Page 169 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:45 01. Nov 2011
by harlequin_ichtyosis
taky dik Bahnakovi, libilo se mi

Re: Poděkování

Posted: 00:55 01. Nov 2011
by Miell
Já děkuju všem za dnešní večer a hlavně za krásné verše :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 02:14 01. Nov 2011
by Jeanes
Byla to paráda Bahňáku!

Re: Poděkování

Posted: 12:32 01. Nov 2011
by Nalkanar
Díky za včerejší pokec...
PS: někteří by si měli doplnit znalost reálií, přecijen když na otázku pro Dei-Anangovce odpovídá elfka :roll:

Re: Poděkování

Posted: 15:33 01. Nov 2011
by D_E_K_A
Spíše je to gratulace, než poděkování... a to Mayi, že se stala plnohodnotným DMkem! :)
Hodně, štěstí, zdaru a pevné nervy a spravedlivě posouzené jednání!

Re: Poděkování

Posted: 17:54 01. Nov 2011
by Tretas
Děkuju Koře a Fallovi za spisování deníku.
Oživuje mi to staré dobré časy v šesté rotě.

Re: Poděkování

Posted: 19:38 01. Nov 2011
by sendys
Tretas wrote:Děkuju Koře a Fallovi za spisování deníku.
Oživuje mi to staré dobré časy v šesté rotě.
přidám se rád si zavspomínam na staré časy ....... a chybí mi tu ....

Re: Poděkování

Posted: 20:20 01. Nov 2011
by Thuereg
Díky asi Kokosákovi za pěknou vsuvku do hry a zároveň sorry že sem se moc neangažoval, ale od jistejch událostí se radši do podobnejch kejklů radši moc nezapojuju. Koukaj z toho jenom trable :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 20:46 01. Nov 2011
by kokosak
Nic mi tak nezvedne náladu, jako dobře hrané postavy. Dneska sem byl s váma se všema moc spokojenej :)

Re: Poděkování

Posted: 22:25 01. Nov 2011
by jachyra
Tretas wrote:Děkuju Koře a Fallovi za spisování deníku.
Oživuje mi to staré dobré časy v šesté rotě.
:mrgreen: rado sa stalo .. a z roty by toho bolo aj viac, len už nemáme prístup k starým hláseniam VI roty, tak môžeme spisovať len to, na čo si spomenieme ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:58 02. Nov 2011
by Sielencer
Třikrát " Hurá !" Kucikovi za resuscitaci a všem dalším před i za oponou za udržení Thalie při životě :)

Re: Poděkování

Posted: 01:20 03. Nov 2011
by Molly23
Díky za čajovnu :D a nadměrně opálený nos....

Re: Poděkování

Posted: 01:25 03. Nov 2011
by kokosak
Pokud je tvůj nos hnědý od opálení, pak jsi ho nestrkal tam, kam si měl :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:32 03. Nov 2011
by LDamian
Také se přidávám s díky hráčce a hráči Kory a Falliona. Velmi pěkně psaný příběh se spoustou zajímavých informací o tom, jak to tehdy fungovalo v armádě. :)

Určitě pokračovat, moc se těším na to, až budete popisovat i další věci včetně třeba občanské války. Ta ještě snad vůbec nikde popsaná není z hlediska postav a zrovna pohled Kory by byl úžasný.

Re: Poděkování

Posted: 01:56 03. Nov 2011
by Molly23
kokosak wrote:Pokud je tvůj nos hnědý od opálení, pak jsi ho nestrkal tam, kam si měl :wink:
Noták... to tu mám natvrdo říkat, že ho mám od sra***??