Page 18 of 33
Re: Váš portret
Posted: 20:55 12. Mar 2011
by Radim
Pajule wrote:kecy fakt? s PP?
Ee nechtěl sem za něj vyhazovat tolik peněz PP pro mě nic neznamená
Re: Váš portret
Posted: 22:04 14. Mar 2011
by Pajule
vůbec nevim zda můžu, ale budu mrcha(možná mi bratr zabije) ale tak..proč se nepodělit, když to stojí za to
http://www.lukasapetra.com/svatby/kad/ -> Kiriho svatba

...berserk i pájka k vidění
Re: Váš portret
Posted: 22:26 14. Mar 2011
by Rejty
Pěkný. Ale teda ty tenisky k saku, Kiri, ty barbare! Berserka jsem tam neviděl...

Re: Váš portret
Posted: 22:27 14. Mar 2011
by Práček
taky kdo má berserka poznat bez jeho vestičky (ale našel jsem ho

)
p.s. ty fotky jsou fakt hezky...ta hloubka ostrosti, barvy...zachycena atmosfera...a havne ta hloubka ostrosti(ta mě fakt dostala)....jako fakt povedené fotky ze svatby (asi jedny z nejhezčích co jsem viděl

)
Re: Váš portret
Posted: 22:36 14. Mar 2011
by Pajule
měli supr čupr photografa to yep..už sem říkala, že si pak vemzu kontakt na maturák..a mimochodem nejen fotky, ale i ta nejvíc nejkrásnější svatba

Re: Váš portret
Posted: 22:47 14. Mar 2011
by zachy
Krásný fotky.
Re: Váš portret
Posted: 23:56 14. Mar 2011
by Krata
já se u toho skoro rozbrečel

Re: Váš portret
Posted: 00:36 15. Mar 2011
by Maya
Kdo mi identifikuje tu písničku?
Propo... Kterej je Bers?
Edit: Mám ji!

Nemusite dal hledat *naivně si myslí, že se kvuli ni všichni posadi na zadek*

Re: Váš portret
Posted: 00:46 15. Mar 2011
by Radim
Kdo nenajde Berse má velký mínus

,jinak fotky sou fakt luxusní
Re: Váš portret
Posted: 01:51 15. Mar 2011
by -speck-
Berse jsem našel, ale Pajky ne

Re: Váš portret
Posted: 07:36 15. Mar 2011
by Pajule
já sem tak párkrát maličko
Re: Váš portret
Posted: 08:03 15. Mar 2011
by marii
Pajule wrote:vůbec nevim zda můžu, ale budu mrcha(možná mi bratr zabije) ale tak..proč se nepodělit, když to stojí za to
http://www.lukasapetra.com/svatby/kad/ -> Kiriho svatba

...berserk i pájka k vidění
Krasny*nostalgicky zamacke slzu*....Tak hodne stesti Kiri a Kacko...
Re: Váš portret
Posted: 08:46 15. Mar 2011
by Sorrow
Já se také přidávám k gratulaci, tak hodně štěstí a hlavně ať to klape
PS:Já zase viděl několikrát Pajky ale Berse ne

Re: Váš portret
Posted: 08:52 15. Mar 2011
by Theogil I
Fantazie ... děkuji Pajky že jsi to sem dala. Krásný fotky a ukrutně skvělá atmosféra. Nenapadlo by mě udělat svatbu v Muzeu, ale byl to fenomenální nápad - opravdu nádhera. Jako Kráťa, taky jsem zatlačil kroupu a Pajenka na fotkách taky

. Viděl jsem oba, jak Pajky tak Berse, ale Kiriho ne.
Jó on to byl ten ženich

.... jako fak ti to Kiri seklo a máš moc krásnou ženu. Vše nej a ať je vše jak má být B+B.
Re: Váš portret
Posted: 10:02 15. Mar 2011
by Krata
taky sem viděl Berse i Pajky.. a Kiri byl k nerozeznání, vypadal jinak než na srazech
