Co třeba u rohatýho?DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?
CO VAM NA THALII CHYBI?
-
Anderson I
- Měšťan
- Posts: 188
- Joined: 17:37 08. May 2007
- Location: Hradec Králové
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
.. nevim nevim... mam z tebe pocit, že pajky nemáš rádAnderson I wrote:Co třeba u rohatýho?DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
už hovno nadělám, haky sou uzavřený, leda by ukecala kucíka, aby to tam extra přidal
(kuciku mám u tebe flašku, jestli k tomu ukecávání dojde)
(kuciku mám u tebe flašku, jestli k tomu ukecávání dojde)
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak par navrhu, co by se mohlo udelat, pokud na to bude cas a chut.
Batohy
Chybi mi batohy nebo proste containery do inventare - klidne bez snizovani vahy - jde spis o to, abych si mohl udelat poradek. Takze pokud neni zamer ze nejsou, tak ty.
Pouta
retez / pouta - jako vylepsena verze lana - vim, ze neco takoveho je, ale nevidel jsem to nikde na povrchu v prodeji - mozna jsem jen nenasel?
Jinak by nebyla spatna ani moznost natvrdo nejaka specialni pouta pouzit na nekoho v bezvedomi/v paralyze. Proste by se to nejakou dobu provadelo a dotycny by pak mel pouta na sobe a ta by ho prislusne omezovala. Zmizela by smrti majitele/restartem/prikazem majitele. Vyresilo by to nektere potize pri snaze nekoho svazat, odchytit a podobne - byla by tam podpora systemu.
Hostince, soukromi a zamykatelne dvere
Trochu mi vadi soucasny styl fungovani hostincu. Koupim si pokoj a jdu spat, ale kde kdo mi vleze do pokoje. Nekde jsou alespon dvere, ktere si mohu zamknout skillem, ale v mnoha hostincich neni ani to. Idealni by bylo, kdyby od jednotlivych pokoju byly skutecne klice a majitel klice si svuj pokoj mohl zamknout s urcitym DC dle kvality a zabezpeceni hospody a pokoje.
Alternativne nebo jako doplnek by se mohly dat do prodeje zamky s ruznou kvalitou, ktery by se nasadily na dvere a zamkl zamykatelne dvere vzdy s urcitym DC - treba 15/25/35 a majitel by mel od nej klic. To by celou vec take resilo, stacilo by pak vsechny dvere v hostincich predelat na zamykatelne a kdo by mel zajem o sve soukromi, koupil by si zamek + by to slo pouzivat i jinde. Zamky mohou klidne byt dost drahe, aby je lidi (aspon ty lepsi) nenechavali jen tak z legrace ruzne na dverich, ale aby si ho vzdy vzali sebou.
Postele na kterych se da lezet
V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Tamni hostince se mi celkove (az na nemoznost ty dvere odemknout zlodejem - pokud si to dobre pamatuji) velmi zamlouvaji. Je to skvela kulisa pro hrani rp i vydavani penez za rp veci. I tady by bylo prijemne pozvat slecnu do luxusniho apartma za x set nebo tisic gp s bazenkem a se vsim moznym.
Nevestinec a lazne
Idealne cele doupe neresti - s pouzitelnyma postelema, vyberem peknych bab (pripadne muzu, at mne nikdo neosocuje, ze...) se zabavnyma dialogama se spoustou moznosti, ci proste jen luxusni lazne pro bohate s nejakym tim povyrazenim. Koneckoncu ty slapky v pristavu nejsou nic moc a hlavne uz se "okoukaly".
Dostupne knihy, svitky a podobne
Prazdne knihy mi pripadaji velice drahe na to, aby se nejak vic vyuzivaly. Mozna jsem jen nenasel spravny obchod, ale na to, abych si ve hre s nejakou postavou vedl denicek to proste neni.
Hazard
Pro zacatek treba kostky, karty...
