Page 163 of 329

Re: Vtípky

Posted: 21:16 05. Feb 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:Ale tohle je Švýcar, Molly.
Dostals mě!

Re: Vtípky

Posted: 21:18 05. Feb 2012
by Absinthorix
Přesně tak, kdo má pochyby, nechť si povšimne tradičního historického pozdravu obyvatel kantonu Schaffhausen, kterým se tato oblast tak proslavila.

Re: Vtípky

Posted: 21:23 05. Feb 2012
by Molly23
Upraveno aby jste si nemysleli :P... jinak zbylé fotky tady: http://ignatz.rajce.idnes.cz/Grenzkontr ... ince_2011/

Aby jste věděli jak švýcar ke zbrani přišel!

Re: Vtípky

Posted: 22:48 05. Feb 2012
by Molly23
Proč má Jeff Waters tak bílé zuby?
38672_417458909730_9614139730_4502635_5798525_n.jpg
Protože používá...

Re: Vtípky

Posted: 22:49 05. Feb 2012
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 23:30 05. Feb 2012
by Nalkanar
K jedné dávné diskuzi, už si toho všimli i anglicky mluvící...
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:33 05. Feb 2012
by Desmond
HA! Já to říkal :D. Nadšeně vyhlížím další film, kde zkape.

Re: Vtípky

Posted: 10:37 06. Feb 2012
by J.F.Payne
Image

Re: Vtípky

Posted: 12:22 06. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Casto mam chut udelat to same :biggrin:

Image

Re: Vtípky

Posted: 12:29 06. Feb 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:Casto mam chut udelat to same :biggrin:
Takhle loví myši a hraboše naše fenka, ale teda ne tak moc :D

Re: Vtípky

Posted: 13:07 06. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
-RoF- wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Casto mam chut udelat to same :biggrin:
Takhle loví myši a hraboše naše fenka, ale teda ne tak moc :D
Se zviratky je sranda hehe
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:58 06. Feb 2012
by Amber
Image
Je dobré mít už zamlada jasné cíle v kariéře :wink:

Re: Vtípky

Posted: 15:10 06. Feb 2012
by Práček
hehe... a od ted chlastám jen plecháče :mrgreen:

http://9gag.com/gag/2348236 :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:45 06. Feb 2012
by Molly23
Práček wrote:hehe... a od ted chlastám jen plecháče :mrgreen:

http://9gag.com/gag/2348236 :mrgreen:
Převlek na sraz jo? :D

Re: Vtípky

Posted: 17:01 06. Feb 2012
by de Aers