Page 169 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:31 19. Feb 2012
by Amber
Nalkanar wrote:Amíci jsou nechutně "společenští", ale osobně mi příjde, že je to jen přetvářka, která stojí na určitých klišé a zvyklostech. Už jen to, že součástí pozdravu je otázka "jak se máš?" a očekává se jedině kladná odpověď, i kdyby vám z těla stříkala krev mi příjde poněkud ujeté. :lol: Nutno dodat, že s šéfem katedry anglistiky na FF MUni je docela sranda, ačkoliv prvních pár hodin, kdy se navážel do Evropanů a tak, jsem měl chuť mu říct pár nechutných připomínek. :roll:
*přikyvuje*

Re: Vtípky

Posted: 13:32 19. Feb 2012
by Molly23
Záleží na člověku, měl jsem dva učitele američany. První byla zapřísahlá patriotka a hrozná k****. Hustila do nás důležitost americké historie a mračila se na nás když viděla, že nás to nezajímá.

Druhý byl naprostej frajer, co mluvil o Americe jako o kusu hovna. Povídal jak se oženil jen aby tu mohl žít legálně :D atd. Dělali jsme témata jako drogy, zbraně, politika, vztahy atd.... ale byla to sranda. Nejvíce nás naučil a ještě jsme se bavili! A pak s náma chodil na pivo.

A na záver roztomilý pejsek...

Re: Vtípky

Posted: 15:43 19. Feb 2012
by Aulus
Amber wrote:Pobavil mě jeden náš vyučující, původem Američan, svou kritikou české mentality: "Czech students are like... zombies!" :mrgreen:
No, ono se moc není čemu divit. Půlka jich na Univerzitě stráví polovinu času na baseballu nebo basketu, kde nahodí endorfiny a těch pár dalších hodin už jen drží vychlamaný výraz.
Ta druhá má tak zkažený smysl pro humor ze sledování stupidních seriálů a "studentských" filmů (za notné konzumace hambáčů), že z učitele je pak vlastně ten nejlepší bavič :D .

Samozřejmě to píšu s nadsázkou, ale myslím si, že až na pár výjimek není americké školství to, co by mělo naše studenty a hlavně ne ministerstvo inspirovat. Lepší mlčící zombie, které pak něco umí, než vyskakující rarášci, kteří plácají páté přes deváté a umí hrát dobře basket. Samozřejmě na drahých a věhlasných školách to zase bude vypadat jinak, ale tam taky nechodí průměrný americký student :wink: .

+ ať nejsem úplně mimo topic, tak aspoň něco slabšího, co jsem někde vyhrabal:
První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakira Suzukiho z Japonska. Hodina začíná a učitelka prohlásí: „Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky. Kdo řekl: Dejte mi svobodu, nebo mě zabte?”
Ve třídě hrobové ticho, jen Suzuki zvedne ruku: „Patrick Henry, 1775, Filadelfie.”
„Výborně, Suzuki. A kdo řekl: Stát je národ a národ nesmí zhynout?”
Suzuki se postaví: „Abraham Lincoln, 1863, Washington.”
Učitelka se podívá na žáky a pokárá je: „Stydím se za vás. Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!”
Zezadu se ozve tichý hlas: „Polib mi, zasranej Japončíku!”
„Kdo to řekl?” zvolá učitelka.
Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: „Generál McArthur, 1942, Guadalcanal, a Lee Iacocca, 1982, při valné hromadě firmy Chrysler.”
Třída ztichne, jen zezadu se ozve: „Je mi z toho na blití!”
Učitelka křičí: „Kdo to byl?!”
Suzuki okamžitě odpovídá: „George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, 1991, Tokio.”
Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: „Vyhul mi!”
Učitelka hystericky: „A dost! Kdo to byl teď?!”
Suzuki bez mrknutí oka: „Bill Clinton Monice Levinské, Oválná pracovna Bílého domu, Washington, 1997.”
Další ze studentů se postaví a zařve: „Suzuki je hromada sraček!”
A Suzuki opět klidně: „Valentino Rossi, 2002, Velká cena motocyklů, Brazílie.”
Třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí. Otevřou se dveře a vejde ředitel: „Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!”
Suzuki: „Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, 2003, Praha.”

Re: Vtípky

Posted: 00:28 20. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:56 20. Feb 2012
by Aulus
Milý hošík :D !
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:03 20. Feb 2012
by Aulus
Tohle video vážně nemá chybu. I když není pro ty, kteří se ještě na seriál nemohou koukat :!: :twisted: !

Re: Vtípky

Posted: 18:52 20. Feb 2012
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 19:09 20. Feb 2012
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 23:36 20. Feb 2012
by Molly23
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.

Re: Vtípky

Posted: 23:41 20. Feb 2012
by XŠevyX
:lol: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:08 21. Feb 2012
by Amber
Image

Edit:
Jde vidět, čím tráví osazenstvo Thalie volný čas... úpravami obrázků, samozřejmě :lol: :oops:
Molly23 wrote:
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
(Obrázek)

Re: Vtípky

Posted: 14:01 21. Feb 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 15:52 21. Feb 2012
by Práček
yeeeah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:42 21. Feb 2012
by Molly23
Hmmm KaTo ve STWORu :P

Re: Vtípky

Posted: 23:32 21. Feb 2012
by Molly23
hohoho