Page 168 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:54 28. Oct 2011
by Nalkanar
Díky za přiopilou ctnostnou elfku :lol:

Re: Poděkování

Posted: 03:02 28. Oct 2011
by Molly23
Díky za pokec :D ale tyjo takhle pozdě jsem už dlouho nešel spát...

Re: Poděkování

Posted: 00:16 29. Oct 2011
by Pajule
díky tuturututu či jak to je správně - bylo to fajn :) líný drowe :D

Re: Poděkování

Posted: 11:16 29. Oct 2011
by davidsoft

Re: Poděkování

Posted: 12:12 29. Oct 2011
by Darebák
Dík, za myší show.

Re: Poděkování

Posted: 12:27 29. Oct 2011
by Pajule
k děkovačce se přidávám myšky byly fajn :)

Re: Poděkování

Posted: 21:00 30. Oct 2011
by Skurkaa
Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.

Re: Poděkování

Posted: 00:12 31. Oct 2011
by Jeanes
díky duchaplnému člověku, který na tomhle fóru rozchodil kontrolu pravopisu!

Re: Poděkování

Posted: 02:10 31. Oct 2011
by Elverin
Skurkaa wrote:Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.
Taky diky...a hodne stesti kdekoliv se ti bude hodit :)

Re: Poděkování

Posted: 09:58 31. Oct 2011
by Miell
Elverin wrote:
Skurkaa wrote:Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.
Taky diky...a hodne stesti kdekoliv se ti bude hodit :)
Škoda toho vínka, přidávám se k Elv :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 22:50 31. Oct 2011
by predyk
Dík Bahňákovi za Q, pecka :-)

Re: Poděkování

Posted: 22:53 31. Oct 2011
by Braenn
Dík Leshekovi. Tolik solidarity s náma, to jsme si ani nezasloužili...* Příště víme, kam nechodit.

*...i když! *počítá své podpůrné příspěvky o topic vedle*

Re: Poděkování

Posted: 22:57 31. Oct 2011
by wsweetjane
Díky KOKOSÁKOVI za dva mini questíky se štěnětem hyeny a koboldem ve stokách...bylo fajn že přišlo nijáké malé spestření;-))))

Re: Poděkování

Posted: 23:03 31. Oct 2011
by Derken-
Díky Bahnáčkovi, bylo to opět krásné :)

Re: Poděkování

Posted: 23:11 31. Oct 2011
by KaTo
*myš chcípla* :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: