Page 18 of 35
Re: Portréty postav
Posted: 10:07 12. Dec 2011
by Darebák
Re: Portréty postav
Posted: 20:38 14. Dec 2011
by Legition
nemohl by někdo, kdo je už má všechny stažený, udělat nějaký celkový zpload?? Klidně si stáhnu všechny portréty cekově.
Re: Portréty postav
Posted: 20:59 16. Dec 2011
by Bahnak
Dobrý nápad, hlásí se nějaký dobrovolník, taky se mi to zrovna nechce stahovat po kusech.
Re: Portréty postav
Posted: 19:31 17. Dec 2011
by Lord_Berserk
Bahnak wrote:Dobrý nápad, hlásí se nějaký dobrovolník, taky se mi to zrovna nechce stahovat po kusech.
Mam je vsecky, problem je ze je nerealny to vytridit a muj adresar Portraits ma asi 1.9GB

Re: Portréty postav
Posted: 13:18 18. Dec 2011
by Legition
Já jsem ochotný klidně stáhnou oněch 2GB dat...
Re: Portréty postav
Posted: 13:54 18. Dec 2011
by de Aers
Hele a nebylo by rychlejší místo čekání kdy so kdo ozve jestli to náhodou nemá si to už dávno proklikat a postahovat ?

) Nerejpu.
Re: Portréty postav
Posted: 23:00 18. Dec 2011
by Legition
Strávil jsem 5 hodin proklíkáním jen pěti stránek. a spousta těch portrétu už třeba ani nejde stáhnout

Re: Portréty postav
Posted: 11:02 19. Dec 2011
by kucik
Stáhni si ty aktuálně hrající a hotovej pack ze stránek. Mohl bych zabalit a poslat ty na serveru, ale tam je to včetně základních nwn portrétů a podobného.
Re: Portréty postav
Posted: 22:57 20. Dec 2011
by Legition
Ty ze stránek mám. A jsem ochoten stáhnout i ty včetně základníh nwn. Protože fakt nemámani náladu ani čas už to proklikávat. A když čas je, tak je třeba erpit. Třeba teĎ hned jak dopíšu musím jít erpit. Už jsem ve hře nebyl dva dny (Možná jsem trošku závislí

, ale nevadí mi to

)
Re: Portréty postav
Posted: 23:16 20. Dec 2011
by kucik
Ja to teda zabalim, az nebude moc lidi ve hre.
Re: Portréty postav
Posted: 00:48 21. Dec 2011
by Legition
Děkuju moc
Re: Portréty postav
Posted: 12:33 21. Dec 2011
by kucik
Tady jsou všechny posbíraný portréty do teď.
http://thalie.pilsfree.cz/download/portraits.tgz ~ 840MB
Re: Portréty postav
Posted: 14:59 21. Dec 2011
by Legition
Bu´d požehnán dobrá duše.
Re: Portréty postav
Posted: 10:38 30. Dec 2011
by Miking
Sosákuje, taky díky.
Mornlass
Posted: 13:19 01. Jan 2012
by Keilyn
A hle tu jest, Mornlass
