Page 167 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:56 22. Oct 2011
by G-ladiator
Opět díky

Re: Poděkování
Posted: 13:56 23. Oct 2011
by rosnicka
diky víle za její puf, opravdu mě pobavila

Re: Poděkování
Posted: 18:05 23. Oct 2011
by rosnicka
a ještě jeden dík té potvoře která mě držela u zlobrů abych nemohla utéct.. sejmuli mě teda pěkně a ten poslední ustrašenej dobrý, dávám palec nahoru.

Re: Poděkování
Posted: 22:17 23. Oct 2011
by Skurkaa
Já děkuji dneska za hru. Líbilo se mi to jen mě mrzí že jsem neměl na to to vzít celé sebou. Ale i tak to bylo pěkné. Dík všem! Dobrou noc
Re: Poděkování
Posted: 00:15 24. Oct 2011
by G-ladiator
Uf, dneska to bylo dlouhé, ale husté. Díky moc všem, bylo to skvělé!
*koukne na hodiny* To by bylo k tomu učení se.
Re: Poděkování
Posted: 00:22 24. Oct 2011
by klobouk
Joo, bezva šťára

Re: Poděkování
Posted: 00:33 24. Oct 2011
by Molly23
A to ani nechtěli občanky!

:D:D Díky, bavil jsem se
Re: Poděkování
Posted: 00:40 24. Oct 2011
by kokosak
Kurnik, já věděl, že sme na něco zapomněli.
Re: Poděkování
Posted: 23:19 26. Oct 2011
by Braenn
Děkuju družině za velmi vtipný výlet, ať už po stránce IC nebo OOC - parádní hlášky:)) A Vil za emoce předtím...
No a pochoopitelně DM za skvělý support, že jsme s tím vším mohli pohnout a hlavně za Gruberik, to byla dobrá legrace.
Re: Poděkování
Posted: 23:32 26. Oct 2011
by KaTo
Vražedomaniacká víla

. Puf! Puff!!

Re: Poděkování
Posted: 23:41 26. Oct 2011
by Molly23
Braenn wrote:Děkuju družině za velmi vtipný výlet, ať už po stránce IC nebo OOC - parádní hlášky:)) A Vil za emoce předtím...
No a pochoopitelně DM za skvělý support, že jsme s tím vším mohli pohnout a hlavně za Gruberik, to byla dobrá legrace.
Tyjo... já věděl proč si domů kupuju ty pivka... fakt se dneska u hry bavím

Re: Poděkování
Posted: 00:22 27. Oct 2011
by Miell
Taky díky za vílinku

A ostatním za procházku

Re: Poděkování
Posted: 01:00 27. Oct 2011
by Nalkanar
Díky.. po náročném nyní již prakticky skončeném týdnu... to byl balzám na nervy
Re: Poděkování
Posted: 01:01 27. Oct 2011
by J.F.Payne
Díky! Hodně jsem se bavil

Ke konci jsem už sice padal na hubu, ale nalézt mocného mága pod kobercem... to se mi ještě nestalo

Re: Poděkování
Posted: 04:02 27. Oct 2011
by Absinthorix
Díky za hru i následnou dohru
