Page 163 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:16 05. Feb 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:Ale tohle je Švýcar, Molly.
Dostals mě!
Re: Vtípky
Posted: 21:18 05. Feb 2012
by Absinthorix
Přesně tak, kdo má pochyby, nechť si povšimne tradičního historického pozdravu obyvatel kantonu Schaffhausen, kterým se tato oblast tak proslavila.
Re: Vtípky
Posted: 21:23 05. Feb 2012
by Molly23
Upraveno aby jste si nemysleli

... jinak zbylé fotky tady:
http://ignatz.rajce.idnes.cz/Grenzkontr ... ince_2011/
Aby jste věděli jak švýcar ke zbrani přišel!
Re: Vtípky
Posted: 22:48 05. Feb 2012
by Molly23
Proč má Jeff Waters tak bílé zuby?
Protože používá...
Re: Vtípky
Posted: 22:49 05. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 23:30 05. Feb 2012
by Nalkanar
K jedné dávné diskuzi, už si toho všimli i anglicky mluvící...

Re: Vtípky
Posted: 23:33 05. Feb 2012
by Desmond
HA! Já to říkal

. Nadšeně vyhlížím další film, kde zkape.
Re: Vtípky
Posted: 10:37 06. Feb 2012
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 12:22 06. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Casto mam chut udelat to same

Re: Vtípky
Posted: 12:29 06. Feb 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:Casto mam chut udelat to same
Takhle loví myši a hraboše naše fenka, ale teda ne tak moc

Re: Vtípky
Posted: 13:07 06. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
-RoF- wrote:xxxMajkyxxx wrote:Casto mam chut udelat to same
Takhle loví myši a hraboše naše fenka, ale teda ne tak moc

Se zviratky je sranda hehe

Re: Vtípky
Posted: 13:58 06. Feb 2012
by Amber

Je dobré mít už zamlada jasné cíle v kariéře

Re: Vtípky
Posted: 15:10 06. Feb 2012
by Práček
hehe... a od ted chlastám jen plecháče
http://9gag.com/gag/2348236 
Re: Vtípky
Posted: 15:45 06. Feb 2012
by Molly23
Převlek na sraz jo?

Re: Vtípky
Posted: 17:01 06. Feb 2012
by de Aers