Page 18 of 19

Re: Vaše plocha

Posted: 21:56 25. May 2013
by de Aers
169_mountain-lion-puma_1680x1050.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 22:24 25. May 2013
by karolina
Jsem si taky uklidila plochu.. akorát mi tam zacláněj nějaký dva retardi...

Re: Vaše plocha

Posted: 20:03 02. Jun 2013
by Pajule
Tak po nějakej době je Mazlík zpátky :mrgreen: Kdyby jste mi chtěl někdo udělat radost, tak víte čím :twisted:

Re: Vaše plocha

Posted: 13:20 03. Jun 2013
by Pajule
A jedna z těch školních :mrgreen:
odpornakov.JPG
No a z PSPéček :oops:
odpornakov2.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 10:21 05. Sep 2013
by Pajule
Nežije to tu! Novej ročník s Predátorem :)
odpornakov.jpg

Re: Vaše plocha

Posted: 17:20 05. Sep 2013
by soul1
Ha že bych se taky pochlubil svoji uklizenou plochou? :D
http://imageshack.us/photo/my-images/825/u2bo.png ... nejde hodit nahled sakra:(

Re: Vaše plocha

Posted: 17:23 05. Sep 2013
by Puxina
soul1 wrote:Ha že bych se taky pochlubil svoji uklizenou plochou? :D
http://imageshack.us/photo/my-images/825/u2bo.png ... nejde hodit nahled sakra:(
Páč to máš ve formátu png ono to bere jen jpg myslím. Jinak vidím další pařmen Age of empires ;).

Re: Vaše plocha

Posted: 17:46 05. Sep 2013
by karolina
soul1 wrote:Ha že bych se taky pochlubil svoji uklizenou plochou? :D
http://imageshack.us/photo/my-images/825/u2bo.png ... nejde hodit nahled sakra:(
Uklizenou ? :-/ Bych nechtěla vidět jak vypadá zaneřáděná.

Re: Vaše plocha

Posted: 18:15 05. Sep 2013
by FroziKk
Taky přihodím svojí aktuální do frcu.

Re: Vaše plocha

Posted: 18:40 05. Sep 2013
by DarK_cz
Taky přihodím :)
2 složky pěkně postačí xD
2 složky pěkně postačí xD

Re: Vaše plocha

Posted: 11:03 24. Oct 2013
by Pajule
Tapeta z FIFka :D když je tu zas mrtvo

Re: Vaše plocha

Posted: 22:44 24. Oct 2013
by skarbi
Tfuj za ten Red Bull (a na Vettela dvakrát :x )!
Ale abych nebyl mimo téma, tady je má plocha.

Re: Vaše plocha

Posted: 23:09 24. Oct 2013
by kucik
Pajule wrote:Tapeta z FIFka :D když je tu zas mrtvo
Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?

Re: Vaše plocha

Posted: 23:24 24. Oct 2013
by mandos
Tak když se to rozdmýchalo taky přidám svoji nedávnou změněnou tapetu na klínovrchu :D

Re: Vaše plocha

Posted: 16:28 25. Oct 2013
by Pajule
kucik wrote:
Pajule wrote:Tapeta z FIFka :D když je tu zas mrtvo
Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?
Ten obrázek byl malej a když to bylo roztáhnutý tak to byl kekel