Page 166 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:48 17. Dec 2013
by Puxina
Mok wrote:Viděl jsem rukavice +2dex, takže se dá předpokládat, že budou i +2str
To jsou možná jedinné použitelné rukavice ty +2 obratnost. Jinak tam jsou rukavice vcelku na dvě věci.
Ale zatím nikdo z pověřených neodpověděl, tak nevím no.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:52 17. Dec 2013
by Mok
Hele nevím, viděl jsem i dost jiných rukavic, pro které bych našel uplatnění. + skilly, + AC...
Ale je fakt, že statovky se moc neukazují.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:51 17. Dec 2013
by Barbar321
...jen aby to nezapadlo.
test server
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:07 17. Dec 2013
by kucik
Barbar321 wrote:...jen aby to nezapadlo.
test server
Jako by to mohlo zapadnout, když to dva denně připomínáš. Dej si s tim trochu voraz.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:11 17. Dec 2013
by Caehan
Opravovala se už zvířata u čaroděje? A pokud ano, jde to poznat bez level-upu?
Hraničář má zvěř vpořádku, to jsem nějak zaregistroval.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:15 17. Dec 2013
by J.F.Payne
Hele, Barbare, tak pořiď server a spusť na něm testovací modul. Easy.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:18 17. Dec 2013
by Shaman88
J.F.Payne wrote:Hele, Barbare, tak pořiď server a spusť na něm testovací modul. Easy.
Problém není v serveru, ale každá změna by se musela zvlášt exportovat a připraovat na testovací server + na master každé zvlášt.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:06 18. Dec 2013
by Kinkin
Nemohla by se V Ivory "zprovoznit" ještě jedna NPC a to překupníka, tak jak byl na ST?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:26 18. Dec 2013
by karolina
Kinkin wrote:Nemohla by se V Ivory "zprovoznit" ještě jedna NPC a to překupníka, tak jak byl na ST?
Kramářka je připravená, jen jí musí Rejty přiřadit obchod.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:54 21. Dec 2013
by XŠevyX
Mnichova rychlost.. mnicha jsem měl s tím vždy spojeného a teď mi to příjde takové o ničem. Nemusí být bůhví jak rychlý, nemusí předbíhat koně a vše co žije, jen prostě mu dát nějaké malé % aby byl o trošku rychlejší jak ostatní... třeba i to 1 nebo 2% na lvl by byly moc fajn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:01 21. Dec 2013
by Caehan
Zasekávající se rozhovory s NPC. Když jsem u barvíře, není problém předělávání šatů jako takové - přes čísla to funguje skvěle, problém je rozhovor s barvířkou, který se neskutečně táhne. Používání možností jako "další" a "předchozí" je vpodstatě nemožné.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:04 21. Dec 2013
by Bahnak
Yes, ale zase právě proto všichni máme a používáme toto ni?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:07 21. Dec 2013
by Infra
Nějak nechápu, kde na to chodíš. Barvy se u barvíře nedávají přes next, ale čísly.
D. myslel procházení těch vzhledů. Když to teď momentálně laguje...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:42 21. Dec 2013
by kokosak
Infra wrote:
Nějak nechápu, kde na to chodíš.
*ukáže tiše na*
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =38&t=1453
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:46 21. Dec 2013
by Caehan
Už druhý, co nechápe rozdíl mezi černou barvou a botami s přezkou... já pod těmi čísly ty modely nevidím... možná někde sepsané jsou... kdo ví.