Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:25 12. Dec 2013
Na ST dostala, myslím, každá postava na začátku pytlík s kostkami, které sloužily k hodům ve hře. Nyní pytlík nedostala, je to na systémový příkaz nebo zmizela tato možnost úplně?
Kostky nám teď nefungují, bohužel. Ale máme je na seznamu Ježíškovi, co chceme pod stromeček.Harlequin wrote:Na ST dostala, myslím, každá postava na začátku pytlík s kostkami, které sloužily k hodům ve hře. Nyní pytlík nedostala, je to na systémový příkaz nebo zmizela tato možnost úplně?
Doufam že pod stromeček neplanujete zvednout hranici lvluAmber wrote:Kostky nám teď nefungují, bohužel. Ale máme je na seznamu Ježíškovi, co chceme pod stromeček.Harlequin wrote:Na ST dostala, myslím, každá postava na začátku pytlík s kostkami, které sloužily k hodům ve hře. Nyní pytlík nedostala, je to na systémový příkaz nebo zmizela tato možnost úplně?
Tak šup do toolsetu udělat si nové dungeonysoul1 wrote:Doufam že pod stromeček neplanujete zvednout hranici lvlutak bych to nestihnul dohnat
Aréna je v Kelu.rosnicka wrote:a bude taky trenovaci arena ?
Není to v zásadě problém, ale vzhledem k vytíženosti členů týmu se na to teď těžko někdo vrhne. Ale kdybys chtěl přispět ke kouzlu NT, budeme rádi za tvůj příspěvek z toolsetu. Rady WB skřítka najdeš zde.Krysak wrote:Ahoj,
je to jen drobnost, ale protože to vypadá, že se lokace stále vyrábějí, tak to sem dám - chybí mi území v podtemnu, které by bylo: "Znáte film cesta do pravěku? Tak takové." Prostě území rozlehlé s mírným sluncem nad hlavou (nějaká magie), které by působilo skoro jako povrch, ale drow by tam měl denní světlo. Ta tma a další věci jsou dole obsažené v takové míře, že to je opravdu depresivní, co myslítě šlo by udělat jungli v podtemnu?
Stávající lokace jsou moc pekné, byt proklatě velíké, ale tohle by byla třešnička na dortu, já bych tam chodil jen z IC důvodů, kvůli vzduchu a tak...... Dal by se na to místo vytvořit i hezký příběh.
To je vše.
Edit: tím nemyslím, že nám tam takovou lokaci dáte a hned do vchodu černého draka, kterej zabodne do území ceduli. "Moje!" Může být až někde daleko:).
No to je dost podobné stylu lokací, které dělávám....moje lokace skoro každý pozná, páč tam vždy cpu kousek přírody a to i do interiérových lokací v městě a nebo v různých jeskyní.Krysak wrote:Ahoj,
je to jen drobnost, ale protože to vypadá, že se lokace stále vyrábějí, tak to sem dám - chybí mi území v podtemnu, které by bylo: "Znáte film cesta do pravěku? Tak takové." Prostě území rozlehlé s mírným sluncem nad hlavou (nějaká magie), které by působilo skoro jako povrch, ale drow by tam měl denní světlo. Ta tma a další věci jsou dole obsažené v takové míře, že to je opravdu depresivní, co myslítě šlo by udělat jungli v podtemnu?
Stávající lokace jsou moc pekné, byt proklatě velíké, ale tohle by byla třešnička na dortu, já bych tam chodil jen z IC důvodů, kvůli vzduchu a tak...... Dal by se na to místo vytvořit i hezký příběh.
To je vše.
Edit: tím nemyslím, že nám tam takovou lokaci dáte a hned do vchodu černého draka, kterej zabodne do území ceduli. "Moje!" Může být až někde daleko:).
Hehe no já stejně hodlám pokračovat ve výrobě dalších lokací pro Thalii, otázkou jaké bude mít další požadavky Rejty. Jinak není problém takovou magickou jeskyni v podtemnu udělat, pokud by to nevadilo ani vedení.Krysak wrote:Aulus: Zkusil jsem to, nemám na to nervy. Proste lokace ode mne vypadají jak od 3 letého dítěte.
ROF: kdyby udelal nejaký menší celek, tak bych byl nadšenej a slibuju, že bych tě vyškrtl ze svých podpásových útoků doživotně.....![]()
TEd nevim koho myslis? Zabavovace vaz? Inkvizici? Ci snad paladiny vrazdici sve kolegy?J.F.Payne wrote:Pff, šli hrát krtky a stěžujou si, že tam maj depresivní prostředí...
My na Povrchu máme depresivní organizace podobný gestapu, který nás šikanujou!))