Page 163 of 331
Re: Poděkování
Posted: 13:52 29. Sep 2011
by marii
Dekuji Rawirovi:))..U Thala ta Mia ale umi byt taaaak zlaaa

Re: Poděkování
Posted: 14:06 29. Sep 2011
by Grin
Taky díky za obě setkání...tak to chodí, jednou jsi nahoře, podruhé zas dole

...ale byla to fajn hra
Vytrestala ho nakonec pěkně, horší než kdyby ho mučila, neee ona ho vlastně mučila
Hold kdo se směje naposled ten se směje nejlíp
....příště...
Re: Poděkování
Posted: 16:59 02. Oct 2011
by innfra
Vzdávám hold výrobci skriptu na odpor a jestli se pletu a skript neni, tak stejně děkuju za ostatní skripty.

Re: Poděkování
Posted: 22:20 02. Oct 2011
by Molly23
Děkuji mamince za to že mi nosí jídlo a pití když hraju!
Re: Poděkování
Posted: 22:23 02. Oct 2011
by Bruciacullo
diky za turnaj a omluva za technicke problémy a brzky odchod
Re: Poděkování
Posted: 00:07 03. Oct 2011
by klobouk
Taky díky za turnaj! Tyhle akce mám moc rád. A turnaj se mi provedením obzvlášť líbí.
Re: Poděkování
Posted: 00:14 03. Oct 2011
by Nalkanar
Díky Mie za turnajový hovor

jsem se bavil
A samozřejmě za turnaj samotný a tak dále
ale tam jsem neměl moc, co na práci
Re: Poděkování
Posted: 08:35 04. Oct 2011
by Molly23
Díky Kucikovi za nové příkazy, jistě u mě najdou využití

.
Re: Poděkování
Posted: 13:56 04. Oct 2011
by Lolipop
Molly23 wrote:Díky Kucikovi za nové příkazy, jistě u mě najdou využití

.
A já se přidávám k děkovačce.

Re: Poděkování
Posted: 14:00 04. Oct 2011
by kucik
Hlavně dík teda patří myrpovi. Já jsem to v podstatě jen přidal.
Re: Poděkování
Posted: 14:08 04. Oct 2011
by Molly23
Aha, dobře..

tak prostě Díky všem!!!
Re: Poděkování
Posted: 22:16 04. Oct 2011
by Bahnak
Díky Myrpo, hodně dobrá práce, splnil se mi hned 3x sen!!!
Nenahazovat furt dokola odpor? LUXUS!
Vlastni nastavení animace meditace? Dokonalý! Kokosák konečně přestane máchat rukama!
Baťůžek? Torna? Konečně že by dobrodruzi vypadali na to co všecko nosej? Jupí!
Re: Poděkování
Posted: 22:37 04. Oct 2011
by Pajule
díky derkenovi, predykovi a oranžovýmu voku?(snad dobře pamatuju)
Re: Poděkování
Posted: 22:48 04. Oct 2011
by LDamian
Díky povrchu i podtemnu za dnešní výpravu, lov i následný rituál.
Jsem moc rád, že to hlavní aktér rituálu se ctí uhrál, určitě to nebylo snadné.
Re: Poděkování
Posted: 23:43 04. Oct 2011
by Narsith
Diky za dnešni hru podtemnu i povrchu....zvlaštni poděkovani patři velectěny kněžce bohyně Xi'An.Bylo to velmi pěkně zahrane i přes některe nedostaky při lovu.

Jako mit z postavičky puzzle to se mi ještě nestalo
