Page 165 of 331

Re: Poděkování

Posted: 14:03 09. Oct 2011
by wsweetjane
Díky za vzhledy batohů!:) Je to opravdu moc pěkný:)

Re: Poděkování

Posted: 17:28 09. Oct 2011
by kokosak
Tož, bylo to všechno fajné :) Díky Maye za pěkné sehrání toho, co dříve nebo později muselo přijít. Líbilo se mi to, i když bych dal asi přednost jinému výsledku :D

Re: Poděkování

Posted: 18:04 09. Oct 2011
by GeForce
Díkec dačici za pokec o pivu a dalším, bavil sem se :D

Re: Poděkování

Posted: 02:07 11. Oct 2011
by D_E_K_A
Díky Lashkovi za trpělivost u řešení hádanek... a díky taktéž za několik "naštěstí imaginárch smrtí", kterých bylo opravdu požehnaně! :twisted:
Líbilo se a bylo to setsakra nebezpečný :)

Re: Poděkování

Posted: 07:56 11. Oct 2011
by -RoF-
Díkas Ignis za povídání o ostrovech Ongoru, zase se aspoň postava dozvěděla něco nové a zajimavé o jiných zemích ;).
A díkas za hru i ostatním s kterýma se Aria potkává :)

Re: Poděkování

Posted: 00:30 12. Oct 2011
by Nalkanar
Díky za procházku skrz poetickou krajinu :lol:


A dlouhodobě dík ... Vám *koukne nahoru* a pak dalším... Aria, Vil, Rien ( :lol: ), Ignis.. a však víte

Re: Poděkování

Posted: 08:38 12. Oct 2011
by Miell
Taky díky všem se kterými chodím na procházky a hraju i když třeba jen nárazově.. jmenovat nebudu.. páč je Vás hodně a nechci nikoho vynechat.. takže dík za všechny bolístky a škrábance, který Vám může Far foukat i za povídání a příběhy! :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 10:59 13. Oct 2011
by Molly23
Díky Azhaelovi za radu jak se ve škole připojit do hry :D (a taky za pomoc s Céčkem). Muhehehehe

Re: Poděkování

Posted: 11:07 13. Oct 2011
by klobouk
Díky RoFovi za dobře udělanej systém Turnaje dřevců. Že se tam dost smazávají rozdíly v levelech. Mě to díky tomu přijde dost atraktivní a zajímavé.

Re: Poděkování

Posted: 23:28 13. Oct 2011
by Nalkanar
Děkuji Miawill za souboj... to první kolo bylo prasácké, ale no... když já musel! :mrgreen:

A díky dvou polovinám Gandalfa z můstků za jejich trpělivost (já si tu hůlku musím pořídit, abych to uměl jakožto limitovaný zaklínač)

EDIT: Díky Jonovi, že mě zas do něčeho v noci zatáhl

Re: Poděkování

Posted: 02:01 14. Oct 2011
by J.F.Payne
Díky Lashekovi za artefaktovou rukavičku :))

Re: Poděkování

Posted: 03:46 14. Oct 2011
by J.F.Payne
Tak přidávám ještě jedno díky. Nalkovi, kterej mě vždycky potká v nejhorší možnou dobu (díky žes vydržel!), Lashekovi a taky mágovi (z toho jsem byl nadšenej, první pořádnej mág, kterýho jsem tu potkal). Takže... super hra, až teda na to vstávání za chvíli.

Re: Poděkování

Posted: 06:16 17. Oct 2011
by -RoF-
Díkas za hezkou alternativní zábavu, když se se nekonalo povídání o bozích.
Hra na stejné písmena byla super, chaotická, ale srandovní.
Škoda že se víc nerozvinulo povídání o různých krajích, co chtěl Sil, ale nevadí.
No a pak už jen Aria vyprávěla příběhy.

Díkas Alimu. Laisovi, Ahvarovi, Olwen a Gufimu a dalším :wink:

Re: Poděkování

Posted: 07:18 17. Oct 2011
by kokosak
-RoF- wrote:Díkas za hezkou alternativní zábavu, když se se nekonalo povídání o bozích.
Inu, jsem rád, že jste se tam nenudili, když to Agor takhle vypustil, potvora jedna. Jen mu to hezky vytmavte, až ho zase potkáte ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:38 17. Oct 2011
by klobouk
Super! Díky všem tvůrcům a hybatelům story! Dneska pecka!