Page 163 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:32 08. Dec 2013
by sandoftime
XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu :wall:
Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:53 08. Dec 2013
by XŠevyX
sandoftime wrote:
XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu :wall:
Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.
Tak to je fajn.. si najdu nějaké pěkné místečko, kde si počkám až to s ní sekne a nemusím už dál hledat ohniště

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:56 08. Dec 2013
by Caehan
XŠevyX wrote:
sandoftime wrote:
XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu :wall:
Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.
Tak to je fajn.. si najdu nějaké pěkné místečko, kde si počkám až to s ní sekne a nemusím už dál hledat ohniště
To není úplně pravda... když nejsi na místě, kde se dá spát, s tvojí postavou to sekne na zem a vypíše se, že poblíž není ohniště (nebo tak něco). Ve výsledku postavy se 100% únavou padají zkrátka v pravidelných intervalech na zem.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:01 08. Dec 2013
by XŠevyX
Caehan wrote:To není úplně pravda... když nejsi na místě, kde se dá spát, s tvojí postavou to sekne na zem a vypíše se, že poblíž není ohniště (nebo tak něco). Ve výsledku postavy se 100% únavou padají zkrátka v pravidelných intervalech na zem.
Takže chápu dobře že ve výsledku je bez ohniště, u kterého se dá spát, moje postava nepoužitelná.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:02 08. Dec 2013
by sandoftime
Asi jo já myslel že se prostě vyspí kdekoliv. Takže díky C. za uvedení na pravou míru.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:18 08. Dec 2013
by Sobik
sandoftime wrote:Nevím jak moc lsožité by to blyo na přidání, ale u barvíře by se šikla možnost navíc nakopírovat vzhled aktuálního oblečení na nové.
Taky by se mi líbilo, kdyby u částí oblečení které jsou symetrické (ramena, bicepsy, holeně ...) kromě možností "pravá" a "levá", byla taktéž možnost "obě", která by měnila model na obou částech oblečení najednou.

Jo a vetešníci v Ivory a v Tartenu mi poměrně chyběj.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:43 08. Dec 2013
by Diemo
V Tartenu je

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:50 09. Dec 2013
by Nalkanar
Zrovna procházím Azurovou věž. Je to super :) ale chybí mi tam troška života. Možná je to tím, že je noc, ale to na TH obvykle nic neměnilo.
Vlezu na ostrůvek - nikde nikdo.
Vlezu dovnitř věže - jeden vílí drak a nikde nikdo.
Východní část - jeden čaroděj, jinak prázdno (ale díky bohům za něj :) )
Západní část - podle všeho čistě členská, těžce zamčená.

Bude asi nějaký další update že?
BTW: dveře do obou dalších částí se otevírají, ačkoliv tam není viditelně co otevírat.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:53 09. Dec 2013
by Rejty
Protože někdo ukradl NPC... :wall:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:54 09. Dec 2013
by Nalkanar
To určitě ta rohatá šlechtična!
PS: fakt ty ubikace :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:56 09. Dec 2013
by Amber
Ten malý dráček je všeeechny sežral :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:11 09. Dec 2013
by Shaman88
Jo moje chyba, přidal jsem do modulu nedodělanou kurtizánu a zničilo to všechny npc v modulu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:51 09. Dec 2013
by kucik
Taky to pořád prudí v toolsetu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:51 09. Dec 2013
by Shaman88
Vím o tom, dělám na opravě.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:15 10. Dec 2013
by klobouk