Page 168 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:08 16. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Braenn wrote:Je to tak!

. Jeden z mala z tohoto druhu vtipku co me opravdu pobavil
Re: Vtípky
Posted: 23:25 16. Feb 2012
by kokosak
Todle sem viděl vylepšenou verzi, která po nějaký chvíli přepínání začla ujíždět. Te´d to ale nemužu dohledat

Re: Vtípky
Posted: 13:50 17. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 14:14 17. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 16:24 17. Feb 2012
by Silvaner01
xxxMajkyxxx wrote:
kde jsi točil Pajky?

Re: Vtípky
Posted: 17:18 17. Feb 2012
by kokosak
U příležitosti krásného dnešního výročí, něco kvalitní hudby!
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zfQwXEqYaI
ups... týdne starého výročí

Re: Vtípky
Posted: 12:21 18. Feb 2012
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 15:56 18. Feb 2012
by Amber
Pobavil mě jeden náš vyučující, původem Američan, svou kritikou české mentality: "Czech students are like... zombies!"
Což doplnil o názornou ukázku typického výrazu - něco jako toto:

Re: Vtípky
Posted: 17:16 18. Feb 2012
by Czech_Luthor
Tak to od američana opravdu sedí

Re: Vtípky
Posted: 12:58 19. Feb 2012
by Absinthorix
Docela jo
...i když amíci jsou zas jak naspeedovany veverky s tou sou prehnanou aktivitou furt
Re: Vtípky
Posted: 13:10 19. Feb 2012
by kucik
Absinthorix wrote:Docela jo
...i když amíci jsou zas jak naspeedovany veverky s tou sou prehnanou aktivitou furt
Zjevne mas zkusenosti s uplne jinou sortou Amiku, nez ja. Takovy naprosty znudeni zivotem a absenci jakejchkoliv zajmu jsem nevidel snad ani u jednobunecnejch organismu.
Re: Vtípky
Posted: 13:15 19. Feb 2012
by Czech_Luthor
kucik wrote:Absinthorix wrote:Docela jo
...i když amíci jsou zas jak naspeedovany veverky s tou sou prehnanou aktivitou furt
Zjevne mas zkusenosti s uplne jinou sortou Amiku, nez ja. Takovy naprosty znudeni zivotem a absenci jakejchkoliv zajmu jsem nevidel snad ani u jednobunecnejch organismu.
Musim souhlasit s kucikem.
Re: Vtípky
Posted: 13:19 19. Feb 2012
by Bahnak
Taky mám amíky v hlavě podobně jako Kucik, už jen fenomén: "Americká obezita" mluví za všechno...
Ale ať nejsem OOT:
Re: Vtípky
Posted: 13:20 19. Feb 2012
by Amber
kucik wrote:Absinthorix wrote:Docela jo
...i když amíci jsou zas jak naspeedovany veverky s tou sou prehnanou aktivitou furt
Zjevne mas zkusenosti s uplne jinou sortou Amiku, nez ja. Takovy naprosty znudeni zivotem a absenci jakejchkoliv zajmu jsem nevidel snad ani u jednobunecnejch organismu.
Ehm ehm... nebyla řeč o všech Američanech kompletně, pouze o úzkém vzorku VŠ studentů

kteří jsou poněkud zapálenější do diskuzí a (soutě)živější. Taky jsme prý poněkud depresivní, málo se usmíváme (chce někdo protestovat??). Spolužák z Itálie souhlasně přikyvoval, spolužačka ze Švédska naopak tvrdila, že podle ní jsme naprosto veselý a vtipkující národ...

No tak si vyberte, s kým se chcete srovnávat...

Re: Vtípky
Posted: 13:27 19. Feb 2012
by Nalkanar
Amíci jsou nechutně "společenští", ale osobně mi příjde, že je to jen přetvářka, která stojí na určitých klišé a zvyklostech. Už jen to, že součástí pozdravu je otázka "jak se máš?" a očekává se jedině kladná odpověď, i kdyby vám z těla stříkala krev mi příjde poněkud ujeté.

Nutno dodat, že s šéfem katedry anglistiky na FF MUni je docela sranda, ačkoliv prvních pár hodin, kdy se navážel do Evropanů a tak, jsem měl chuť mu říct pár nechutných připomínek.
