Page 166 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:19 11. Feb 2012
by wooh
Re: Vtípky
Posted: 19:32 11. Feb 2012
by Ajax the Great
Re: Vtípky
Posted: 11:21 12. Feb 2012
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 18:26 12. Feb 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 19:16 12. Feb 2012
by wooh
Molly23 wrote:hehehe tak tomu říkám kill...
To mi připomnělo tady toto
http://www.youtube.com/watch?v=T-JwKmU1zkU
EDIT: A ještě tohle
http://www.youtube.com/watch?v=FOaGhE_sejI
Re: Vtípky
Posted: 19:31 12. Feb 2012
by de Aers
*Plácne se po čele.*

Re: Vtípky
Posted: 01:45 13. Feb 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 15:11 13. Feb 2012
by Braenn
Skvost architektury:

Re: Vtípky
Posted: 15:26 13. Feb 2012
by Práček
Dopis vojákovi :
- Drahý Dušane ! Musím se přiznat , že co jsi pryč , čtyrykrát sem tě podvedla. Prosím tě , pošli mi zpět mojí fotku, kterou jsem ti dala.
S pozdravem, Naďa.
Voják šel za svými kamarády a posbíral fotky, bez kterých by se obešli - přítelkyň , sester, sestřenic.. Spolu s fotkou Nadi je všechny vložil do obálky a připsal :
- Je mi líto, ale už jsi nepamatuju, kdo jsi . Vyber si svojí fotku a zbytek mi pošli zpátky. Zdraví Dušan
Re: Vtípky
Posted: 16:28 13. Feb 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 18:55 13. Feb 2012
by -RoF-
Jak trefné

Re: Vtípky
Posted: 00:01 14. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 09:59 14. Feb 2012
by G-ladiator
Co vznikne, když zkombinujete Mass Effect, youtube přepis a lidi s příliš velkým množstvím času?
Toto
Re: Vtípky
Posted: 11:39 14. Feb 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 13:15 14. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Je to rebel
