Page 18 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:08 02. Dec 2008
by igor
Docela zajímavý je přes co se lidi na web Thalie dostali... např. ve vyhledávači:
"slohový popis postavy" http://search.seznam.cz/?q=slohov%C3%BD ... amokREo77A
"neverwinter nights 1 buildy" http://www.google.cz/search?hl=cs&lr=la ... rt=10&sa=N

Re: Vtípky

Posted: 19:27 02. Dec 2008
by Žorž
No inu, dostanou se k nám i paníčelky češtiny. :) Mě však taky pobavil ten privní odkaz na "buildy" před Thalií...Demona a několikastránkový vědecký rozbor na téma "co nejlepší build". A to se ší vážností a seriózností...:D Kako na kongresu o škodlivosti náramkových hodinek pro proudění okysličené krve do malíčku levé ruky. :roll:

Re: Vtípky

Posted: 08:21 10. Dec 2008
by Tretas
nojo ivory je známá :-D

Re: Vtípky

Posted: 20:25 12. Dec 2008
by Žorž
Pár projevů světové hospodářské krize obrazem:

Re: Vtípky

Posted: 12:56 13. Dec 2008
by jaara

Re: Vtípky

Posted: 18:40 26. Dec 2008
by igor

Re: Vtípky

Posted: 20:28 01. Jan 2009
by igor

Re: Vtípky

Posted: 19:13 03. Jan 2009
by Rejty
Sorrow ‎(18:05):
Co je ve hre za ty mag. batohy?

Rejty ‎(18:05):
treba fireball sesila

Sorrow ‎(18:06):
Jako ze sesilaj kouzla?Ja myslel jako jen ze maj odlechceni

Rejty ‎(18:07):
ty vole, co by asi mely jinyho

Sorrow ‎(18:08):
tak co pises o tech fireballech

Rejty ‎(18:08):
protoze se tak blbe ptas

Re: Vtípky

Posted: 19:17 03. Jan 2009
by Lord_Berserk
:D :D este tomu chybelo a jakej prodejce je prodava... nechces este do obchodu dat tu zlou mluvici truhlici ? :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:32 03. Jan 2009
by Rejty
Nomis ‎(16:47):
zdar. co je tohle :
Rejty wrote:Fakt premejslim, ze jestli aspon jeste jednou spadne server a nekdo prijde o craftovy expy, tak craft na Thalii konci! A to nadobro!
doufam, ze vtip a ze to nemyslis vazne

Rejty ‎(17:23):
vazne

Nomis ‎(18:21):
a proc? bo te s tim hraci otravuji?
jako jeslti zrusis crfat, tak ja skoncim s tim byt Wb thalie.

Rejty ‎(18:21):
uz toho craftu mam plny zuby

Nomis ‎(18:21):
a v cem?

Rejty ‎(18:22):
k nicemu to neni a jen furt neco nahrazovat

Nomis ‎(18:22):
jak k nicemu to nejni? tak ty si dobrak..

Rejty ‎(18:22):
stejne to akorat otravuje hrace, kdyz prijdou o expy nebo rozdelany veci
takze vic skody nez uzitku...

Nomis ‎(18:22):
jako treba ted se tesi, ze si zajdu do dilny a budu si tam v klidu kovat zbrane.
no ale to je otravuje i kdyz prijdou o normalni xpy bojem..

Rejty ‎(18:23):
craft tu stejne nema co delat, akorat to nici ekonomiku a nervy hracu

Nomis ‎(18:23):
ted se divam sobe do ukolnicku. takze ty ho fakt rusis uplne?

Rejty ‎(18:23):
jo
ale dam ti moznost, kdyz sis ho udelal, si ho i smazat
tak budu velkorysej

Nomis ‎(18:24):
heh tak to jako no jak to rict.. moc sanci mi nedavas. to nechces ani udelat diskuzi ajk to zmenit? jak to upravit?

Rejty ‎(18:24):
uz sem se rozhodl, je to ztraceny, nic se s tim udelat neda

Nomis ‎(18:24):
ja ho stejne celej mam u sebe. takze ho klido smaz sze serveru, aj si ho necham.

Rejty ‎(18:25):
doporucuji ti ho smazat taky
usetris si spoustu starosti

Nomis ‎(18:25):
nic se s tim neda delat ? hm.. tak to je fakt husta rana pod pas? co te proboha tak na tom sere?? to , ze si hraci stezuji, ze to pada ? to pada i normalne.

Rejty ‎(18:26):
hlavne me seres ty!

Nomis ‎(18:26):
coze

Rejty ‎(18:26):
nad tim se zamysli sam!

Rejty ‎(18:27):
stejne si myslim, zes do craftu zakomponoval nejakou pojistku, aby to padalo a vedome tim odrazujes hrace

Nomis ‎(18:27):
jak vedome? to nechapu

Rejty ‎(18:28):
ja to spis nechapu, ty to myslim chapes moc dobre!

Nomis ‎(18:28):
jako ze to vypada dobre, ale je to moc pomale nebo co je na tom blbe?

Rejty ‎(18:30):
proste celej cil craftu je znechutit hrace
a ty to moc dobre vis, to byl tvuj zamer...

Nomis ‎(18:30):
tak to je vtip roku :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:44 03. Jan 2009
by Sorrow
To Rejty:Jako mam za sebou narocnou noc, takze mam mensi zpomaleni
jeste ted no :)

Re: Vtípky

Posted: 19:48 03. Jan 2009
by nomis_b
takovy hnusny vtipy na me .. se mi fakt zastavilo srdicko :cry:

Re: Vtípky

Posted: 19:49 03. Jan 2009
by Rejty
Sry, mne to nedalo, kdyz ses tak blbe zeptal. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:51 03. Jan 2009
by igor
Takže tu databázi s craftem sem neměl mazat? :roll:

Re: Vtípky

Posted: 19:52 03. Jan 2009
by Sorrow
To Nomis:On mam prej ucpane dutiny, takze se mu
asi prehrejva procak :D