Page 164 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:25 12. Dec 2013
by Harlequin
Na ST dostala, myslím, každá postava na začátku pytlík s kostkami, které sloužily k hodům ve hře. Nyní pytlík nedostala, je to na systémový příkaz nebo zmizela tato možnost úplně?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:28 12. Dec 2013
by kokosak
Funkční server, fňuk.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:33 12. Dec 2013
by Amber
Harlequin wrote:Na ST dostala, myslím, každá postava na začátku pytlík s kostkami, které sloužily k hodům ve hře. Nyní pytlík nedostala, je to na systémový příkaz nebo zmizela tato možnost úplně?
Kostky nám teď nefungují, bohužel. Ale máme je na seznamu Ježíškovi, co chceme pod stromeček. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:34 12. Dec 2013
by soul1
Amber wrote:
Harlequin wrote:Na ST dostala, myslím, každá postava na začátku pytlík s kostkami, které sloužily k hodům ve hře. Nyní pytlík nedostala, je to na systémový příkaz nebo zmizela tato možnost úplně?
Kostky nám teď nefungují, bohužel. Ale máme je na seznamu Ježíškovi, co chceme pod stromeček. :)
Doufam že pod stromeček neplanujete zvednout hranici lvlu :D tak bych to nestihnul dohnat :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:55 12. Dec 2013
by rosnicka
a bude taky trenovaci arena ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:06 12. Dec 2013
by Rejty
soul1 wrote:Doufam že pod stromeček neplanujete zvednout hranici lvlu :D tak bych to nestihnul dohnat :D
Tak šup do toolsetu udělat si nové dungeony :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:06 12. Dec 2013
by Rejty
rosnicka wrote:a bude taky trenovaci arena ?
Aréna je v Kelu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:30 13. Dec 2013
by Krysak
Ahoj,
je to jen drobnost, ale protože to vypadá, že se lokace stále vyrábějí, tak to sem dám - chybí mi území v podtemnu, které by bylo: "Znáte film cesta do pravěku? Tak takové." Prostě území rozlehlé s mírným sluncem nad hlavou (nějaká magie), které by působilo skoro jako povrch, ale drow by tam měl denní světlo. Ta tma a další věci jsou dole obsažené v takové míře, že to je opravdu depresivní, co myslítě šlo by udělat jungli v podtemnu?

Stávající lokace jsou moc pekné, byt proklatě velíké, ale tohle by byla třešnička na dortu, já bych tam chodil jen z IC důvodů, kvůli vzduchu a tak...... Dal by se na to místo vytvořit i hezký příběh.

To je vše.


Edit: tím nemyslím, že nám tam takovou lokaci dáte a hned do vchodu černého draka, kterej zabodne do území ceduli. "Moje!" Může být až někde daleko:).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:45 13. Dec 2013
by Aulus
Krysak wrote:Ahoj,
je to jen drobnost, ale protože to vypadá, že se lokace stále vyrábějí, tak to sem dám - chybí mi území v podtemnu, které by bylo: "Znáte film cesta do pravěku? Tak takové." Prostě území rozlehlé s mírným sluncem nad hlavou (nějaká magie), které by působilo skoro jako povrch, ale drow by tam měl denní světlo. Ta tma a další věci jsou dole obsažené v takové míře, že to je opravdu depresivní, co myslítě šlo by udělat jungli v podtemnu?

Stávající lokace jsou moc pekné, byt proklatě velíké, ale tohle by byla třešnička na dortu, já bych tam chodil jen z IC důvodů, kvůli vzduchu a tak...... Dal by se na to místo vytvořit i hezký příběh.

To je vše.


Edit: tím nemyslím, že nám tam takovou lokaci dáte a hned do vchodu černého draka, kterej zabodne do území ceduli. "Moje!" Může být až někde daleko:).
Není to v zásadě problém, ale vzhledem k vytíženosti členů týmu se na to teď těžko někdo vrhne. Ale kdybys chtěl přispět ke kouzlu NT, budeme rádi za tvůj příspěvek z toolsetu. Rady WB skřítka najdeš zde. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:50 13. Dec 2013
by Puxina
Krysak wrote:Ahoj,
je to jen drobnost, ale protože to vypadá, že se lokace stále vyrábějí, tak to sem dám - chybí mi území v podtemnu, které by bylo: "Znáte film cesta do pravěku? Tak takové." Prostě území rozlehlé s mírným sluncem nad hlavou (nějaká magie), které by působilo skoro jako povrch, ale drow by tam měl denní světlo. Ta tma a další věci jsou dole obsažené v takové míře, že to je opravdu depresivní, co myslítě šlo by udělat jungli v podtemnu?

Stávající lokace jsou moc pekné, byt proklatě velíké, ale tohle by byla třešnička na dortu, já bych tam chodil jen z IC důvodů, kvůli vzduchu a tak...... Dal by se na to místo vytvořit i hezký příběh.

To je vše.


Edit: tím nemyslím, že nám tam takovou lokaci dáte a hned do vchodu černého draka, kterej zabodne do území ceduli. "Moje!" Může být až někde daleko:).
No to je dost podobné stylu lokací, které dělávám....moje lokace skoro každý pozná, páč tam vždy cpu kousek přírody a to i do interiérových lokací v městě a nebo v různých jeskyní. :)
Pokud bude WB požadavak na takovou lokaci, tak v tom nevidím problém, abych to vytvořil ;).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:53 13. Dec 2013
by Krysak
Aulus: Zkusil jsem to, nemám na to nervy. Proste lokace ode mne vypadají jak od 3 letého dítěte.

ROF: kdyby udelal nejaký menší celek, tak bych byl nadšenej a slibuju, že bych tě vyškrtl ze svých podpásových útoků doživotně.....:) 8)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:54 13. Dec 2013
by J.F.Payne
Pff, šli hrát krtky a stěžujou si, že tam maj depresivní prostředí...

My na Povrchu máme depresivní organizace podobný gestapu, který nás šikanujou! :)))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:01 13. Dec 2013
by Puxina
Krysak wrote:Aulus: Zkusil jsem to, nemám na to nervy. Proste lokace ode mne vypadají jak od 3 letého dítěte.

ROF: kdyby udelal nejaký menší celek, tak bych byl nadšenej a slibuju, že bych tě vyškrtl ze svých podpásových útoků doživotně.....:) 8)
Hehe no já stejně hodlám pokračovat ve výrobě dalších lokací pro Thalii, otázkou jaké bude mít další požadavky Rejty. Jinak není problém takovou magickou jeskyni v podtemnu udělat, pokud by to nevadilo ani vedení.

Kdyžtak tam hodím nahé prsaté vílky, které vyčarují erekci postavě, která s nimy promluví....abych se na ten tvůj seznam zase dostal zpět :P . Ne dělám si srandu :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:02 13. Dec 2013
by pavad
J.F.Payne wrote:Pff, šli hrát krtky a stěžujou si, že tam maj depresivní prostředí...

My na Povrchu máme depresivní organizace podobný gestapu, který nás šikanujou! :)))
TEd nevim koho myslis? Zabavovace vaz? Inkvizici? Ci snad paladiny vrazdici sve kolegy?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:13 13. Dec 2013
by Puxina
Na druhou stranu by taková lokace vyřešila v podtemnu jeden zásaní problém :). Výskyt stromů a dřeva pro podtemno ;)