Page 18 of 19
Re: Vaše plocha
Posted: 21:56 25. May 2013
by de Aers
Re: Vaše plocha
Posted: 22:24 25. May 2013
by karolina
Jsem si taky uklidila plochu.. akorát mi tam zacláněj nějaký dva retardi...
Re: Vaše plocha
Posted: 20:03 02. Jun 2013
by Pajule
Tak po nějakej době je Mazlík zpátky

Kdyby jste mi chtěl někdo udělat radost, tak víte čím

Re: Vaše plocha
Posted: 13:20 03. Jun 2013
by Pajule
A jedna z těch školních
No a z PSPéček
Re: Vaše plocha
Posted: 10:21 05. Sep 2013
by Pajule
Nežije to tu! Novej ročník s Predátorem
Re: Vaše plocha
Posted: 17:20 05. Sep 2013
by soul1
Ha že bych se taky pochlubil svoji uklizenou plochou?
http://imageshack.us/photo/my-images/825/u2bo.png ... nejde hodit nahled sakra:(
Re: Vaše plocha
Posted: 17:23 05. Sep 2013
by Puxina
Páč to máš ve formátu png ono to bere jen jpg myslím. Jinak vidím další pařmen Age of empires

.
Re: Vaše plocha
Posted: 17:46 05. Sep 2013
by karolina
Uklizenou ? :-/ Bych nechtěla vidět jak vypadá zaneřáděná.
Re: Vaše plocha
Posted: 18:15 05. Sep 2013
by FroziKk
Taky přihodím svojí aktuální do frcu.
Re: Vaše plocha
Posted: 18:40 05. Sep 2013
by DarK_cz
Taky přihodím

- 2 složky pěkně postačí xD
Re: Vaše plocha
Posted: 11:03 24. Oct 2013
by Pajule
Tapeta z FIFka

když je tu zas mrtvo
Re: Vaše plocha
Posted: 22:44 24. Oct 2013
by skarbi
Tfuj za ten Red Bull (a na Vettela dvakrát

)!
Ale abych nebyl mimo téma, tady je má plocha.
Re: Vaše plocha
Posted: 23:09 24. Oct 2013
by kucik
Pajule wrote:Tapeta z FIFka

když je tu zas mrtvo
Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?
Re: Vaše plocha
Posted: 23:24 24. Oct 2013
by mandos
Tak když se to rozdmýchalo taky přidám svoji nedávnou změněnou tapetu na klínovrchu

Re: Vaše plocha
Posted: 16:28 25. Oct 2013
by Pajule
kucik wrote:Pajule wrote:Tapeta z FIFka

když je tu zas mrtvo
Ze to tam neplacnes aspon ve slusnym rozliseni?
Ten obrázek byl malej a když to bylo roztáhnutý tak to byl kekel