Page 164 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:09 05. Oct 2011
by predyk
Taky díky Páji, Narsithovi, Dece a rozhodně všem podtemňákům :) Super hra dneska

Re: Poděkování

Posted: 17:21 06. Oct 2011
by Narsith
Taky chci poděkovat tomu kdo vytvořil animace modleni...*hluboce se pokonil* Skvěla prace,konečně muj kněz nebude mlatit hlavou o zem :D Co se tyče baťužku taky cool věcička,jen mi tam chybi vyobrazeni štitu když už tam je vobrazeni meče.(byla by parada mit štit zavěšen na zadech a meč pověšen na boku postavy).Ale i tak je to super.Ještě jednou "palec nahoru"

Re: Poděkování

Posted: 02:12 07. Oct 2011
by J.F.Payne
Díky Arii za turnaj, je to moc povedné (dobrý je taky si uvědomit, jaká je člověk vůči ostatním nehorázná sračka :D). A Kvasinka jak tam byl na tom poníkovi byl jak Gawain, když ho nějakáá čarodějnice proměnila do podoby trpaslíka (skřeta) :))

A taky díky hostům a spojencům (a samozřejmě i "našim") za pěkné hovory. A Johance nejvíc!

Re: Poděkování

Posted: 07:39 07. Oct 2011
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Díky Arii za turnaj, je to moc povedné (dobrý je taky si uvědomit, jaká je člověk vůči ostatním nehorázná sračka :D). A Kvasinka jak tam byl na tom poníkovi byl jak Gawain, když ho nějakáá čarodějnice proměnila do podoby trpaslíka (skřeta) :))

A taky díky hostům a spojencům (a samozřejmě i "našim") za pěkné hovory. A Johance nejvíc!
Já taky díkas za velkou účast. :wink:

Jen nevýhoda, že když je dost lidí na účast, tak je celkově moc lidí ve hře a laguje to jak kráva. Mě to taky dělalo problémy s počítám, páč jsem pak musel študovat výpis :), ale šlo to.

Re: Poděkování

Posted: 23:48 07. Oct 2011
by harlequin_ichtyosis
dik Damianovi a Xantipe a dalsim zucastnenym za fajn spolecenskou akci :)

Re: Poděkování

Posted: 00:07 08. Oct 2011
by Miell
Já děkuju Ari, Hiwi a Alimu za hezkou procházku.. prostě normální příjemná hra.. která mi po celodenním shonu pomohla se dobře odreagovat :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 00:27 08. Oct 2011
by Nalkanar
*zkontroluje zda mu nezasoplila plášť* jo díky za hru :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 00:38 08. Oct 2011
by KaTo
Přidávám se k poděkování...pohoda, skoro jako když se turista jde kochat architekturou na Václavák :twisted: .
...mimochodem, OOC mě pobavila situace (volně převyprávěno):

(žena v střízlivých kalhotech a košili): Dejte mi chvilku, převleču se do zbroje.
*obleče si zbroj*
(ta samá žena, nyní v "plavkách" s ručníkem kolem boků): Hotovo, můžeme jít!

// :lol: :lol: :lol: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:48 08. Oct 2011
by -RoF-
Fajn regenerace ;), taková klidová hra.

Kato jinak bychom tam byli ještě ted :D

Re: Poděkování

Posted: 01:59 08. Oct 2011
by Derken-
Děkujeme, pěkná akce :)

Re: Poděkování

Posted: 02:09 08. Oct 2011
by loadr
taky děkuju za pěknou akci pořadatelům

Re: Poděkování

Posted: 19:16 08. Oct 2011
by Desmond
Rád bych poděkoval všem aktérům okolo záchrany dráčka Kachny (nejvíc dráčkovi samotnému). Bylo to dlouhé a unávné vyjednávání, ale všichni jste to zahráli moc hezky. Díky a palec nahoru.

Ps.: škoda, že jsme nepotkali Ariu.

Re: Poděkování

Posted: 19:18 08. Oct 2011
by kokosak
Se vyplatí občas zajít do Ivory. Ty stráže sou ale správně hnusný vobejdové :D

Re: Poděkování

Posted: 21:25 08. Oct 2011
by D_E_K_A
Já taky děkuji za hru, pak ještě i následnou, kdy byl už dráček na svobodě, snad se to všem líbilo :)

Re: Poděkování

Posted: 12:30 09. Oct 2011
by klobouk
Díky za včerejší večer! Líbilo!