Page 166 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:09 18. Oct 2011
by J.F.Payne
Díky díky díky díky.

Re: Poděkování

Posted: 00:12 18. Oct 2011
by Nalkanar
Díky Lashkovi.. jsem se z toho pádu málem taky zhroutil

Re: Poděkování

Posted: 05:36 18. Oct 2011
by černý vlk
Mé velké DÍKY Bahňákovi za vybalancovaný quest. ;)

Re: Poděkování

Posted: 08:11 18. Oct 2011
by Radim
Přidávám se s díky,když jsme donesli tu palici a když černokněžník začal tu svoji už sem čekal náklep :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 08:27 18. Oct 2011
by Derken-
Taky děkuju za Q, byl skvělý. Taky jsem ho chtěl v tu chvíli naklepnout, ale pak jsem si uvědomil, že stříbrnej meč nedržím v ruce zrovna já :mrgreen: Navíc nás tlačil ten sluneční svit že :)

Mě by zajímalo, co si Bahnák myslel, když jsme vlezli do tý první jeskyně. Něco jako "To mě poser, oni snad jdou zase creepit"

Re: Poděkování

Posted: 12:23 18. Oct 2011
by Nalkanar
Díky Maye za zpestření poledního času...

Re: Poděkování

Posted: 20:10 18. Oct 2011
by loadr
Taky se přidávám k děkování bahňákovi......díky díky díky
a taky díky Lashekovi zaz vrácení kamínku

Re: Poděkování

Posted: 21:58 18. Oct 2011
by predyk
Taky dík Bahňákovi za parádní quest :-)

Re: Poděkování

Posted: 20:48 19. Oct 2011
by Elverin
Díky neznamemu DM za myš :) pobavila

Re: Poděkování

Posted: 21:44 19. Oct 2011
by G-ladiator
Díky.

Re: Poděkování

Posted: 21:48 20. Oct 2011
by Garett
Díky Bahňákovi za pěknej Q, jenom škoda, že jsem ho nestihl od začátku, ten duch mě docela pobavil :)

Re: Poděkování

Posted: 23:15 20. Oct 2011
by Xullfryn
Taky díky, bylo to povedený, hlavně hádanka byla supr :)

Re: Poděkování

Posted: 17:42 22. Oct 2011
by Skurkaa
Já bych chtěl poděkovat Maye, nejedná se o dnešek, ale o dobu nedávnou. Také bych chtěl poděkovat Kokosi za nečekané oživení světa.

Re: Poděkování

Posted: 19:48 22. Oct 2011
by GeForce
Také bych chtěl poděkovat týpkovi z Kokosových ostrovů, jež Thalii dodal dávku nevšední zábavy :wink:

Re: Poděkování

Posted: 20:55 22. Oct 2011
by Pajule
díky tomu (asi teda kokosákovi hh) za vílu :) a myš?