Page 164 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:09 05. Oct 2011
by predyk
Taky díky Páji, Narsithovi, Dece a rozhodně všem podtemňákům

Super hra dneska
Re: Poděkování
Posted: 17:21 06. Oct 2011
by Narsith
Taky chci poděkovat tomu kdo vytvořil animace modleni...*hluboce se pokonil* Skvěla prace,konečně muj kněz nebude mlatit hlavou o zem

Co se tyče baťužku taky cool věcička,jen mi tam chybi vyobrazeni štitu když už tam je vobrazeni meče.(byla by parada mit štit zavěšen na zadech a meč pověšen na boku postavy).Ale i tak je to super.Ještě jednou "palec nahoru"
Re: Poděkování
Posted: 02:12 07. Oct 2011
by J.F.Payne
Díky Arii za turnaj, je to moc povedné (dobrý je taky si uvědomit, jaká je člověk vůči ostatním nehorázná sračka

). A Kvasinka jak tam byl na tom poníkovi byl jak Gawain, když ho nějakáá čarodějnice proměnila do podoby trpaslíka (skřeta)

)
A taky díky hostům a spojencům (a samozřejmě i "našim") za pěkné hovory. A Johance nejvíc!
Re: Poděkování
Posted: 07:39 07. Oct 2011
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Díky Arii za turnaj, je to moc povedné (dobrý je taky si uvědomit, jaká je člověk vůči ostatním nehorázná sračka

). A Kvasinka jak tam byl na tom poníkovi byl jak Gawain, když ho nějakáá čarodějnice proměnila do podoby trpaslíka (skřeta)

)
A taky díky hostům a spojencům (a samozřejmě i "našim") za pěkné hovory. A Johance nejvíc!
Já taky díkas za velkou účast.
Jen nevýhoda, že když je dost lidí na účast, tak je celkově moc lidí ve hře a laguje to jak kráva. Mě to taky dělalo problémy s počítám, páč jsem pak musel študovat výpis

, ale šlo to.
Re: Poděkování
Posted: 23:48 07. Oct 2011
by harlequin_ichtyosis
dik Damianovi a Xantipe a dalsim zucastnenym za fajn spolecenskou akci

Re: Poděkování
Posted: 00:07 08. Oct 2011
by Miell
Já děkuju Ari, Hiwi a Alimu za hezkou procházku.. prostě normální příjemná hra.. která mi po celodenním shonu pomohla se dobře odreagovat

Re: Poděkování
Posted: 00:27 08. Oct 2011
by Nalkanar
*zkontroluje zda mu nezasoplila plášť* jo díky za hru

Re: Poděkování
Posted: 00:38 08. Oct 2011
by KaTo
Přidávám se k poděkování...pohoda, skoro jako když se turista jde kochat architekturou na Václavák

.
...mimochodem, OOC mě pobavila situace (volně převyprávěno):
(žena v střízlivých kalhotech a košili): Dejte mi chvilku, převleču se do zbroje.
*obleče si zbroj*
(ta samá žena, nyní v "plavkách" s ručníkem kolem boků): Hotovo, můžeme jít!
//

Re: Poděkování
Posted: 00:48 08. Oct 2011
by -RoF-
Fajn regenerace

, taková klidová hra.
Kato jinak bychom tam byli ještě ted

Re: Poděkování
Posted: 01:59 08. Oct 2011
by Derken-
Děkujeme, pěkná akce

Re: Poděkování
Posted: 02:09 08. Oct 2011
by loadr
taky děkuju za pěknou akci pořadatelům
Re: Poděkování
Posted: 19:16 08. Oct 2011
by Desmond
Rád bych poděkoval všem aktérům okolo záchrany dráčka Kachny (nejvíc dráčkovi samotnému). Bylo to dlouhé a unávné vyjednávání, ale všichni jste to zahráli moc hezky. Díky a palec nahoru.
Ps.: škoda, že jsme nepotkali Ariu.
Re: Poděkování
Posted: 19:18 08. Oct 2011
by kokosak
Se vyplatí občas zajít do Ivory. Ty stráže sou ale správně hnusný vobejdové

Re: Poděkování
Posted: 21:25 08. Oct 2011
by D_E_K_A
Já taky děkuji za hru, pak ještě i následnou, kdy byl už dráček na svobodě, snad se to všem líbilo

Re: Poděkování
Posted: 12:30 09. Oct 2011
by klobouk
Díky za včerejší večer! Líbilo!