fajn si o tom tiše debatovat v řadě vyvrhelů :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:12 18. Sep 2011
by halfox
Nalkanar wrote:Díky za přednášku,
Přidávám se k děkování, bylo to super! :!: :wink:
A bylo dobré, jak se na přednášce odkrývaly charaktery postav. :)

Re: Poděkování

Posted: 07:22 19. Sep 2011
by kokosak
A já děkuju za účast, za nelehké otázky a šťourání se. A výdrž :D

Re: Poděkování

Posted: 11:20 19. Sep 2011
by GeForce
Velke diky Lashkovi.

Re: Poděkování

Posted: 00:53 23. Sep 2011
by zachy
GeForce wrote:Velke diky Lashkovi.
Také mu moc děkuji Lashkovi za naprosto dokonalý quest, který se krásně větvil každým rozhodnutím. DM hůlka krásně čarovala, i PC kostky se zapojily, rozhodnutí ovlivňovalo i přesvědčení a také tam byl i ten hlavolámek :)

Ještě jednou díky.

Re: Poděkování

Posted: 01:12 23. Sep 2011
by Lolipop
Pod to se podepíšu. Moc moc díky DM Lashek za naprosto parádní quest. :oops: Až jsem se sama divila,že jsme na ten hlavolam přišli. :mrgreen: Jo! A to pohřbívání zaživa bylo hustý! :twisted: Díky! 8)

Re: Poděkování

Posted: 22:56 23. Sep 2011
by LDamian
Děkuji za pomoc při dnešním testování systému expů.

Re: Poděkování

Posted: 17:35 24. Sep 2011
by J.F.Payne
Díky za Gruberik a okolí. Ta část světa má skvělou atmosféru.

Re: Poděkování

Posted: 22:01 25. Sep 2011
by artaxas
Díky Zaundarům za pohodovou hru - konečně nějaká pořádkná akce, i když sme k ní došli tak jak sme došli.

Re: Poděkování

Posted: 00:17 26. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Diky Lashkovi za trpelivost s tim slepicincem :P :D

Re: Poděkování

Posted: 00:22 26. Sep 2011
by mandos
Díky Jitřenkám za...Lov a Lashkovi pak za hru s rytířem...chudáka jsem ho uplně chápal chvílema, že tam drtil kašnu. :D

Re: Poděkování

Posted: 00:54 26. Sep 2011
by Pajule
dík taky! :D hm né já ho nechápu..paladin by měl být přeci klidný a jěaký čtyři by ho neměly vůůbec rozhodit :mrgreen: :lol:

Re: Poděkování

Posted: 22:32 27. Sep 2011
by Braenn
Díky společníkům za zběsilou jízdu:)))

A tomu vtipálkovi, co vymyslel a udělal kyselinové tunely, z nichž se sotva vyhrabeme, abychom vrazili jako do špuntu do... :wall: :D

Re: Poděkování

Posted: 01:26 29. Sep 2011
by Nalkanar
Díky obvyklým parťákům...

A pak Jitřenkám (dnešek byl hlavně drsný)... a pak Arii, Vil, Rodalovi a tak dále

Re: Poděkování

Posted: 09:50 29. Sep 2011
by Molly23
Díky Bahňákovi za výrobu super terče :). Posloužil, a doufám že ještě poslouží, dobře.