Page 165 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:18 13. Dec 2013
by Radim
Puxina wrote:Na druhou stranu by taková lokace vyřešila v podtemnu jeden zásaní problém

. Výskyt stromů a dřeva pro podtemno

Podtemno přece nemusí být jen ponořené do tmy a stínů. Jsme ve světě fantasy tak proč by dole nemohlo být světlo v určitých místech stvořené pomocí magie. Taky bych to uvítal
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:38 13. Dec 2013
by Puxina
Radim wrote:Puxina wrote:Na druhou stranu by taková lokace vyřešila v podtemnu jeden zásaní problém

. Výskyt stromů a dřeva pro podtemno

Podtemno přece nemusí být jen ponořené do tmy a stínů. Jsme ve světě fantasy tak proč by dole nemohlo být světlo v určitých místech stvořené pomocí magie. Taky bych to uvítal
Jo šak jasně, ale mě osobně se třeba moc nelíbily stromy v ruzných místech podtemna, páč mi to přišlo divné. Například kyselinové jezero a tak.
Ale kdyby to byla nějaká rozsáhlá magická jeskyně, kde by svítily různé magické světla, ze stropu by padala voda do jezírka uprostřed lokace a kolem by rostla tráva kvítí a nějaké základní stromy klidně i pro craft, tak by to bylo už víc takové uvěřitelnější fantasy

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:02 13. Dec 2013
by Radim
Možná by stačilo jen trochu upravit některé stávající, přidat nějaké ta ohniště a problém by byl vyřešen. Když náhodou někdo udělá další bude to jen dobře.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:03 13. Dec 2013
by G-ladiator
Můžou svítit různé houby, mechy a tak podobně. Dřevo v podtemnu bych vyřešil warcraftovsky - obří, superpevné houby

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:05 13. Dec 2013
by Barbar321
Radim wrote:Možná by stačilo jen trochu upravit některé stávající, přidat nějaké ta ohniště a problém by byl vyřešen. Když náhodou někdo udělá další bude to jen dobře.
Jde vidět, že jsi se nemohl seznámit s krásou některých povrchňanských lokalit za slunečního svitu.
Upravit nějaké stávající podtemňácké by rozhodně takové kouzlo nemělo.
Ano, chybí mi světlo v podtemnu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:18 13. Dec 2013
by Krysak
Puxina wrote:Radim wrote:Puxina wrote:Na druhou stranu by taková lokace vyřešila v podtemnu jeden zásaní problém

. Výskyt stromů a dřeva pro podtemno

Podtemno přece nemusí být jen ponořené do tmy a stínů. Jsme ve světě fantasy tak proč by dole nemohlo být světlo v určitých místech stvořené pomocí magie. Taky bych to uvítal
Jo šak jasně, ale mě osobně se třeba moc nelíbily stromy v ruzných místech podtemna, páč mi to přišlo divné. Například kyselinové jezero a tak.
Ale kdyby to byla nějaká rozsáhlá magická jeskyně, kde by svítily různé magické světla, ze stropu by padala voda do jezírka uprostřed lokace a kolem by rostla tráva kvítí a nějaké základní stromy klidně i pro craft, tak by to bylo už víc takové uvěřitelnější fantasy

.
Kdyby jsi měl zájem a GM by to schválili, nabídl bych pro to místo celkem pěknej příběh, který by vysvětlil jeho vznik.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:54 13. Dec 2013
by G-ladiator
Soundtrack z Diabla.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:06 15. Dec 2013
by kokosak
Alternativní možnosti výdělku. Člověk už se dostává do stádia, že k získání dalšího levelu nepotřebuje ani tak sehnat expy, jako sehnat prašule. Zlatý balíky.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:53 15. Dec 2013
by Puxina
Rukavice na sílu nejsou a nebudou v prodeji?
V prodeji vidím málo předměty +2 vlastnosti.
Většinou jsou +1 a +3 a pak kombinace například +1síla a +1 odolnost
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:10 15. Dec 2013
by Infra
To je divné u krejčího dole jsou občas +2 věci na vlastnosti, včetně těch rukavic na sílu. Ale zas dost náhodně, takže si je člověk musí odchytit. U zlatníka jsou +2 šperky celkem běžně k dostání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:11 15. Dec 2013
by Puxina
Infra wrote:To je divné u krejčího dole jsou občas +2 věci na vlastnosti, včetně těch rukavic na sílu. Ale zas dost náhodně, takže si je člověk musí odchytit. U zlatníka jsou +2 šperky celkem běžně k dostání.
+2 u zlatníka jsou, ale na hbytost

(hbitost je správně), vůle, výdrž a různé jiné, na vlastnosti jako je síla a tak moc často nebývají.
Rukavice na sílu jsem ještě neviděl a to tam nosím kůže dost často.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:34 15. Dec 2013
by Nalkanar
Opasek síly jsem viděl, prsteny i amulety síly též, ale imho se vykoupí asi nejrychlejc, jelikož je tu dost silařů, kteří to zužitkují.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:40 15. Dec 2013
by Puxina
Nalkanar wrote:Opasek síly jsem viděl, prsteny i amulety síly též, ale imho se vykoupí asi nejrychlejc, jelikož je tu dost silařů, kteří to zužitkují.

Jo takové věci jsou v prodeji, to vím, ale rukavice jsem ještě neviděl.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:41 15. Dec 2013
by Mok
Viděl jsem rukavice +2dex, takže se dá předpokládat, že budou i +2str
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:14 17. Dec 2013
by KaTo
Shaman88 wrote:Je to provizorní, ale vyzkoušejte příkazy:
/dodge
/drink
/duck
/Fback
/Fprone
/read
/sit
//continuous emots
/beg
/conjure1
/conjure2
/getlow
/getmid
/meditate
/threaten
/worship
/dance
/drunk
/followpc
/followdm
/sitchair
/sitdrink
/sitread
/spasm
/smoke
//standards missed
/bow
/greet
/wave
/bored
/scratch
/salute
/steal
/taunt
/vic1
/vic2
/vic3
/nod
/looks
/tired
/laugh
/battle1
/battle2
/battle3
Nevím zda všechny fungují a co co dělá, tzn. neodladěno a nepřeloženo, ale ty dlouhotrající emoce jsou nastavení na pořád.
Fungují všechny a bez chybiček...a dělají to co říká jejich příkaz.
U cca půlky je v *hvězdičkách* anglický popis děje, například u úklony * bow *, u druhé půlky je to bez hvězdiček.
Většina emocí byla na ST. Co v těch emocí třeba není, například, příkaz na založení rukou a ukazování.
P.S.
Pokud si to dáváte do lišty, nezapomeňte psát emoci "/tk /příkazemoce" ať neřvete na celý server

.