Page 169 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:08 30. Dec 2013
by Infra
Nijak.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:07 31. Dec 2013
by NesQe
Opravdu moc mi chybí tažná zvěř!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:12 31. Dec 2013
by Infra
Taky bych je uvítal zpět.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 01:46 04. Jan 2014
by rosnicka
Chybí mi škola na naučení řečí . Lidi jsou tu v nevýhodě , všechy národy jsou dvojjazyčné a proč lidi ne? Proč nedostali možnost si vybrat ještě jeden jazyk podle svého uvážení a nebo aby to bylo spravedlivé mít národy jen svůj jazyk a druhý by se museli učit. Byla by docela dobrá sranda hvězdičkovat jak se různé osoby domlouvají nohama rukama.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:01 04. Jan 2014
by kokosak
Nabídka kapucí a plášťů bez vlastností u barvíře.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:14 04. Jan 2014
by Pajule
Vim, že to je momentálně zcela nepodstatná věc, ale chybí mi mazlíčci

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:26 04. Jan 2014
by Rejty
kokosak wrote:Nabídka kapucí a plášťů bez vlastností u barvíře.
Bude, až se dostanu k obchodům. Zatím furt jen odlagovávám

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:26 04. Jan 2014
by Rejty
Pajule wrote:Vim, že to je momentálně zcela nepodstatná věc, ale chybí mi mazlíčci

Myslíš ty z ST, jak byli u Dobrodruha?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:42 04. Jan 2014
by Pajule
Rejty wrote:Pajule wrote:Vim, že to je momentálně zcela nepodstatná věc, ale chybí mi mazlíčci

Myslíš ty z ST, jak byli u Dobrodruha?
Jojo, přesně ty. Prý jsou v prodeji, ale nefungujou. Já v kelu ještě nebyla, tak nevim, ale když to říkali, tak to asi pravda bude

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:32 04. Jan 2014
by Mourisson1
Ne "jsou v prodeij" ale "je tam prodejce"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:30 07. Jan 2014
by Barbar321
Jak to vidíte s tím testovacím serverem? Přecejen těch odchylek od standardu je požehnaně, takže se jistě bude velmi hodit nejenom mě.
Stačí nějaká rámcová představa, ať to sem nemusím psát jako připomínku každý týden.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:35 07. Jan 2014
by Derken-
Az bude, tak bude a bude o tom viditelne informovano
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:02 07. Jan 2014
by klobouk
Barbar321 wrote:Jak to vidíte s tím testovacím serverem? Přecejen těch odchylek od standardu je požehnaně, takže se jistě bude velmi hodit nejenom mě.
Stačí nějaká rámcová představa, ať to sem nemusím psát jako připomínku každý týden.
Nemluvím za tým, mluvím za sebe, jelikož vím, co je práce s provozem testovacího serveru. Myslím, že to tu psal už Shaman, prostě management provozu dalšího serveru sebere čas, který já bych do toho nebyl ochotný investovat. Když pominu jednorázové investice peněžní a časové na rozběhnutí, tak každý update změn do modulu stojí čas.
Příklad: upravím za deset minut dva drobné bugy a patnáct minut mi trvá, než zkompiluju scripty, sestavím modul, případně sestavím hak, loguju na server, updatnu modul na server, restartnu hru. Tohle všechno bych musel dělat dvakrát. A to nemluvím o problémech, který každý úkon pravidelně násobí konstantou o hodnotě k >= 2, k <= 3.
Jestli se na to tým dívá jinak a chce do toho čas investovat, ok, ale nejsem o tom přesvědčen. Jestli je chceš přesvědčit, založ si na to vlákno, ať se ti tam vyjádří lidi, kteří by o to měli zájem. Přecijen tým to dělá pro komunitu a když bude zájem velký, bude to na pořadu dne. Mě připadá, že to chceš jen ty a to proto, aby tvé postavy byly systémově bez kazů. A to by pro mě nebyl dostatečný argument, abych těch 15*k minut třeba každý třetí den obětoval.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:34 07. Jan 2014
by Infra
Tohle mi nepřipadá relevantní. Nenahráváš každou změnu. Pouze co se týče ras a povolání. A tyto věci, se neupravují každý den. Test tu byl, ale přišlo se o něj. Jestli časem bude, tak bude, momentálně neni a dlouho nebude. Kdo si chce bez kazů počítat, musí papír a všechno si dvakrát překontrolovat, jestli tomu tak je.
Troll: <2;3> What is it?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 18:32 07. Jan 2014
by Bahnak
Krom toho to žere elektriku a kdo to má v dnešní době platit pořád...?