Page 166 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:09 18. Oct 2011
by J.F.Payne
Díky díky díky díky.
Re: Poděkování
Posted: 00:12 18. Oct 2011
by Nalkanar
Díky Lashkovi.. jsem se z toho pádu málem taky zhroutil
Re: Poděkování
Posted: 05:36 18. Oct 2011
by černý vlk
Mé velké DÍKY Bahňákovi za vybalancovaný quest.

Re: Poděkování
Posted: 08:11 18. Oct 2011
by Radim
Přidávám se s díky,když jsme donesli tu palici a když černokněžník začal tu svoji už sem čekal náklep

Re: Poděkování
Posted: 08:27 18. Oct 2011
by Derken-
Taky děkuju za Q, byl skvělý. Taky jsem ho chtěl v tu chvíli naklepnout, ale pak jsem si uvědomil, že stříbrnej meč nedržím v ruce zrovna já

Navíc nás tlačil ten sluneční svit že
Mě by zajímalo, co si Bahnák myslel, když jsme vlezli do tý první jeskyně. Něco jako
"To mě poser, oni snad jdou zase creepit"
Re: Poděkování
Posted: 12:23 18. Oct 2011
by Nalkanar
Díky Maye za zpestření poledního času...
Re: Poděkování
Posted: 20:10 18. Oct 2011
by loadr
Taky se přidávám k děkování bahňákovi......díky díky díky
a taky díky Lashekovi zaz vrácení kamínku
Re: Poděkování
Posted: 21:58 18. Oct 2011
by predyk
Taky dík Bahňákovi za parádní quest

Re: Poděkování
Posted: 20:48 19. Oct 2011
by Elverin
Díky neznamemu DM za myš

pobavila
Re: Poděkování
Posted: 21:44 19. Oct 2011
by G-ladiator
Díky.
Re: Poděkování
Posted: 21:48 20. Oct 2011
by Garett
Díky Bahňákovi za pěknej Q, jenom škoda, že jsem ho nestihl od začátku, ten duch mě docela pobavil

Re: Poděkování
Posted: 23:15 20. Oct 2011
by Xullfryn
Taky díky, bylo to povedený, hlavně hádanka byla supr

Re: Poděkování
Posted: 17:42 22. Oct 2011
by Skurkaa
Já bych chtěl poděkovat Maye, nejedná se o dnešek, ale o dobu nedávnou. Také bych chtěl poděkovat Kokosi za nečekané oživení světa.
Re: Poděkování
Posted: 19:48 22. Oct 2011
by GeForce
Také bych chtěl poděkovat týpkovi z Kokosových ostrovů, jež Thalii dodal dávku nevšední zábavy

Re: Poděkování
Posted: 20:55 22. Oct 2011
by Pajule
díky tomu (asi teda kokosákovi hh) za vílu

a myš?