Page 18 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 12:06 03. May 2009
by nomis_b
hm. cernej trh sem upravoval ja ve svym toolsetu v jinem modulu, nez je ten puvodni Thalijovsky, bo sem tam potreboval pridat urcite skripty.

Ale to uz je pekne davno a je fakt, ze cernej trh ej tam tak 3 mesice urcite, ale padalo to uz i predtim.

Mozna tam ale je nejakej spatnej placeabl.

Re: Pady serveru

Posted: 12:56 03. May 2009
by Bahnak
tak minulej tyden jsem si řikal, že se thalie dala dokupy a prestala nejak padat, tak neno, včera i dnes to pada jako blazen. ted to zase padlo 12:55
chjochjo...

Re: Pady serveru

Posted: 12:57 03. May 2009
by nomis_b
hele tyhle pady sou nejaky divny.

rikal sem Igorovi, aby resnul server a sam rikal, ze se to nekdy omyem pusti 2x. Dal si zalezet, aby se to ted nestalo.

Ale ted sem videl, ze se server hlasi online, ale pritom je na strankach :
thalie.pilsfree.cz
Poslední restart: 12:52

Načítání modulu: 84%
Thalijský datum: 4.2.1503

coz je trosku divny... nemuze se stat, ez se nam nahodne pousti nekdy NWN vicekrat i bez restartu pres stranky???

PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?

Re: Pady serveru

Posted: 13:03 03. May 2009
by Jeanes
nomis_b wrote:
PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?
yop funguje, dneska už mi to 2x vrátilo exp. Každopádně ten restart včera ráno, to ještě nefungovalo a tímto prosím o 1K exp v alchymii :D Za těch 40 lektvošů co jsem vařil Vugdishnakovi... myslím už po čtvrté? :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 13:04 03. May 2009
by nomis_b
Jeanes wrote:
nomis_b wrote:
PS: lidi v dilnach, funguje uz ta perzistence na craft xp, jak ma ?
yop funguje, dneska už mi to 2x vrátilo exp. Každopádně ten restart včera ráno, to ještě nefungovalo a tímto prosím o 1K exp v alchymii :D Za těch 40 lektvošů co jsem vařil Vugdishnakovi... myslím po čtvrté? :mrgreen:
funguje ?? skvele !!! to sem rad, ze se DM ulevi.

Re: Pady serveru

Posted: 23:14 06. May 2009
by igor
nomis_b wrote:rikal sem Igorovi, aby resnul server a sam rikal, ze se to nekdy omyem pusti 2x. Dal si zalezet, aby se to ted nestalo.
Tak vono když se to pustí 2x, tak to ani nenaběhne nebo se tam nikdo nelogne, takže je to jasný hned.

Re: Pady serveru

Posted: 23:51 11. May 2009
by Skipp
Dnes to pada riadne co?
Heh!
Dnes som nieco postrehol totiz...
som mal pustene inernetove radio, facebook, pokec, jeden program, zarovane som tahal cez bitcomet torrent a cez rapidshare linky...proste cista makacka a teda spustil som nwn a iba tak som nic nerobil ze nejake casove xp zhabem ne? No a ked som nehybal kompom tak sa dal do usporneho rezimu...vypli sa disky a tak a ked ho zobúdzam tak pozeram ze nwn mam vypnuty(vypnuty tak akoby padol server,cize len menu a hlaska) ale zaroven zistujem ze cely server zhebnul...a toto sa dnes mne stalo dva krat..to iste - dva usporne rezimy (pri maximalnej cinnosti pc) a s nimi dva pady serveru....

tak co je to realne?

Re: Pady serveru

Posted: 16:49 12. May 2009
by Gorrgorroth
16 48 .....padlo to

Re: Pady serveru

Posted: 16:53 12. May 2009
by innfra
povídání se zuřivýma gorilama... po logu asi bude výměna názorů spíš z jejich strany :D

Re: Pady serveru

Posted: 17:55 12. May 2009
by nomis_b
sem se nejak dival, ze to dneska pada.. a to celkem vyrazneji, nez obvykle. Jak je to ted s craftem? zdalo se mi, ze Melvik smazal vykupni stolky. Udelal to vsude, nebo jen v podtemno, craftil vubec nekdo dneska ??

Re: Pady serveru

Posted: 17:59 12. May 2009
by bigbull666
mno vcera to padalo uplne stejne... A rekl bych ze v dilne bylo spis min lidi nez obvykle...
Jinak v Karathe stolecky taky nejsou.

Re: Pady serveru

Posted: 18:01 12. May 2009
by nomis_b
hm, to ze stolecky nejsou tedy neznamena, ze lide necrafti. Ale kazdopadne z toho plyne jeden dobry poznatek:

Vykupnimi stolecky to neni (dobre pro me kdyz sem je delal :wink: )

takze pak jeste smazu ty scripty ze server na craft v toho 14teho.

Re: Pady serveru

Posted: 18:03 12. May 2009
by bigbull666
Ja bych to spis videl tak ze vykupni stolecky pomahaj proti padu serveru... Kdyz tam byly, tak to padalo min :) Teoreticky to muze byt tim, ze clovek musi na zem vyhazet hafo veci, kdyz chce neco prodat...

Re: Pady serveru

Posted: 18:04 12. May 2009
by Phantorris
Já necraftim od ty doby co se reklo, že se ty dilny zamknou....pockam si až jak to dopadne....

Re: Pady serveru

Posted: 18:18 12. May 2009
by Xaarth
Jen bych chtěl říct, že dopoledne to nepadá.

To obvykle běží celou dobu normálně do dvou. Časté pády jsou až odpoledne.