Page 162 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:08 18. Sep 2011
by Nalkanar
Díky za přednášku, ač postava asi nedocení zcela jistá asi zásadní sdělení, tak bylo i fajn si o tom tiše debatovat v řadě vyvrhelů

Re: Poděkování
Posted: 23:12 18. Sep 2011
by halfox
Nalkanar wrote:Díky za přednášku,
Přidávám se k děkování, bylo to super!
A bylo dobré, jak se na přednášce odkrývaly charaktery postav.

Re: Poděkování
Posted: 07:22 19. Sep 2011
by kokosak
A já děkuju za účast, za nelehké otázky a šťourání se. A výdrž

Re: Poděkování
Posted: 11:20 19. Sep 2011
by GeForce
Velke diky Lashkovi.
Re: Poděkování
Posted: 00:53 23. Sep 2011
by zachy
GeForce wrote:Velke diky Lashkovi.
Také mu moc děkuji Lashkovi za naprosto dokonalý quest, který se krásně větvil každým rozhodnutím. DM hůlka krásně čarovala, i PC kostky se zapojily, rozhodnutí ovlivňovalo i přesvědčení a také tam byl i ten hlavolámek
Ještě jednou díky.
Re: Poděkování
Posted: 01:12 23. Sep 2011
by Lolipop
Pod to se podepíšu. Moc moc díky
DM Lashek za naprosto parádní quest.

Až jsem se sama divila,že jsme na ten hlavolam přišli.

Jo! A to pohřbívání zaživa bylo hustý!

Díky!

Re: Poděkování
Posted: 22:56 23. Sep 2011
by LDamian
Děkuji za pomoc při dnešním testování systému expů.
Re: Poděkování
Posted: 17:35 24. Sep 2011
by J.F.Payne
Díky za Gruberik a okolí. Ta část světa má skvělou atmosféru.
Re: Poděkování
Posted: 22:01 25. Sep 2011
by artaxas
Díky Zaundarům za pohodovou hru - konečně nějaká pořádkná akce, i když sme k ní došli tak jak sme došli.
Re: Poděkování
Posted: 00:17 26. Sep 2011
by xxxMajkyxxx
Diky Lashkovi za trpelivost s tim slepicincem

Re: Poděkování
Posted: 00:22 26. Sep 2011
by mandos
Díky Jitřenkám za...Lov a Lashkovi pak za hru s rytířem...chudáka jsem ho uplně chápal chvílema, že tam drtil kašnu.

Re: Poděkování
Posted: 00:54 26. Sep 2011
by Pajule
dík taky!

hm né já ho nechápu..paladin by měl být přeci klidný a jěaký čtyři by ho neměly vůůbec rozhodit

Re: Poděkování
Posted: 22:32 27. Sep 2011
by Braenn
Díky společníkům za zběsilou jízdu:)))
A tomu vtipálkovi, co vymyslel a udělal kyselinové tunely, z nichž se sotva vyhrabeme, abychom vrazili jako do špuntu do...

Re: Poděkování
Posted: 01:26 29. Sep 2011
by Nalkanar
Díky obvyklým parťákům...
A pak Jitřenkám (dnešek byl hlavně drsný)... a pak Arii, Vil, Rodalovi a tak dále
Re: Poděkování
Posted: 09:50 29. Sep 2011
by Molly23
Díky Bahňákovi za výrobu super terče

. Posloužil, a doufám že ještě poslouží, dobře.