Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:32 08. Dec 2013
Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu
Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu
Tak to je fajn.. si najdu nějaké pěkné místečko, kde si počkám až to s ní sekne a nemusím už dál hledat ohništěsandoftime wrote:Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu
To není úplně pravda... když nejsi na místě, kde se dá spát, s tvojí postavou to sekne na zem a vypíše se, že poblíž není ohniště (nebo tak něco). Ve výsledku postavy se 100% únavou padají zkrátka v pravidelných intervalech na zem.XŠevyX wrote:Tak to je fajn.. si najdu nějaké pěkné místečko, kde si počkám až to s ní sekne a nemusím už dál hledat ohništěsandoftime wrote:Na to se neumírá, s moc velkou unavou to proste postava zabalí na podlaze a usne.XŠevyX wrote:Tak v tom případě moje postava umře na únavu
Takže chápu dobře že ve výsledku je bez ohniště, u kterého se dá spát, moje postava nepoužitelná.Caehan wrote:To není úplně pravda... když nejsi na místě, kde se dá spát, s tvojí postavou to sekne na zem a vypíše se, že poblíž není ohniště (nebo tak něco). Ve výsledku postavy se 100% únavou padají zkrátka v pravidelných intervalech na zem.
Taky by se mi líbilo, kdyby u částí oblečení které jsou symetrické (ramena, bicepsy, holeně ...) kromě možností "pravá" a "levá", byla taktéž možnost "obě", která by měnila model na obou částech oblečení najednou.sandoftime wrote:Nevím jak moc lsožité by to blyo na přidání, ale u barvíře by se šikla možnost navíc nakopírovat vzhled aktuálního oblečení na nové.