Page 167 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:17 14. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 13:58 14. Feb 2012
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 15:06 14. Feb 2012
by slencak
Co dělá medvídek Koala ,když hoří les?
hoří taky

Re: Vtípky
Posted: 17:08 14. Feb 2012
by Lidda
Re: Vtípky
Posted: 17:21 14. Feb 2012
by Amber
Z toho plyne jasné ponaučení - neodporovat

Re: Vtípky
Posted: 17:29 14. Feb 2012
by KaTo
Amber wrote:Z toho plyne jasné ponaučení - neodporovat
..ale houby! Z toho plyne ponaučení - nezahazovat se s ženskejma!!

(napadá mě hned několik důvodů, na základě toho videa

, ale ani jeden mi nepřijde publikovatelný veřejně na fóru, leda bych to nějak zaobalil do řeči "o motýlech a tak"

)
P.S.
Je na to taková básnička (když jsme v těch vtípkách):
"Lepší než-li dívčí zrada, teplá záda kamaráda!" (různé "krajové" varianty této vzletné básně zaměňují záda za zadek

, případně zachovávají ženský rod a udávají místo zad - prdel

)
Re: Vtípky
Posted: 17:56 14. Feb 2012
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 18:17 14. Feb 2012
by DenGrasse
Aneb, jak říká Standa, já na mladý holky kašlu; je to jedinej způsob jak jim zabránit, aby kašlaly vony na mě.
Re: Vtípky
Posted: 23:33 14. Feb 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 23:15 15. Feb 2012
by Práček
"Ti řikám, ten vlak fakt protočil kola..zahrabal a odjel...."

Re: Vtípky
Posted: 01:05 16. Feb 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 03:42 16. Feb 2012
by Absinthorix
Práček wrote:"Ti řikám, ten vlak fakt protočil kola..zahrabal a odjel...."
Ale houbeles, to Chuck nastartoval drezínu
Re: Vtípky
Posted: 18:15 16. Feb 2012
by Molly23
hmmm
Re: Vtípky
Posted: 19:05 16. Feb 2012
by Práček
Re: Vtípky
Posted: 21:04 16. Feb 2012
by Braenn
Je to tak!
