CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Anderson I
Měšťan
Posts: 188
Joined: 17:37 08. May 2007
Location: Hradec Králové
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Anderson I »

DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky? :mrgreen:
Co třeba u rohatýho? :D
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by DenGrasse »

Anderson I wrote:
DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky? :mrgreen:
Co třeba u rohatýho? :D
.. nevim nevim... mam z tebe pocit, že pajky nemáš rád :mrgreen: já bych bylů vopatrnej než si jí pohněvám :mrgreen:
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by photter »

už hovno nadělám, haky sou uzavřený, leda by ukecala kucíka, aby to tam extra přidal
(kuciku mám u tebe flašku, jestli k tomu ukecávání dojde)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by LDamian »

Tak par navrhu, co by se mohlo udelat, pokud na to bude cas a chut.

Batohy

Chybi mi batohy nebo proste containery do inventare - klidne bez snizovani vahy - jde spis o to, abych si mohl udelat poradek. Takze pokud neni zamer ze nejsou, tak ty.

Pouta

retez / pouta - jako vylepsena verze lana - vim, ze neco takoveho je, ale nevidel jsem to nikde na povrchu v prodeji - mozna jsem jen nenasel?

Jinak by nebyla spatna ani moznost natvrdo nejaka specialni pouta pouzit na nekoho v bezvedomi/v paralyze. Proste by se to nejakou dobu provadelo a dotycny by pak mel pouta na sobe a ta by ho prislusne omezovala. Zmizela by smrti majitele/restartem/prikazem majitele. Vyresilo by to nektere potize pri snaze nekoho svazat, odchytit a podobne - byla by tam podpora systemu.

Hostince, soukromi a zamykatelne dvere

Trochu mi vadi soucasny styl fungovani hostincu. Koupim si pokoj a jdu spat, ale kde kdo mi vleze do pokoje. Nekde jsou alespon dvere, ktere si mohu zamknout skillem, ale v mnoha hostincich neni ani to. Idealni by bylo, kdyby od jednotlivych pokoju byly skutecne klice a majitel klice si svuj pokoj mohl zamknout s urcitym DC dle kvality a zabezpeceni hospody a pokoje.

Alternativne nebo jako doplnek by se mohly dat do prodeje zamky s ruznou kvalitou, ktery by se nasadily na dvere a zamkl zamykatelne dvere vzdy s urcitym DC - treba 15/25/35 a majitel by mel od nej klic. To by celou vec take resilo, stacilo by pak vsechny dvere v hostincich predelat na zamykatelne a kdo by mel zajem o sve soukromi, koupil by si zamek + by to slo pouzivat i jinde. Zamky mohou klidne byt dost drahe, aby je lidi (aspon ty lepsi) nenechavali jen tak z legrace ruzne na dverich, ale aby si ho vzdy vzali sebou.

Postele na kterych se da lezet

V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.

Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.

Tamni hostince se mi celkove (az na nemoznost ty dvere odemknout zlodejem - pokud si to dobre pamatuji) velmi zamlouvaji. Je to skvela kulisa pro hrani rp i vydavani penez za rp veci. I tady by bylo prijemne pozvat slecnu do luxusniho apartma za x set nebo tisic gp s bazenkem a se vsim moznym.

Nevestinec a lazne

Idealne cele doupe neresti - s pouzitelnyma postelema, vyberem peknych bab (pripadne muzu, at mne nikdo neosocuje, ze...) se zabavnyma dialogama se spoustou moznosti, ci proste jen luxusni lazne pro bohate s nejakym tim povyrazenim. Koneckoncu ty slapky v pristavu nejsou nic moc a hlavne uz se "okoukaly".

Dostupne knihy, svitky a podobne

Prazdne knihy mi pripadaji velice drahe na to, aby se nejak vic vyuzivaly. Mozna jsem jen nenasel spravny obchod, ale na to, abych si ve hre s nejakou postavou vedl denicek to proste neni.

Hazard

Pro zacatek treba kostky, karty... :wink:

Moznost sponzorovat svou cirkev

I kdyz treba chci darovat neco na cirkev Deinanga, tak to tam v dialogu chybi. Pokud by byla u daru sance treba na pozehnani od kneze, take by to nebylo spatne.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Píšu si.

