Page 167 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:17 14. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:58 14. Feb 2012
by de Aers
Co se stane, když ona chce, ale on ne.

http://www.youtube.com/watch?v=_epdGCCk ... AAAAAAAABQ

Re: Vtípky

Posted: 15:06 14. Feb 2012
by slencak
Co dělá medvídek Koala ,když hoří les?

hoří taky :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 17:08 14. Feb 2012
by Lidda
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:21 14. Feb 2012
by Amber
de Aers wrote:Co se stane, když ona chce, ale on ne.
http://www.youtube.com/watch?v=_epdGCCk ... AAAAAAAABQ
Z toho plyne jasné ponaučení - neodporovat :D

Re: Vtípky

Posted: 17:29 14. Feb 2012
by KaTo
Amber wrote:
de Aers wrote:Co se stane, když ona chce, ale on ne.
http://www.youtube.com/watch?v=_epdGCCk ... AAAAAAAABQ
Z toho plyne jasné ponaučení - neodporovat :D
..ale houby! Z toho plyne ponaučení - nezahazovat se s ženskejma!! :lol: (napadá mě hned několik důvodů, na základě toho videa :lol: , ale ani jeden mi nepřijde publikovatelný veřejně na fóru, leda bych to nějak zaobalil do řeči "o motýlech a tak" :twisted: :lol: )
P.S.
Je na to taková básnička (když jsme v těch vtípkách):
"Lepší než-li dívčí zrada, teplá záda kamaráda!" (různé "krajové" varianty této vzletné básně zaměňují záda za zadek :mrgreen: , případně zachovávají ženský rod a udávají místo zad - prdel :confused: 8) :) )

Re: Vtípky

Posted: 17:56 14. Feb 2012
by de Aers
:mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 18:17 14. Feb 2012
by DenGrasse
Aneb, jak říká Standa, já na mladý holky kašlu; je to jedinej způsob jak jim zabránit, aby kašlaly vony na mě.

Re: Vtípky

Posted: 23:33 14. Feb 2012
by Molly23
Aneb jak se to dělat nemá!

http://www.youtube.com/watch?v=tlafO7wLEXM

Re: Vtípky

Posted: 23:15 15. Feb 2012
by Práček
"Ti řikám, ten vlak fakt protočil kola..zahrabal a odjel...." :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:05 16. Feb 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 03:42 16. Feb 2012
by Absinthorix
Práček wrote:"Ti řikám, ten vlak fakt protočil kola..zahrabal a odjel...." :mrgreen:
Ale houbeles, to Chuck nastartoval drezínu

Re: Vtípky

Posted: 18:15 16. Feb 2012
by Molly23
hmmm

Re: Vtípky

Posted: 19:05 16. Feb 2012
by Práček
Absinthorix wrote:
Ale houbeles, to Chuck nastartoval drezínu
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:04 16. Feb 2012
by Braenn
Je to tak!

Image