Page 170 of 331
Re: Poděkování
Posted: 07:57 03. Nov 2011
by jachyra
LDamian wrote:...Určitě pokračovat, moc se těším na to, až budete popisovat i další věci včetně třeba občanské války...
Tak toto práve asik bude problém

vtedy akurát sme s Fallom nehrali a ja sama si už príliš nespomínam, čo všetko sa udialo + nemá mi to kto pripomenúť .. a tiež mám už neprístupné hlásenia VI. roty (ktovie, či nie sú už zmazané)

aby som aspoň odtiaľ niečo vytiahla
Re: Poděkování
Posted: 23:55 03. Nov 2011
by J.F.Payne
Dík Lashekovi a partě za dnešek.
Re: Poděkování
Posted: 00:08 04. Nov 2011
by Molly23
Taky díky skupince...
Re: Poděkování
Posted: 00:15 04. Nov 2011
by Nalkanar
Díky Jitřenkám (a elfímu duu), že jsme to konečně sfoukli. Asi to nebylo až tak těžké, jak jsem možná předkládal... ale nebyl jsem si jist, že nezabloudíme

Re: Poděkování
Posted: 09:22 04. Nov 2011
by Braenn
Připojím se k poděkování Jona:)
Super to bylo, plazení ve sračkách, závěrečná očista a Ryu, co to všechno uklidí.
Nic neříkej, Ryudere, vím co si myslíš!

Re: Poděkování
Posted: 10:41 04. Nov 2011
by KaTo
Nalkanar wrote:Díky Jitřenkám...
Díky všem, za pohodovou "bloudící" akcičku ve stylu: "Ale teĎ už tam FAKT budeme!"
P.S.
Mě na závěr rozesmála "nezištná" pomoc a "nevyžádané" informace od všech elfek chlapíkovi na rozcestí, kterého jsme tím vyděsili(y) takřka k smrti

.
Re: Poděkování
Posted: 21:07 04. Nov 2011
by Absinthorix
Díky za
živý svět
Takové drobnosti jako myšky v dílně, nebo stráž co si všimne supícího dobrodruha, kterej kolem ní profičí jako vzteklý šnek, prostě velmi potěší.
Re: Poděkování
Posted: 21:51 04. Nov 2011
by xxxMajkyxxx
KaTo wrote:Nalkanar wrote:Díky Jitřenkám...
Díky všem, za pohodovou "bloudící" akcičku ve stylu: "Ale teĎ už tam FAKT budeme!"
P.S.
Mě na závěr rozesmála "nezištná" pomoc a "nevyžádané" informace od všech elfek chlapíkovi na rozcestí, kterého jsme tím vyděsili(y) takřka k smrti

.
Take se pripojim k diky

. Je dost mozne, ze se pan nakonec bal i vratit do mesta

Re: Poděkování
Posted: 19:40 05. Nov 2011
by zachy
Díky DM kokosákovi a hráči postavy Abilio za fajn hru. Škoda jen, že ta potvora víla nezemřela

Re: Poděkování
Posted: 00:06 06. Nov 2011
by Miell
Pěkně děkujeme za hezký qustík, Mayo

Zároveň omluva Sallovi, že jsem mu opomněla napsat. Promiň

Re: Poděkování
Posted: 00:15 06. Nov 2011
by Nalkanar
Miell wrote:Pěkně děkujeme za hezký qustík, Mayo

Zároveň omluva Sallovi, že jsem mu opomněla napsat. Promiň

Taktéž díky

Re: Poděkování
Posted: 03:03 06. Nov 2011
by wsweetjane
Díky za prstík mrtvoly kokosákovi i za trpělivost se kterou ho řešilX-D
Re: Poděkování
Posted: 13:58 06. Nov 2011
by menderon
"Děkuji Vlkovi za bohatě naplněné dopoledne strávené v zajetí." "Jen houšť."
Edit: prosím, všiměte si i těch uvozovek

Re: Poděkování
Posted: 23:32 06. Nov 2011
by marii
Diky kralovne vil)
Re: Poděkování
Posted: 23:37 06. Nov 2011
by Derken-
Děkuji dětem černých srdcí. Teď už nás čeká jen poslední zkouška. A ta je černá jako obsidián

A je větší
