Page 167 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:00 21. Dec 2013
by kokosak
Koukni se do toolsetu a uvidiš :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:06 21. Dec 2013
by Caehan
kokosak wrote:Koukni se do toolsetu a uvidiš :)
Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no... a půlminutové čekání na další část dialogu při rozhovoru s NPC stejně dělá z přepínání mezi částmi těla peklo. Ta stížnost, jestli to není jasné, se netýká přímo barvíře, týká se dialogů s NPC obecně. Vážně by mě zajímalo, co se na tom tak seká.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:39 21. Dec 2013
by Infra
*najde kámen, vyhrbe díru*
Neumim číst.
*zavalí se*

Lopatka, ať nejsem OT.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:06 21. Dec 2013
by kokosak
Caehan wrote: Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no...
Blbej dotaz... tysis ho nějak fikaně smazal? Protože je v NWN instalaci. A Thalijskej WB modul je na webu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:08 22. Dec 2013
by Caehan
kokosak wrote:
Caehan wrote: Rada dobrá, bohužel tohle nemůžu, no...
Blbej dotaz... tysis ho nějak fikaně smazal? Protože je v NWN instalaci. A Thalijskej WB modul je na webu.
Mám ho, ale na svém OS ho nespustím. Tedy pokud vím... a je to to, čemu se říká Aurora Toolset... raději to vyzkouším, co kdyby ne.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:31 22. Dec 2013
by Radim
Tažný potvory jak na St

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:53 23. Dec 2013
by Puxina
Kecálisti. Rukavice na sílu u krejčího prostě nejsou. Stejně jako jsem neviděl prsteny +2 vlastnosti (síla, odolnost, obratnost atd) u zlatníka.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:15 23. Dec 2013
by Diemo
to je divny :D, to co mam v invu asi bude prelud :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:01 23. Dec 2013
by Caehan
Prsteny +2 jsou...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:12 23. Dec 2013
by kafe
...neustále vykoupené

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:19 23. Dec 2013
by Krysak
Rukavice na sílu jsem taky nikdy nevidel. Prsteny u nás dole snad jsou.
Třeba se to v dalších aktualizacích zlepší a najdeme i pásky a prsteny.

Kdyby to bylo na mně, tak bych radši našel craft v dílnách :). Ale to si myslím není dlouhodobě reálné vzhledem k aktuálním potřebám světa snad ve všech aspektech.

At nejsem offtopic přidám několik věcí co chybí mně:

1. Se zvětšením světa se pojí zoufalá přání:
Chtělo by to jezdítka, protože ted je všechno šíleně daleko a nolifery stejne nikdo neodradí od vyvraždění všeho živého. Včera jsem byl na lovu a nemyslím si, že by jsme strávili moc casu lovem, spíš jsme vetsinu času tapali. hranice presnu se přesunula vysoko nad dve hodiny, to není dobre. Po čase je to úmorné. Úplně se pak vcituji do role tech chudáků, co vyrazí nekam ztráví na ceste nekolik hodin a pak potkají Diema, jak si vykracuje s trofejí na další creep.

Chtelo by to mít kde spát, aby jsme se mohli podívat dál, v podtemnu je jedno funkční ohnistě, to není moc. Oželím, že není ořné nikde nic prodat a doplnit zásoby, ale unava mi skáče jak klokan.

2 hodiny na průzkum povrchu jsou při zvětšení destinací žalostně málo, pro koordinaci nejaké akce je to už zcela špatné. Navrhuji, aby se noc prodloužila na 4 hodiny a den také, budou dny, kdy se ven nepodíváme, ale budou i dny kdy budem moci vystrčit nos. Byl jsem 2x venku a díky samým překážkám a rozloze jsem prošel jen pár lokací a musel k čertu.

Myslím, že by tyhle věci posunuly hratelnost.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:58 23. Dec 2013
by KaTo
Krysak wrote:...
tyhle věci posunuly hratelnost.
Přiznám se, že tohle by podle mě otevřelo povrcho drowům naprosto a tím pádem si nejsem jistý, že by to posunulo hratelnost. Předesílám, že se na to dívám z pohledu "povrchňana". Opravte mě, zda se mýlím - ale drowům při příchodu dne, stačí zalézt do jakéhokoli domu/jeskyně...tam si chvilku (dobře, dvě hodiny) za-RP-it a zase můžou běžet o dům (o pár lokací povrchu) dál.
Jinak na povrchu jsem zaznamenal mimo civilizaci několik ohnišť (zda se u všech dá spát jsem nezkoušel).
Jak je to v podtemnu s ohništi nevím, ale pokud chybí, tým vám je určitě dodá, protože únava je prevít (jen si nejsem jist, zda mají být před každým vlezem do dungu :mrgreen: )

Ještě me napadá, že pokud by se do budoucna na NT zavede ST systém uzavírání obchodů na noc, bylo by prodloužení času opruz pak něco prodat/nakoupit.

P.S.
Mě se rozlehlé lokace naopak líbí, konečně mám pocit, že je svět rozlehlý a není to jen šachovnice. Btw - předpokládám, že s craftem budou osázeny rozlehlé "pláně" craftovými surovinami, takže se "zaplní".
Ale nejsem zrovna "klasický" creeper, co potřebuje mít svoje kolečko ve třech lokacích a mezi nimi řádit jako masomlejnek :lol: , tak mě berte jako protinázor z druhé strany barikády.
Nevadí mi jít (s vybranými jedinci běžet :lol: ) nějaký čas jen k jednomu dungu, ten dát a jít zase zpátky :oops: .

P.P.S.
Diema zrovna moc nepotkáš, protože se kolem tebe mihne akorát žížnivá čára v poklusu :D tak rychlém, že nestihneš dát ani "TAB", aby ses přesvědčil, že to fakt on (jo, děláme to tak, skoro, všichni :mrgreen: :D , teda kromě bojácných hidařských postav :oops: ).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:02 23. Dec 2013
by kokosak
Opravdu JEN skoro. Z nějakýho důvodu lidi kolem mě neběhaj. Hm hm hm. Asi to bude Květuščinou milou společností, která nenutí jejich nožky do běhu ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:12 23. Dec 2013
by Krysak
KaTo wrote:.....
Dvě hodiny je zatraceně dlouhá/krátko doba, podle mne je navřen server jako frakční. S těma dvěma hodinama nahoře akorat vykoukneš a jsi v kýbli.
Již jsem to několikrát psal, není to jen o tech dvou hodinách, je to i o čase čekání na případné okno, kdy můžeš ven, v průměru ti cesta ven zabere daleko více času, čekáním na noc atd. Prodloužení noci na 4 hodiny a dne na 4 hodiny nikomu neublíží, ani povrchnanům. Budou o to déle hájení.
Změř si čas na to než se někam dostaněš, nevím jak u vás, ale u nás platí: "Za sedmero horama, sedmero řekama, sedmero jezerama, sedmero lesama žili byli drowi v jendom malém městečku a měli to všude zpropadeně daleko." (V původním vtipu to byl zajíček a měl to daleko se srostým slovem, ale my to máme dál:))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:17 23. Dec 2013
by Nalkanar
Osobně předpokládám, že současné lokace nejsou určeny pro větší frakční boje. Osobně očekávám, že s rozšířením modulu a zvýšením lvlu se otevřou lokace kolem Kelu, kde bude asi největší třecí plocha pro povrch × podtemno (asi jako dříve prahvozd).