Moznost sponzorovat svou cirkev
I kdyz treba chci darovat neco na cirkev Deinanga, tak to tam v dialogu chybi. Pokud by byla u daru sance treba na pozehnani od kneze, take by to nebylo spatne.
Batohy
Chybi mi batohy nebo proste containery do inventare - klidne bez snizovani vahy - jde spis o to, abych si mohl udelat poradek. Takze pokud neni zamer ze nejsou, tak ty.
Pouta
retez / pouta - jako vylepsena verze lana - vim, ze neco takoveho je, ale nevidel jsem to nikde na povrchu v prodeji - mozna jsem jen nenasel?
Jinak by nebyla spatna ani moznost natvrdo nejaka specialni pouta pouzit na nekoho v bezvedomi/v paralyze. Proste by se to nejakou dobu provadelo a dotycny by pak mel pouta na sobe a ta by ho prislusne omezovala. Zmizela by smrti majitele/restartem/prikazem majitele. Vyresilo by to nektere potize pri snaze nekoho svazat, odchytit a podobne - byla by tam podpora systemu.
Hostince, soukromi a zamykatelne dvere
Trochu mi vadi soucasny styl fungovani hostincu. Koupim si pokoj a jdu spat, ale kde kdo mi vleze do pokoje. Nekde jsou alespon dvere, ktere si mohu zamknout skillem, ale v mnoha hostincich neni ani to. Idealni by bylo, kdyby od jednotlivych pokoju byly skutecne klice a majitel klice si svuj pokoj mohl zamknout s urcitym DC dle kvality a zabezpeceni hospody a pokoje.
Alternativne nebo jako doplnek by se mohly dat do prodeje zamky s ruznou kvalitou, ktery by se nasadily na dvere a zamkl zamykatelne dvere vzdy s urcitym DC - treba 15/25/35 a majitel by mel od nej klic. To by celou vec take resilo, stacilo by pak vsechny dvere v hostincich predelat na zamykatelne a kdo by mel zajem o sve soukromi, koupil by si zamek + by to slo pouzivat i jinde. Zamky mohou klidne byt dost drahe, aby je lidi (aspon ty lepsi) nenechavali jen tak z legrace ruzne na dverich, ale aby si ho vzdy vzali sebou.
Postele na kterych se da lezet
V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Tamni hostince se mi celkove (az na nemoznost ty dvere odemknout zlodejem - pokud si to dobre pamatuji) velmi zamlouvaji. Je to skvela kulisa pro hrani rp i vydavani penez za rp veci. I tady by bylo prijemne pozvat slecnu do luxusniho apartma za x set nebo tisic gp s bazenkem a se vsim moznym.
Nevestinec a lazne
Idealne cele doupe neresti - s pouzitelnyma postelema, vyberem peknych bab (pripadne muzu, at mne nikdo neosocuje, ze...) se zabavnyma dialogama se spoustou moznosti, ci proste jen luxusni lazne pro bohate s nejakym tim povyrazenim. Koneckoncu ty slapky v pristavu nejsou nic moc a hlavne uz se "okoukaly".
Dostupne knihy, svitky a podobne
Prazdne knihy mi pripadaji velice drahe na to, aby se nejak vic vyuzivaly. Mozna jsem jen nenasel spravny obchod, ale na to, abych si ve hre s nejakou postavou vedl denicek to proste neni.
Hazard
Pro zacatek treba kostky, karty...
Moznost sponzorovat svou cirkev
I kdyz treba chci darovat neco na cirkev Deinanga, tak to tam v dialogu chybi. Pokud by byla u daru sance treba na pozehnani od kneze, take by to nebylo spatne.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Píšu si.
Hodně z toho se plánuje, ale holt jsou pořád nějaký přednější věci a málo času.
Hodně z toho se plánuje, ale holt jsou pořád nějaký přednější věci a málo času.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Batohy budou s novymi obchody a crafty.Batohy
Chybi mi batohy nebo proste containery do inventare - klidne bez snizovani vahy - jde spis o to, abych si mohl udelat poradek. Takze pokud neni zamer ze nejsou, tak ty.
