Page 18 of 33

Re: Váš portret

Posted: 20:55 12. Mar 2011
by Radim
Pajule wrote:kecy fakt? s PP?
Ee nechtěl sem za něj vyhazovat tolik peněz PP pro mě nic neznamená

Re: Váš portret

Posted: 22:04 14. Mar 2011
by Pajule
vůbec nevim zda můžu, ale budu mrcha(možná mi bratr zabije) ale tak..proč se nepodělit, když to stojí za to

http://www.lukasapetra.com/svatby/kad/ -> Kiriho svatba :) ...berserk i pájka k vidění

Re: Váš portret

Posted: 22:26 14. Mar 2011
by Rejty
Pěkný. Ale teda ty tenisky k saku, Kiri, ty barbare! Berserka jsem tam neviděl... :)

Re: Váš portret

Posted: 22:27 14. Mar 2011
by Práček
taky kdo má berserka poznat bez jeho vestičky (ale našel jsem ho :) )

p.s. ty fotky jsou fakt hezky...ta hloubka ostrosti, barvy...zachycena atmosfera...a havne ta hloubka ostrosti(ta mě fakt dostala)....jako fakt povedené fotky ze svatby (asi jedny z nejhezčích co jsem viděl :) )

Re: Váš portret

Posted: 22:36 14. Mar 2011
by Pajule
měli supr čupr photografa to yep..už sem říkala, že si pak vemzu kontakt na maturák..a mimochodem nejen fotky, ale i ta nejvíc nejkrásnější svatba :P

Re: Váš portret

Posted: 22:47 14. Mar 2011
by zachy
Krásný fotky.

Re: Váš portret

Posted: 23:56 14. Mar 2011
by Krata
já se u toho skoro rozbrečel :(

Re: Váš portret

Posted: 00:36 15. Mar 2011
by Maya
Kdo mi identifikuje tu písničku? :)

Propo... Kterej je Bers? :roll: :biggrin:

Edit: Mám ji! :) Nemusite dal hledat *naivně si myslí, že se kvuli ni všichni posadi na zadek* :)

Re: Váš portret

Posted: 00:46 15. Mar 2011
by Radim
Kdo nenajde Berse má velký mínus :mrgreen: ,jinak fotky sou fakt luxusní

Re: Váš portret

Posted: 01:51 15. Mar 2011
by -speck-
Berse jsem našel, ale Pajky ne :D

Re: Váš portret

Posted: 07:36 15. Mar 2011
by Pajule
já sem tak párkrát maličko

Re: Váš portret

Posted: 08:03 15. Mar 2011
by marii
Pajule wrote:vůbec nevim zda můžu, ale budu mrcha(možná mi bratr zabije) ale tak..proč se nepodělit, když to stojí za to

http://www.lukasapetra.com/svatby/kad/ -> Kiriho svatba :) ...berserk i pájka k vidění
Krasny*nostalgicky zamacke slzu*....Tak hodne stesti Kiri a Kacko...

Re: Váš portret

Posted: 08:46 15. Mar 2011
by Sorrow
Já se také přidávám k gratulaci, tak hodně štěstí a hlavně ať to klape :wink:

PS:Já zase viděl několikrát Pajky ale Berse ne :D

Re: Váš portret

Posted: 08:52 15. Mar 2011
by Theogil I
Fantazie ... děkuji Pajky že jsi to sem dala. Krásný fotky a ukrutně skvělá atmosféra. Nenapadlo by mě udělat svatbu v Muzeu, ale byl to fenomenální nápad - opravdu nádhera. Jako Kráťa, taky jsem zatlačil kroupu a Pajenka na fotkách taky :D . Viděl jsem oba, jak Pajky tak Berse, ale Kiriho ne. :?:


Jó on to byl ten ženich :surprised: .... jako fak ti to Kiri seklo a máš moc krásnou ženu. Vše nej a ať je vše jak má být B+B.

Re: Váš portret

Posted: 10:02 15. Mar 2011
by Krata
taky sem viděl Berse i Pajky.. a Kiri byl k nerozeznání, vypadal jinak než na srazech :D