Page 165 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:46 09. Feb 2012
by Absinthorix
No jo vlastně...
Image

Re: Vtípky

Posted: 02:29 09. Feb 2012
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 10:40 09. Feb 2012
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 10:49 09. Feb 2012
by Amber
Nějaký další fanoušek Dr. House?
Hugh Laurie a britský vs. americký slang :D

http://www.youtube.com/watch?v=wYmrg3owTRE

Re: Vtípky

Posted: 17:10 09. Feb 2012
by XŠevyX
.... :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 18:00 09. Feb 2012
by Molly23
V tomhle prej jezdí Wistram (nebo jak že se to ten týpek jmenuje)

Re: Vtípky

Posted: 18:51 09. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:56 09. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Prevzata story

včera jsem šel do servisu dát navoskovat skluznici a nabrousit hrany lyží. Servisák si lyže vzal, dal od sebe, podíval se na skluznici a s vážnou tváří mi řek:

"Zkoušel jste taky někdy lyžovat na sněhu? Je to docela sranda."

Re: Vtípky

Posted: 20:10 09. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:29 09. Feb 2012
by Absinthorix
Z podobného soudku, už klasika
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:11 09. Feb 2012
by wooh
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:03 10. Feb 2012
by Molly23
lol

Re: Vtípky

Posted: 00:28 11. Feb 2012
by xxxMajkyxxx

Re: Vtípky

Posted: 01:53 11. Feb 2012
by Amber

Re: Vtípky

Posted: 02:14 11. Feb 2012
by Ajax the Great