Nevim, jestli to jde udelat systemove.Pouta
retez / pouta - jako vylepsena verze lana - vim, ze neco takoveho je, ale nevidel jsem to nikde na povrchu v prodeji - mozna jsem jen nenasel?
Toto bude spolu se systemem pronajmu bytu a domu.Hostince, soukromi a zamykatelne dvere
Tohle je nekde na vaultu.Postele na kterych se da lezet
V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Nevim co je tak prinosnyho na tom, ze se da do vany vlezt.Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Lazne mel Daanri rozdelany, ale kde je mu konec...Nevestinec a lazne
Idealne cele doupe neresti - s pouzitelnyma postelema, vyberem peknych bab (pripadne muzu, at mne nikdo neosocuje, ze...) se zabavnyma dialogama se spoustou moznosti, ci proste jen luxusni lazne pro bohate s nejakym tim povyrazenim. Koneckoncu ty slapky v pristavu nejsou nic moc a hlavne uz se "okoukaly".
Vyresi se s novou paletou.Dostupne knihy, svitky a podobne
Prazdne knihy mi pripadaji velice drahe na to, aby se nejak vic vyuzivaly. Mozna jsem jen nenasel spravny obchod, ale na to, abych si ve hre s nejakou postavou vedl denicek to proste neni.
Mozna casem, ale ted jsou dulezitejsi veci...Hazard
Pro zacatek treba kostky, karty...
Ja bych chtel zavest neco jako dary a obeti bohu s moznosti nejakeho bonusu ci postihu...Moznost sponzorovat svou cirkev
I kdyz treba chci darovat neco na cirkev Deinanga, tak to tam v dialogu chybi. Pokud by byla u daru sance treba na pozehnani od kneze, take by to nebylo spatne.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jestli se nepletu, tak to jsou tilesetové postele, kterých není tolik, co normálních plc. postelí.Rejty wrote:Tohle je nekde na vaultu.Postele na kterych se da lezet
V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Jednou pochopíšRejty wrote:Nevim co je tak prinosnyho na tom, ze se da do vany vlezt.Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Třeba na ostrovech nedaleko chrámu Xi'An v bordelu byla báječná vana.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Možná by to chtělo udělat nějakej systém víry...prostě kdo chodí pravidalně do kostela a dává oběti pořád, by neměl takový postihy při smrti nebo by kněz bez toho prostě nemohl kouzlit a podobný parádičky a všecko by se to muselo provádět pravidelně...
Moidrin Kluzký z rodu Rudovousů - Trpaslík-obchodník s nedostupným zbožím
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Bolák Obrolom - Hobit-Pán šelem, zabiják orků
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
že by dežaví?
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nenute nikoho do modleni, kdyz to nebude chtit delat, tak si stejne jen povinne odklika v chramu. Takovyhle veci se musi delat systemem bonusu, takze kdo se modli ma vyhody, kdo se nemodli, muze zit i bez toho, ale nedostane ty vyhody...
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tohle se řešilo už asi dvakrát a pokaždý se došlo k tomu, že prostě ne.cmon wrote:Možná by to chtělo udělat nějakej systém víry...prostě kdo chodí pravidalně do kostela a dává oběti pořád, by neměl takový postihy při smrti nebo by kněz bez toho prostě nemohl kouzlit a podobný parádičky a všecko by se to muselo provádět pravidelně...
@Krata
Deža neví.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
sakra..
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Kasino by malo byt v Ostruhu ak sa nemylim.Hazard, Pro zacatek treba kostky, karty...
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
kónečně si mě nikdo vážííDenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
toz, jako rikam to uz hodnekrat, ale kasino klidne udelam, ale prioritou je pro men ted craft.. rad bych ho dodelal co nejdrive to pude.
A zase se craftí...