CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Taky je otázku, zdali se objeví původní instat popka drowáků. Alias Je to temný místo, zničím to. Nebo srandovně teleport v kalíšku.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já nerozuměla reča tvého kmena.Infra wrote:Taky je otázku, zdali se objeví původní instat popka drowáků. Alias Je to temný místo, zničím to. Nebo srandovně teleport v kalíšku.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Postradam par zivotne dulezitych veci jako:
- /pc emo
- predmet auto-nasledovani (ty mini cesticky z podtemnackyho mesta spolu s NWNCQ mi skoro donutili vyhodit monitor z vokna a navic se stava ze se vobcas zaseknete ve skale)
- treba pytlik PC kostek by se casem hodil pro vyslouzily creepery az dosahnou 15lvl a budou si chtit zahrat RP
- /pc emo
- predmet auto-nasledovani (ty mini cesticky z podtemnackyho mesta spolu s NWNCQ mi skoro donutili vyhodit monitor z vokna a navic se stava ze se vobcas zaseknete ve skale)
- treba pytlik PC kostek by se casem hodil pro vyslouzily creepery az dosahnou 15lvl a budou si chtit zahrat RP
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
1) není to úplně řešení toho, po čem toužíš (aneb srovnané, popsané, přhledné emoce), ale provizorní příkazy na emo jsou funkční, jen tam nejsou všechny emoce (UTFG tuhle větu na foru: "Je to provizorní, ale vyzkoušejte příkazy:", a najdeš příspěvek kde jsou uvedeny).Lord_Berserk wrote:Postradam par zivotne dulezitych veci jako:
- /pc emo
- predmet auto-nasledovani (ty mini cesticky z podtemnackyho mesta spolu s NWNCQ mi skoro donutili vyhodit monitor z vokna a navic se stava ze se vobcas zaseknete ve skale)
- treba pytlik PC kostek by se casem hodil pro vyslouzily creepery az dosahnou 15lvl a budou si chtit zahrat RP
2) Autonásledování ve hře je (taktéž příkazem)
3) Kostky nevím.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Obchody projdou revizí, až se k tomu dostanu.Rukavice na sílu jsem taky nikdy nevidel. Prsteny u nás dole snad jsou.
Třeba se to v dalších aktualizacích zlepší a najdeme i pásky a prsteny.
Craft bude, ale časemKdyby to bylo na mně, tak bych radši našel craft v dílnách. Ale to si myslím není dlouhodobě reálné vzhledem k aktuálním potřebám světa snad ve všech aspektech.
Připravuje se.1. Se zvětšením světa se pojí zoufalá přání:
Chtělo by to jezdítka, protože ted je všechno šíleně daleko a nolifery stejne nikdo neodradí od vyvraždění všeho živého. Včera jsem byl na lovu a nemyslím si, že by jsme strávili moc casu lovem, spíš jsme vetsinu času tapali. hranice presnu se přesunula vysoko nad dve hodiny, to není dobre. Po čase je to úmorné. Úplně se pak vcituji do role tech chudáků, co vyrazí nekam ztráví na ceste nekolik hodin a pak potkají Diema, jak si vykracuje s trofejí na další creep.
Tak to jsem je tam zřejmě zapomněl nastavit. píšu si.Chtelo by to mít kde spát, aby jsme se mohli podívat dál, v podtemnu je jedno funkční ohnistě, to není moc. Oželím, že není ořné nikde nic prodat a doplnit zásoby, ale unava mi skáče jak klokan.
Zase byste na tu noc dlouho čekali.2 hodiny na průzkum povrchu jsou při zvětšení destinací žalostně málo, pro koordinaci nejaké akce je to už zcela špatné. Navrhuji, aby se noc prodloužila na 4 hodiny a den také, budou dny, kdy se ven nepodíváme, ale budou i dny kdy budem moci vystrčit nos. Byl jsem 2x venku a díky samým překážkám a rozloze jsem prošel jen pár lokací a musel k čertu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kostky jsou, ale bez hodů na vlastnosti a dovednosti.KaTo wrote: 3) Kostky nevím.
Pouze klasické kolikrát a jaká kostka
/pc hod 2k10
2 - označuje kolik kostek se použije
10 - označuje počet stěn
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý
.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To se plánovalo, akorát je problém s tím, aby tulák nepokládal pořád dokola a tak... odemykal / zamykal...Kinkin wrote:Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak jasně ... pokládání a vyzvedávání / odpasťování / použít na každé pasti jen jednou ne?
Nevím, patrně je to složité napsat na tohle script.
Nevím, patrně je to složité napsat na tohle script.
"Vstupuji, když odcházím, já dobrodruh sám.
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Nejsem maskou, kterou nosím ... však tváří v tvář stávám se jí ..."
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kazdej přepočet?Kinkin wrote:Tak jasně ... pokládání a vyzvedávání / odpasťování / použít na každé pasti jen jednou ne?
Nevím, patrně je to složité napsat na tohle script.
Osobně si myslím, že jde o takovou podružnost v současných změnách systému, že bych se za to osobně styděl i lobovat. Až se rozejdou další věci, tak za rok už lobbing nebude tak ušatej;).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nějakej čas už zase uplynul, tak se zkusím zeptat, jak to vypadá s testovacím serverem?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii