Page 170 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:29 22. Feb 2012
by Bruciacullo
Silničáři tentokrát nebyli zaskočeni!!!!!!!!! :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 00:42 22. Feb 2012
by Molly23
Shaman88 wrote:Mám problém - připojím se do hry.
Po chvilce mi padne hra ale neopojí mě to ze hry ale moje postava zůstane ve hře.
Když se připojím do hry, jsem ve hře 2x.....

Nevíte co s tím?
Oh, jistě že vím!

Image

Re: Vtípky

Posted: 02:06 22. Feb 2012
by XŠevyX
Molly23 wrote:
Shaman88 wrote:Mám problém - připojím se do hry.
Po chvilce mi padne hra ale neopojí mě to ze hry ale moje postava zůstane ve hře.
Když se připojím do hry, jsem ve hře 2x.....

Nevíte co s tím?
Oh, jistě že vím!

Image

Tímto se vyjasňuje Larethin kanón :lol: :lol: Zeptej se Shamana jak to dělá a pak můžeš zpívát kanón i o tisících hlasech :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 08:43 22. Feb 2012
by Amber
XŠevyX wrote:Tímto se vyjasňuje Larethin kanón :lol: :lol: Zeptej se Shamana jak to dělá a pak můžeš zpívát kanón i o tisících hlasech :mrgreen:
Hm.... :) ne ne, nebudu mít přeci nějaké kopie, které by si volně pobíhaly po Thalii... :twisted:

Edit: :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:26 22. Feb 2012
by de Aers
Objeven nový prvek
Romík (lat. Cikanium) - přestože mu bývá přiřazena chem. zn. Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india. Je hojně zastoupený na zemském povrchu.
Základní fyzikálně chemické vlastnosti: romík je hnědý, měkký, zapáchající poloblb. Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená že v ní neplave. Romík je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií, naopak dobře vstřebává alkohol. Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy. Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup.
Sloučeniny: derivátem romíku a india je Kumarin. Jedná se o prudký jed.
Využití: využití romíku v technické praxi je mizivé. Za 2.sv.války se používal pro výrobu mýdla, v současnosti má uplatnění pouze v sociálním inženýrství.

Re: Vtípky

Posted: 10:54 22. Feb 2012
by Molly23
Pobavila mě historka od jedněch šermířů, možná ji také bude někdo znát ale...

Byl nějakej sjezd šermířů jo a jako byla tam bitva a frantíci přijeli s hliníkovejma zbraněma a zděšeně koukali, že se tam fakt jako těma zbraněma mlátěj. Jeden takový chudák v bitvě potkal čecha...

Frantík: *poklekl držíce meč obouma rukama na koncích zbraně se kryje a prosí* Aluminium! Aluminium!
Čech: :viking: Mě je jedno v jakého boha věříš!!! *prásk! a meč zlomil*

Re: Vtípky

Posted: 17:18 22. Feb 2012
by Amber
de Aers wrote: ...
Image

Re: Vtípky

Posted: 19:40 22. Feb 2012
by Prasokralik
Molly23 wrote:Pobavila mě historka od jedněch šermířů, možná ji také bude někdo znát ale...

Byl nějakej sjezd šermířů jo a jako byla tam bitva a frantíci přijeli s hliníkovejma zbraněma a zděšeně koukali, že se tam fakt jako těma zbraněma mlátěj. Jeden takový chudák v bitvě potkal čecha...

Frantík: *poklekl držíce meč obouma rukama na koncích zbraně se kryje a prosí* Aluminium! Aluminium!
Čech: :viking: Mě je jedno v jakého boha věříš!!! *prásk! a meč zlomil*
Tuhle jsem slyšel s kyrisem :D

Když už jsme u šermířů, kdysi jsem u nějaké historicko-šermířské skvadry zaslechl taky povedenou historku. To když si jeden z nich vykloubil rameno a utíkal s tím k doktorovi. řekl mu prý - udělejte mi s tím co chcete ale opovažte se mi to vlastníma rukama rovnat. Po tom co se doktor dotázal, jak se mu zranění stalo a odpovědí bylo špatné krytí palcátu štítem, doktor chudák celý zbledl a to poslední co by ho napadlo, by bylo rovnání šermířova kloubu. Když odběhl do kanclu, k šermíři se obrátila sestřička a povídala něco ve smyslu:
"To víte, on měl pan doktor asi před půlrokem zlomenou čelist. Přišel k nám jeden takovej jako vy, ještě měl na vykloubené ruce takovou tu plechovou rukavici. Taky mu říkal, ať mu to nenarovnává, ale náš pan doktor si nedal říct a..."

Re: Vtípky

Posted: 21:24 22. Feb 2012
by kokosak
de Aers wrote:Objeven nový prvek
Romík.
Možná sem citlivka, ale tohle mi vtipný nepřijde. Spíš je mi k blití. Asi že mi z části příbuzenstva za druhý světový mýdlo nadělali. Takže vocaď pocaď. :evil:

Re: Vtípky

Posted: 21:33 22. Feb 2012
by Amber
Včerejší diskuze... :D


Nalkanar: Víš, v kolik hodin má být slušné děvče v posteli?
Já: Nevím. V kolik?
Nalkanar: V osm, aby už v deset mohla být doma.

....

Já: Víš, v kolik hodin má jít slušné děvče spát?
Nalkanar: Nevím. V kolik?
Já: Ve dvě ráno, když ji server vyhodí při restartu.

Re: Vtípky

Posted: 00:05 23. Feb 2012
by Ajax the Great
To je supr ^^

Re: Vtípky

Posted: 00:32 23. Feb 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 16:07 23. Feb 2012
by Bahnak
Prasokralik wrote:Tuhle jsem slyšel s kyrisem :D
Ten pohled na "I" vyloženě bolí...
Ale nebudu SPAMovat forky tak jeden pošlu:
Taky se vám to občas stává? Nedávno mě kámoši vytáhli ven. Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu před půlnocí, ale hodiny ubíhaly,pivo chutnalo a teklo příliš hladce. Okolo půl třetí ráno, ožratý jako sviňa, jsemse vydal domů. Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale ožily a třikrát zakukaly. Napadlo mě, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9x zakukal. Byl jsem fakt hrdej na svou schopnost šikovně se vyhnout možným konfliktním situacím! Ráno, když se mě pak manželka ptala,kdy jsem se vrátil večer domů, tak jsem jí s klidem řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila! WOW! "Jsem z toho venku"
zajásal jsem!! Potom mi ale oznámila, že budeme muset koupit nové kukačkové hodiny. Když jsem se zeptal proč, odpověděla: Tak si představ,že v noci třikrát zakukaly,potom řekly do prdele, ještě čtyřikrát zakukaly, odkašlaly si, třikrát zakukaly, chvíli se chechtaly, potom ještě dvakrát kukly a nakonec si prdly...

Re: Vtípky

Posted: 17:34 23. Feb 2012
by Shaman88
kokosak wrote:
de Aers wrote:Objeven nový prvek
Romík.
Možná sem citlivka, ale tohle mi vtipný nepřijde. Spíš je mi k blití. Asi že mi z části příbuzenstva za druhý světový mýdlo nadělali. Takže vocaď pocaď. :evil:
Mě to třeba vtipný příjde, resp. celý tenn příspěvek je to krutá realita, se kterou se setkávám každý den. A jelikož s tím nemůžu nic dělat, tak mi nezbývá nic jiného než se tomu smát.....

Re: Vtípky

Posted: 17:47 23. Feb 2012
by de Aers
kokosak wrote:
de Aers wrote:Objeven nový prvek
Romík.
Možná sem citlivka, ale tohle mi vtipný nepřijde.
A co já s tim mam dělat ? Mě to pobavilo, tak jsem to poslal dál.