Hodně z toho se plánuje, ale holt jsou pořád nějaký přednější věci a málo času.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Batohy

Chybi mi batohy nebo proste containery do inventare - klidne bez snizovani vahy - jde spis o to, abych si mohl udelat poradek. Takze pokud neni zamer ze nejsou, tak ty.
Batohy budou s novymi obchody a crafty.
Pouta

retez / pouta - jako vylepsena verze lana - vim, ze neco takoveho je, ale nevidel jsem to nikde na povrchu v prodeji - mozna jsem jen nenasel?
Nevim, jestli to jde udelat systemove.
Hostince, soukromi a zamykatelne dvere
Toto bude spolu se systemem pronajmu bytu a domu.
Postele na kterych se da lezet

V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Tohle je nekde na vaultu.
Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Nevim co je tak prinosnyho na tom, ze se da do vany vlezt.
Nevestinec a lazne

Idealne cele doupe neresti - s pouzitelnyma postelema, vyberem peknych bab (pripadne muzu, at mne nikdo neosocuje, ze...) se zabavnyma dialogama se spoustou moznosti, ci proste jen luxusni lazne pro bohate s nejakym tim povyrazenim. Koneckoncu ty slapky v pristavu nejsou nic moc a hlavne uz se "okoukaly".
Lazne mel Daanri rozdelany, ale kde je mu konec...
Dostupne knihy, svitky a podobne

Prazdne knihy mi pripadaji velice drahe na to, aby se nejak vic vyuzivaly. Mozna jsem jen nenasel spravny obchod, ale na to, abych si ve hre s nejakou postavou vedl denicek to proste neni.
Vyresi se s novou paletou.
Hazard

Pro zacatek treba kostky, karty... :wink:
Mozna casem, ale ted jsou dulezitejsi veci...
Moznost sponzorovat svou cirkev

I kdyz treba chci darovat neco na cirkev Deinanga, tak to tam v dialogu chybi. Pokud by byla u daru sance treba na pozehnani od kneze, take by to nebylo spatne.
Ja bych chtel zavest neco jako dary a obeti bohu s moznosti nejakeho bonusu ci postihu...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Rejty wrote:
Postele na kterych se da lezet

V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Tohle je nekde na vaultu.
Jestli se nepletu, tak to jsou tilesetové postele, kterých není tolik, co normálních plc. postelí.
Rejty wrote:
Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Nevim co je tak prinosnyho na tom, ze se da do vany vlezt.
Jednou pochopíš :mrgreen: :mrgreen:

Třeba na ostrovech nedaleko chrámu Xi'An v bordelu byla báječná vana.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
cmon
Pomocník
Posts: 244
Joined: 18:08 06. Oct 2007

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by cmon »

Možná by to chtělo udělat nějakej systém víry...prostě kdo chodí pravidalně do kostela a dává oběti pořád, by neměl takový postihy při smrti nebo by kněz bez toho prostě nemohl kouzlit a podobný parádičky a všecko by se to muselo provádět pravidelně...
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

že by dežaví?
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Nenute nikoho do modleni, kdyz to nebude chtit delat, tak si stejne jen povinne odklika v chramu. Takovyhle veci se musi delat systemem bonusu, takze kdo se modli ma vyhody, kdo se nemodli, muze zit i bez toho, ale nedostane ty vyhody...
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

cmon wrote:Možná by to chtělo udělat nějakej systém víry...prostě kdo chodí pravidalně do kostela a dává oběti pořád, by neměl takový postihy při smrti nebo by kněz bez toho prostě nemohl kouzlit a podobný parádičky a všecko by se to muselo provádět pravidelně...
Tohle se řešilo už asi dvakrát a pokaždý se došlo k tomu, že prostě ne.

@Krata
Deža neví.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krata »

sakra..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Neithan1 »

Hazard, Pro zacatek treba kostky, karty... :wink:
Kasino by malo byt v Ostruhu ak sa nemylim.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Pajule »

DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky? :mrgreen:
kónečně si mě nikdo vážíí :D :D nejoblíbenější lokace?hmm to nevim..ivory? :D :D :D :D :mrgreen: né to né..ale stejně nejhezčí je obrázek vítá tě thálie :D :D :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

toz, jako rikam to uz hodnekrat, ale kasino klidne udelam, ale prioritou je pro men ted craft.. rad bych ho dodelal co nejdrive to pude.
A zase se craftí...
Post Reply