Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:49 24. Nov 2008
Co třeba u rohatýho?DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?
Co třeba u rohatýho?DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?
.. nevim nevim... mam z tebe pocit, že pajky nemáš rádAnderson I wrote:Co třeba u rohatýho?DenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?
Batohy budou s novymi obchody a crafty.Batohy
Chybi mi batohy nebo proste containery do inventare - klidne bez snizovani vahy - jde spis o to, abych si mohl udelat poradek. Takze pokud neni zamer ze nejsou, tak ty.
Nevim, jestli to jde udelat systemove.Pouta
retez / pouta - jako vylepsena verze lana - vim, ze neco takoveho je, ale nevidel jsem to nikde na povrchu v prodeji - mozna jsem jen nenasel?
Toto bude spolu se systemem pronajmu bytu a domu.Hostince, soukromi a zamykatelne dvere
Tohle je nekde na vaultu.Postele na kterych se da lezet
V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Nevim co je tak prinosnyho na tom, ze se da do vany vlezt.Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Lazne mel Daanri rozdelany, ale kde je mu konec...Nevestinec a lazne
Idealne cele doupe neresti - s pouzitelnyma postelema, vyberem peknych bab (pripadne muzu, at mne nikdo neosocuje, ze...) se zabavnyma dialogama se spoustou moznosti, ci proste jen luxusni lazne pro bohate s nejakym tim povyrazenim. Koneckoncu ty slapky v pristavu nejsou nic moc a hlavne uz se "okoukaly".
Vyresi se s novou paletou.Dostupne knihy, svitky a podobne
Prazdne knihy mi pripadaji velice drahe na to, aby se nejak vic vyuzivaly. Mozna jsem jen nenasel spravny obchod, ale na to, abych si ve hre s nejakou postavou vedl denicek to proste neni.
Mozna casem, ale ted jsou dulezitejsi veci...Hazard
Pro zacatek treba kostky, karty...
Ja bych chtel zavest neco jako dary a obeti bohu s moznosti nejakeho bonusu ci postihu...Moznost sponzorovat svou cirkev
I kdyz treba chci darovat neco na cirkev Deinanga, tak to tam v dialogu chybi. Pokud by byla u daru sance treba na pozehnani od kneze, take by to nebylo spatne.
Jestli se nepletu, tak to jsou tilesetové postele, kterých není tolik, co normálních plc. postelí.Rejty wrote:Tohle je nekde na vaultu.Postele na kterych se da lezet
V podstate postele, jak jsou udelane na Equilibrii - tedy takove, na ktere se da lehnout.
Jednou pochopíšRejty wrote:Nevim co je tak prinosnyho na tom, ze se da do vany vlezt.Podobne mi tu chybi i vany a koupelny - modely na to by NWN obsahovat melo.
Tohle se řešilo už asi dvakrát a pokaždý se došlo k tomu, že prostě ne.cmon wrote:Možná by to chtělo udělat nějakej systém víry...prostě kdo chodí pravidalně do kostela a dává oběti pořád, by neměl takový postihy při smrti nebo by kněz bez toho prostě nemohl kouzlit a podobný parádičky a všecko by se to muselo provádět pravidelně...
Kasino by malo byt v Ostruhu ak sa nemylim.Hazard, Pro zacatek treba kostky, karty...
kónečně si mě nikdo vážííDenGrasse wrote:nebuď svině a vyrob pro pajky nějakýho svalovce... kde máš oblíbenou lokaci, pajky?