Page 170 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:38 07. Jan 2014
by klobouk
Infra wrote:Tohle mi nepřipadá relevantní. Nenahráváš každou změnu. Pouze co se týče ras a povolání. A tyto věci, se neupravují každý den. Test tu byl, ale přišlo se o něj. Jestli časem bude, tak bude, momentálně neni a dlouho nebude. Kdo si chce bez kazů počítat, musí papír a všechno si dvakrát překontrolovat, jestli tomu tak je.

Troll: <2;3> What is it?
Co? A jak dostanu věc do modulu? Máme na Thalii nějaký modul sestavovací script, že nahrávám jen affected resources? Nebo jak dostanu do hry změněnej script, když ji teda nenahrávám? Nahrávám ji.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:45 07. Jan 2014
by Infra
Boha, test server, měl jen haky potřebné pro rasy a povolání, rozhodně tam nebyly skripty otevírání dveří a jiné věci. Chápeš? Nenahráváš tam komplet celou NT.

Modul test serveru a modul NT jsou dva naprosto odlišné moduly, které mají společné pouze haky povolání a ras.

Nekompiloval jsi celou NT, kvůli test modulu.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:46 07. Jan 2014
by klobouk
Ok

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:03 07. Jan 2014
by Shaman88
Infra wrote:Boha, test server, měl jen haky potřebné pro rasy a povolání, rozhodně tam nebyly skripty otevírání dveří a jiné věci. Chápeš? Nenahráváš tam komplet celou NT.

Modul test serveru a modul NT jsou dva naprosto odlišné moduly, které mají společné pouze haky povolání a ras.

Nekompiloval jsi celou NT, kvůli test modulu.
Jsi trošku mimo, prakticky je té práce mnohem víc než si myslí klobouk. Vzhledem k tomu že v masteru jsme u některých eventů na limitu tak abychom ušetřili konstanty, proměnné a funkce tak jsou úpravy povolání a ras přímo zaintegrované do ostatních systémů NT bez použití oddělujících rozhraní.
Takže ve výsledku připravit opravu jak pro test master tak pro test server znamená dělat celou opravu 2x a pokaždé jinak.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:09 07. Jan 2014
by -darkvision-
Chybí mi že lehký krumpáč nemohou používat veškerá povolání ..

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:39 07. Jan 2014
by Infra
:shock: Tak to jsem vážně netušil. To se omlouvám no.
Představoval jsem si to jinak.

Měl jsem za to, že je tam nějaká třída, která to všechno definuje. Hold si to nedovedu představit.

Ale stejně si myslím, že pro test není nutné mít aktuální modul, stačí tam mít aktuální nastavení ras a povolání, zbytek může být cokoliv.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:50 07. Jan 2014
by Caehan
ůň.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:16 08. Jan 2014
by Rejty
Caehan wrote:ůň.
Co to je? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:18 08. Jan 2014
by G-ladiator
Asi nějaké ízdní víře :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:02 12. Jan 2014
by Bahnak
Budou vlastně balíky jako na ST?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:41 12. Jan 2014
by Aulus
Bahnak wrote:Budou vlastně balíky jako na ST?
Budou, bohužel není jisté kdy.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:20 12. Jan 2014
by Rejty
Bahnak wrote:Budou vlastně balíky jako na ST?
Budou, jestli se toho chce někdo ujmout, tak klidně může.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:54 13. Jan 2014
by Radim
Více kohoutků na vodu v podtemnu :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:17 14. Jan 2014
by Rejty
Radim wrote:Více kohoutků na vodu v podtemnu :mrgreen:
Co tím přesně myslíš? Pitné zdroje?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:04 14. Jan 2014
by -darkvision-
Rejty wrote:
Radim wrote:Více kohoutků na vodu v podtemnu :mrgreen:
Co tím přesně myslíš? Pitné zdroje?
Ano.