Page 168 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:22 23. Dec 2013
by Infra
Taky je otázku, zdali se objeví původní instat popka drowáků. Alias Je to temný místo, zničím to. Nebo srandovně teleport v kalíšku.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:31 23. Dec 2013
by Puxina
Infra wrote:Taky je otázku, zdali se objeví původní instat popka drowáků. Alias Je to temný místo, zničím to. Nebo srandovně teleport v kalíšku.
Já nerozuměla reča tvého kmena.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:48 23. Dec 2013
by Infra
:lol: kucikuv nový způsob cestování pro podtemno na ST.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:50 24. Dec 2013
by Lord_Berserk
Postradam par zivotne dulezitych veci jako:
- /pc emo
- predmet auto-nasledovani (ty mini cesticky z podtemnackyho mesta spolu s NWNCQ mi skoro donutili vyhodit monitor z vokna a navic se stava ze se vobcas zaseknete ve skale) :wink:
- treba pytlik PC kostek by se casem hodil pro vyslouzily creepery az dosahnou 15lvl a budou si chtit zahrat RP

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:54 24. Dec 2013
by KaTo
Lord_Berserk wrote:Postradam par zivotne dulezitych veci jako:
- /pc emo
- predmet auto-nasledovani (ty mini cesticky z podtemnackyho mesta spolu s NWNCQ mi skoro donutili vyhodit monitor z vokna a navic se stava ze se vobcas zaseknete ve skale) :wink:
- treba pytlik PC kostek by se casem hodil pro vyslouzily creepery az dosahnou 15lvl a budou si chtit zahrat RP
1) není to úplně řešení toho, po čem toužíš (aneb srovnané, popsané, přhledné emoce), ale provizorní příkazy na emo jsou funkční, jen tam nejsou všechny emoce (UTFG tuhle větu na foru: "Je to provizorní, ale vyzkoušejte příkazy:", a najdeš příspěvek kde jsou uvedeny).
2) Autonásledování ve hře je (taktéž příkazem)
3) Kostky nevím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:13 24. Dec 2013
by Rejty
Rukavice na sílu jsem taky nikdy nevidel. Prsteny u nás dole snad jsou.
Třeba se to v dalších aktualizacích zlepší a najdeme i pásky a prsteny.
Obchody projdou revizí, až se k tomu dostanu.
Kdyby to bylo na mně, tak bych radši našel craft v dílnách :). Ale to si myslím není dlouhodobě reálné vzhledem k aktuálním potřebám světa snad ve všech aspektech.
Craft bude, ale časem :wink:
1. Se zvětšením světa se pojí zoufalá přání:
Chtělo by to jezdítka, protože ted je všechno šíleně daleko a nolifery stejne nikdo neodradí od vyvraždění všeho živého. Včera jsem byl na lovu a nemyslím si, že by jsme strávili moc casu lovem, spíš jsme vetsinu času tapali. hranice presnu se přesunula vysoko nad dve hodiny, to není dobre. Po čase je to úmorné. Úplně se pak vcituji do role tech chudáků, co vyrazí nekam ztráví na ceste nekolik hodin a pak potkají Diema, jak si vykracuje s trofejí na další creep.
Připravuje se. :wink:
Chtelo by to mít kde spát, aby jsme se mohli podívat dál, v podtemnu je jedno funkční ohnistě, to není moc. Oželím, že není ořné nikde nic prodat a doplnit zásoby, ale unava mi skáče jak klokan.
Tak to jsem je tam zřejmě zapomněl nastavit. píšu si. :D
2 hodiny na průzkum povrchu jsou při zvětšení destinací žalostně málo, pro koordinaci nejaké akce je to už zcela špatné. Navrhuji, aby se noc prodloužila na 4 hodiny a den také, budou dny, kdy se ven nepodíváme, ale budou i dny kdy budem moci vystrčit nos. Byl jsem 2x venku a díky samým překážkám a rozloze jsem prošel jen pár lokací a musel k čertu.
Zase byste na tu noc dlouho čekali.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:29 24. Dec 2013
by Infra
KaTo wrote: 3) Kostky nevím.
Kostky jsou, ale bez hodů na vlastnosti a dovednosti.

Pouze klasické kolikrát a jaká kostka

/pc hod 2k10

2 - označuje kolik kostek se použije
10 - označuje počet stěn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:54 26. Dec 2013
by Kinkin
Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý :wink: .

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:23 26. Dec 2013
by J.F.Payne
Kinkin wrote:Nešlo by přidělit xp /třeba minimální / za práci s pastmi? Za odstranění, vzítí, označení, položení. Když už se ten chudák tulák, tak natrápí. Je to myslím nebezpečnější práce, jak xp za časovky + pokec.
Většina tohle neřeší, ale "odpasťování" potřebuje skoro každý :wink: .
To se plánovalo, akorát je problém s tím, aby tulák nepokládal pořád dokola a tak... odemykal / zamykal...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:52 26. Dec 2013
by kokosak
Level over 15 :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:46 26. Dec 2013
by Kinkin
Tak jasně ... pokládání a vyzvedávání / odpasťování / použít na každé pasti jen jednou ne?
Nevím, patrně je to složité napsat na tohle script.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:54 26. Dec 2013
by Krysak
Kinkin wrote:Tak jasně ... pokládání a vyzvedávání / odpasťování / použít na každé pasti jen jednou ne?
Nevím, patrně je to složité napsat na tohle script.
Kazdej přepočet? :)

Osobně si myslím, že jde o takovou podružnost v současných změnách systému, že bych se za to osobně styděl i lobovat. Až se rozejdou další věci, tak za rok už lobbing nebude tak ušatej;).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:59 27. Dec 2013
by Nalkanar
Možnost dobíjet předměty s náboji.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:57 27. Dec 2013
by Radim
Ohniště

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:21 30. Dec 2013
by Barbar321
Nějakej čas už zase uplynul, tak se zkusím zeptat, jak to vypadá s testovacím serverem?